Kaldır Clickconvertrepeat.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Clickconvertrepeat.com

Clickconvertrepeat.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Clickconvertrepeat.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Clickconvertrepeat.com site önceden güvenilir tarayıcıların her açışınızda görmek iyi değildir. Sayfa bir işarettir. Kötü bir tane. Bu senin makine artık enfeksiyon-Alerjik olduğunu belirtir. Gemide bir adware var. Öyle. Belgili tanımlık adware site kendisi değil. O zaten senin PC ve Clickconvertrepeat.com üzerinde olan gerçek bir program size cluing onun yoludur. Bu ipucu kabul ve hareket. Bu enfeksiyon gemide yer yoktur.

Neyse ki sizin için belgili tanımlık adware mücadele nispeten kolaydır. Bu hızlı hareket, ancak olur. Davetsiz misafir karşı acil önlemler mutlaka vardır. Serbestçe bilgisayarınızda çalıştırmak için zaman vermek iyi bir şey neden olmaz. Bu program herhangi bir şekilde yararlı olmak değildir. Bu sadece hacker kötü amaçlı olarak hizmet etmek için oluşturuldu. Çünkü bu tam olarak ne planlıyorlar kullanmasına izin vermeyin. Adware’s kalış sisteminizi olabildiğince kısa kesti. Clickconvertrepeat.com site noktaya sonra yeniden görüntülenir unutmayın. Bu uyarı ve üzerinize zorlayarak pest, arayan başlangıç olarak al. Bir kez sen bulmak o, oracıkta silin.

Dediğimiz gibi adware bilgisayar korsanlarına yardımcı olmak için geliştirilmiştir. Ve bunu çok yapar. Onlara ödeme tıklama başına gelir elde yardımcı olur. Nasıl? Sen hangi tıklarsanız, crooks ödeme sponsor reklamları, bir ton ile amansız. Ama hepsi bu değil. Zararlı sadece şansa değil. Tıklamalarınızın ihtiyacı ve onları almak için elinden geleni yapar. Belgili tanımlık adware reklam sel başlamadan önce sen çalışmaları. Bu sana casuslar ve ne gibi öğrenir. Sık sık, hangi sayfaların hangi sitelerin çoğu için her şeyi ne aradık biliyor. Sonra hangi ilgi kıvılcım reklamlar oluşturmak için bu bilgileri kullanır. Bu şekilde en az’ı tıklatın için cazip olacak biliyor.

Remove Clickconvertrepeat.com
The Clickconvertrepeat.com Virus

Ancak, bu bilgileri başka amaçlarla da kullanılabilir unutmayın. Crooks elinde artık. Belgili tanımlık adware bulduğu her şeyi onlarla paylaşıyor. Bu yabancılar gündemler ile özel bilgilerinizi her türlü onlar istemek için kullanabilirsiniz. Onlar da onları şüpheli niyetli üçüncü kişilere satabilirsiniz. İnanın bize, birçok potansiyel alıcılar olacak. Bu sizin için iyi bitmeyecek. Bir mali inceden inceye gözden geçirmek ya da bile bir kimlik hırsızlığı kurbanı.

Belgili tanımlık adware çalıyor bilgi sadece tarayıcı ile ilgili değil. Her şeyi erişimi vardır. Bu parazit hayatını bir cehenneme yaparken tembel tembel oturmak yok. Acil eylemleri. Ne kadar çabuk bulmak ve silmek zararlı, sizin ve sisteminizin refahı için daha iyi. Tereddüt etmeyin. Bu makalenin sonunda bizim kaldırma kılavuzu kullanın ve bilgisayarınıza tamamen temiz. Sen-ebilmek almak eylem en iyi ders bu.

Clickconvertrepeat.com site adware nedeniyle ortaya çıktı ama belgili tanımlık adware içeri nasıl girdin? Bu büyü gibi tarafından ortaya çıkmadı. O kurulmuş değildi. Sizin tarafınızdan. Hadi açıkla. Yani bu zor taktikleri için almak için zararlı sizin izniniz olmadan giremezsiniz. Bazı bu taktikleri freeware demetleri, spam e-postalar, bozuk sayfalar, üçüncü taraf reklamlar ve bağlantılar, sahte program/ sistem güncelleştirmeleri, doğrulanmamış sel, vb içerir. PC temiz tutmak istiyorsanız çok dikkat üzerinde tıklatın, için katılıyorum ve ne sayfaları ziyaret edin. Entrikalı siteler kaçının. Her zaman dikkatle okuyun bunu kabul etmeden önce yaklaşık kabul edilir. Her zaman tetikte olmak. Teyakkuz sizi korur. İhmal bozar.

Clickconvertrepeat.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Clickconvertrepeat.com–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *