Kaldır Click-now-on-this.online (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

Click-now-on-this.online kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Click-now-on-this.online kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Çevrimiçi olmak karar zaman click-now-on-this?online Web sitesi görüyor musun? Birdenbire bu sayfasına yönlendiriliyorsunuz mı? Her iki soru için cevap Evet ise, o zaman bir sorun var. Makinenizde bir yerde gizlenmiş bir tarayıcı korsanının enfeksiyonu vardır. Evet, korsanının zaten sisteminizde ve yukarıda belirtilen sitenin sürekli görünümünü varlığını açık bir işaretidir. , Ama paniğe kapılmayın. Evet, bu bir siber parazit ile sıkışmış ama sen bir ransomware veya Truva atı bulaşmış Eğer o da senin durumun çok daha kötü olabilirdi doğrudur doğrudur.

Bu iki tür zararlıları ile karşılaştırıldığında, korsanının kaldırmak daha kolaydır. Ancak, hemen harekete geçmeliyiz. Artık davetsiz misafir gemide, daha fazla sorun kalır ve bu sorunları neden olur. Yani, herhangi bir zaman kaybetmeyin. Click-now-on-this.online sayfa spot gibi önlemler almak. Korsanının nerede saklandığını bulmak ve keşif çıkarın. Eğer yapmazsan, o-ecek yapmak çevrimiçi deneyiminizi tam bir karmaşa. Tembel tembel böyle olmasını bekleyerek oturmak yok. Hareket ve makinenizi Şimdi Temizle!

Gaspçı, bir kez herhangi bir zaman içinde senin sistem, kaybetmiyor. Hemen tüm tarayıcılar, onları her dönüşte yeniden yönlendirmek neden bozar. Ayrıca önceki ana sayfası ve arama motoru sizin bilginiz dışında yerini alır. Sen bile uygulanıyor değişikliği haberdar değildir. Şu andan itibaren bir ara yazın istiyorum her zaman, Click-now-on-this.online gitmek zorunda kalıyor. Bu site her yerde var. Bu online karanlığa dönüşür. Ne zaman sen açık tarayıcılar, işte burada. Yeni bir sekme açtığınızda, işte burada. Bunun için de diğer sayfaları ziyaret ederken yönlendirildi. Yapacağın hiçbir şey sayfası gösterme durdurmak yapar. Ve yalnız değil.

Click-now-on-this.online haşhaş ve sayfaların içeriği engelleme tüm ekranınızın kapsayan çok sayıda şüpheli görünümlü reklamlar gel. Gördüğünüz afiş, Kuponlar, fırsatlar sunuyor, metinler, pop-up, pop-under, açılır pencere, video reklamlar ve hemen hemen herhangi bir diğer aklınıza gelebilecek reklam türü. Onlar her yerde vardır ve daha fazla ve daha fazla ve daha fazla yabancı nesneyle her gün olurlar. Bu reklam hiçbirinde’i çok daha dikkatli olmak. Onlar sponsor olmaz. Crooks belirli sayfalara web trafiğini artırmak ve böylece pay-per-click gelir kazanmak için bunları kullanın. Ne zaman sen tıkırtı onlar ödenir.

Hackerlar malware riski için aynı anda kendinizi açığa süre sizin pahasına zengin olsun yardımcı oluyor. Bu reklam tehlikelidir. Onlar sitelere enfeksiyonları tam yol açabilir veya enfeksiyonları kendilerini gizlemek. Her iki durumda da tek bir tıklama daha fazla davet etmen için fazlasıyla yeterli zararlıları var. Bir şey üzerinde tıklatmayın. Bunun yerine, korsanının silmeli ve normale döndü tarama deneyimi yok. El ile yapmak için lütfen bu makalenin sonundaki bizim ayrıntılı kaldırma kılavuzu izleyin.
[STEP-5 nasıl ile Click-now-on-this.online korsanının did sen almak bulaştırmak]? Muhtemelen nerede ekran bir metin söz ile sol üst köşesindeki Click-now-on-this.online açılır pencere çıktı güvenliği aşılan bir sayfayı ziyaret etmiş: “Click-now-on-this.online istediği bildirimleri göster” blok ve izin ver düğmeleri ile birlikte. İzin ver’i tıklattıysanız, işte burada. İstemeden korsanının için girmek için izin verdi.

İçin katılıyorum ve ne için izin verdi hakkında daha dikkatli ol. Onayınızı çok vermeyin gördüğünüz gibi hafifçe olarak, bu size makine bulaşmasını kendine yol. Daha uyanık olmak. Gölgeli yer uzak dur. Şüpheli reklamlara tıklatmayın. Sadece genel olarak daha uyanık ol. Enfeksiyon-Alerjik PC’nizi tutmanın tek yolu bu.

Click-now-on-this.online kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Click-now-on-this.online–dan senin kaş çıkarmak değil? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *