Kaldır CNHV.CO (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

CNHV.CO kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu CNHV.CO kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

CNHV.CO yönlendirme enfeksiyondur. Tarayıcı korsanları kategorisi altında düşüyor ve tehlikeli. Bu sayfa ne zaman sörf web her zaman görürseniz, harekete geçin. İpucun bu. Kulak verin. Site korsanının içinde senin sistem, Gölgelerin içinden bozgunculuk zaten açık bir göstergesidir. Hiç kuşkunuz olmasın. Bu parazit zararsız değil. Aslında, hiç parazit zararsızdır.
Neyse ki sizin için mücadele tabii derhal DAVRANIRSAN o kadar da zor değildir biriyle bulaştı.

Talimatların doğru kümesiyle davetsiz misafir temelli kaldırmak gerekir. Ama daha da kötüye riskleri göz ardı edersek bu pozlar ve onu özgürce, çıkmaz arzun işletmek bırakın akılda çok hızlı. Sonuçları kötü, bize güven. Özellikle talihsiz iseniz, Blue Screen of Death yüzleri ve tamamen aşağı tatili kadar bu haşere bile daha fazla malware ile bilgisayarınızın enfekte. Biz bu için olacak bir şey değil varsayıyorum. Yani, bunun olmasına izin verme. CNHV.CO site gördüğünüzde, bulmak ve yerinde sinir bozucu korsanının silin. Gelecekteki kendini minnettar olacağım.

Gaspçı, bir kez içinde arka planda çalışmaya başlar. Bu, tabii ki, senin makine daha yavaş yapar bir sürü PC kaynakları tüketir. Hatta çevrimdışı iken underperform bilgisayarınızı başlatır. Her zaman kalıyor, o gürültüyle çarpmak. Biraz-in senin apps yüklemek başarısız olabilir. Sistem yeniden doğmuş gibi sıklıkta, vs. Çevrimiçi deneyiminizi gelince, bu bir kabus olmalı. Her zaman senin tarayıcılardan birini açık, CNHV.CO site sizi karşılamak için var. Bu bile senin homepage ve arama motoru sizin izniniz olmadan yerini alır.

Sayfa temelde her hareketini karşılar. Ne olursa olsun, aynı zamanda orada. Yeni bir sekme açtığınızda veya bir sayfa yüklemeye de görünür. Bir şey için arama yapmak istiyorsanız bu söz değil online, sen hangi does değil sağlamak bir için umuyorum güvenli ve doğru sonuçlar arama motoru kullanmak zorunda kalıyor. Bunun yerine, sponsorlu bağlantılar ve kötü amaçlı yazılım için hızlı erişim sağlamak gizli reklamlar bir sürü sağlar.

İçinde senin sistem korsanının ile sürekli malware riske maruz kalır. Herhangi bir bağlantıları, reklamlar ve gördüğünüz sayfaları güven olmaz. Bozuk bir resmi tıklayın başına (ve onlardan fazla varsa), otomatik olarak gemide daha fazla enfeksiyonlar yükleyin. Ve bu yeterli olmuyor, gaspçı da üzerinde casuslar ve hassas bilgileri toplar. Yeterince sahip olduğunda, daha sonra o gönderir tüm insanlara bu yayınlandı. Özel hayatı artık özel göz önünde bulundurun. Daha güvenli olmasını istiyorsanız, en kısa sürede korsanının silin. El ile yapmak için bu makalenin sonundaki bizim ayrıntılı kaldırma kılavuzu izleyin veya otomatik temizleme için bir iyi anti-malware programı indir.

Nasıl did sen almak bulaştırmak ile bu korsanının? Daha sık sık–dan değil, bu enfeksiyonların kurbanların makineleri girmek için donatılacak tekniğine güveniyor. Hackerlar korsanının Web’de başka bir program ekleyin ve bu program yüklerken dikkat etmiyor tarafından gerisini. Bir acele ve kalmayı sürdürüyor okumuyorsun, temelde malware bilgisayarınıza kapılarını açın. Bunu engellemek için tetikte olun. Yalnızca güvenilir kaynaklardan kullanın. Hüküm ve şartlarını kabul etmeden önce okumak. [[80 hakkında]] next/ unutmak bitirmek “taktiği. Genel olarak dikkatli olmalısın. Tüm parazitleri en sizin ihmal gerekendir. Onlar olmadan başarılı olamıyor.

CNHV.CO kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala CNHV.CO–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *