Kaldır Claimyour.club Virus (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Claimyour.club Virus kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Claimyour.club Virus kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Sürekli claimyour.club/ms/us/all/8/c/galaxys8plus/index.html?brand=Desktop & ss yönlendirilmesini = site sayfası kötü bir işaretidir. Bu muhtemelen bir adware enfeksiyonla bulaşmış demektir. Adware kendisi zaten sistem, gizleme ve Gölgelerin içinden çalışma içinde. Bu yüzden sürekli online müdahalelerine acı çekiyorsun. Her zaman claimyour.club için yönlendirme olan.

İnternete girip bir sayfa yükleme deneyin ne zaman, sen bir şekilde yukarıda bahsedilen bağlantı ziyaret son. Ya birdenbire yeni bir sekmede yükler olup, şu anda ziyaret etmekte olduğunuz sayfada doğrudan yükler. Bu fazla sadece can sıkıcı. Sinir bozucu. Web sörf ne olması gerektiği değil mi. Güvenli değil ve artık eğlenceli değil. Sen kesilir kesintisiz ve cant’almak online yapılmış her türlü iş. Dahası da var, yine de.

Tehlike altındasınız. Belgili tanımlık adware risk ortaya koyar. = Claimyour.club/ms/us/all/8/c/galaxys8plus/index.html?brand=Desktop & ss üzerinde site sayfası, bir tekerlek görmek. Metin, “Bugünün şanslı ziyaretçi” olduğunu ve “spin tekerlek kazanırsan görmek” olduğunu belirtir. Tabii ki, bugünün şanslı ziyaretçi değildir. Aslında, sen hiç şanslı değildir ve dürüst olmak gerekirse, herhangi bir fiyat kazanacak değil. Bu sayfa sahtedir. Adware enfeksiyon nedeniyle görüyorsun. Tek bir an için bile güvenmiyorum. Tıklarsanız, gemide daha fazla parazit karşıdan yüklenebilir. Bu senin “fiyat” olacak.

Kötü amaçlı yazılım bize yine de aranan bir fiyat gelmiyor. Yani, bu çarkı döndürün değil. Tüm etkileşim içinde değil. Gördüğünüz zaman, bunu bir uyarı olarak kabul ve bunu dikkate alın. O pis adware makinenizden kaldırmak sürece gösterilmesini durmayacaktır. Bu tam olarak ne yapmalıyım. Zararlı olması gereken en kısa sürede kaldırıldı. Hiçbir şey ama sorunları getiriyor. Evet, Claimyour.club sitesine yönlendirmeleri tek sorun değildir. Bir şey daha var.

Kötü adware nedeniyle, tüm tarama deneyimi mahvoldu. Her kadar çok değmek senin tarayıcılardan birini zaman, müdahale. Sanki artık kontrol sizde olacak. Ve sen değilsin. Enfeksiyon var. Tarayıcılar reklamlar ton ile enjekte ve Kuponlar, fırsatlar, indirimler, metinler, açılır pencereler, video reklamları, büyük fırsatlar, vb açtığınız her sayfada görüşürüz. Hangi reklam ücretsiz eskiden olanları bile şimdi tamamen kaplıdır.

Reklamları da riskleri gizle. Onlara güvenilmez. Bozuk bir resmi tıklayın için ne varsa, otomatik olarak daha fazla enfeksiyonlar indirin. Durumunuza zaten yeterince kötü zaten. Makinenizi daha fazla zararlıları ile başa çıkmak mümkün olmayacaktır. Bu tek adware nedeniyle bilgisayarınızı yaygın gürültüyle çarpmak, daha yavaş hızı, yeniden doğmuş gibi vb yaşanıyor. Gemide daha fazla parazit davet olursa tamamen kullanılamaz hale gelir. Şansını zorlama. Online faaliyetleri bir kabus içine döner bu adware silin. El ile yapmak için bizim kaldırma kılavuzu kullanın.

Nasıl did sen almak bulaştırmak ile bu zararlı? Kez web üzerinden ücretsiz programlar indiririm? Ve bunu yaparsanız, özel yükleme veya standart bir seçebilirim. Standart bir cevaptır, alışkanlıklarınızı değiştirin. Bu ayarları altında özgün programına bağlı olabilecek tüm ilave apps üstünde senin PC otomatik olarak yüklenir. Onları görmüyorum ve onları durduramam. Özel ayarları ile ancak, kontrol sizde olacak. Tüm ekstralar bkz: ve sen de onları yüklemeyi bitirmeden önce seçimini kaldırabilirsiniz. Bunu. Her zaman kontrol ne senin makine girer olacak. Bilgisayar korsanları, ihmal ile yardım etme.

Claimyour.club Virus kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Tip msconfigve vurmak girmek.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Claimyour.club Virus–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *