Kaldır ChromeSearch.info (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove ChromeSearch.info

ChromeSearch.info kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu ChromeSearch.info kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

ChromeSearch.info n. kötü niyetli site orada. Kötü haber, sisteminiz için habercisi da sağlar. Eğer sen görmek o online gitmek her zaman, senin makine artık enfeksiyon ücretsiz olduğundan emin olun. Bir tarayıcı korsanının haşere ile enfeksiyon kaptı. Önce bir gaspçı ile ele değil için birkaç sürpriz hazırlar. Kötü olanlar. Hava korsanı inanılmaz derecede sinir bozucu, müdahaleci ve meraklı zararlıları olarak kabul edilir.

ChromeSearch.info, bu aile klasik bir üyesi olarak ayırt etmez. Bu gemide olması dışında gelmek iyi bir şey beklemeyin. Çok üzülecek. Yerine tehdit zararsız yolundadır ve bunu göz ardı etmek, gerçekleri ve ondan kurtulmak için bir yol aramaya başla. Bu ne yapman gerektiğini ve en kısa zamanda yapmak gerekir. ChromeSearch.info sitenin görünümünü aslında o uyarı işareti olarak almak ve bunu dikkate alın. Korsanının sisteminizi köşelerinde bir yere gizlenmiş. Tam onun saklandığı yer bulmak ve iki kez hakkında düşünmeden silin. Bu enfeksiyon asla sizin için yararlı olacaktır. Aksine. Çok geç olmadan kurtulabilirsiniz. Gecikmeler pişmanlık için yol.

Bilgisayarınıza bulaşmış mı bilmek nasıl? Yeni başlayanlar için ne zaman çevrimiçi olduğunu her zaman ChromeSearch.info göreceksiniz. O-ecek açık içinde yeni tabs ve kendisine yönlendirildi kesintisiz. Hatta önceki ana sayfası ve arama motoru arkada yerine ve geri değiştirmenizi engelleyebilir. Ayrıca, tarama deneyimi önemli ölçüde değişecektir. Sörf web normalde artık mümkün olmayacaktır.

Remove ChromeSearch.info
The ChromeSearch.info Virus

Korsanının her fırsatta etkilemektedir. Tüm tarayıcılar ile tüm şekil ve formları reklamlar enjekte eder. Ama bir reklam ya da iki hayal etme. Oh, hayır. Sayısız reklam ve her zaman göründükleri ekranınızın tamamını kapsayan sayfaların içeriği engelliyor. Bu şartlar altında yapılan her çalışmanın almak düşünün. Bu imkansız. Açtığınız her site afiş, Kuponlar, fırsatlar, metinler, teklifler ve reklam aklınıza gelebilecek başka bir biçimde ağırmış. Ne olursa olsun, reklam gitme. Hatta her gün daha saldırgan olurlar.

Tüm bu kötü korsanının yüzünden. Eğer muzdarip tahriş ek olarak, kötü amaçlı yazılım risk her zaman sunulur. Ekranınızda gördüğünüz hiçbir şey güvenilir ve kolayca bozuk bir sayfa için malware tam yönlendirildi sonunuz. Ama bekle. Bir şey daha var. Gaspçı da gizliliğinizi tehlikeye atıyor. Üzerinde casuslar ve arkasında cybercriminals gönderir hassas bilgileri toplar. Bu bilgi sadece daha iyi pazarlama için yine de kullanılır. Mali dolandırıcılık, kimlik hırsızlığı gibi zararlı amaçlar için kullanılabilir. Kurtar kendini sorunları ve enfeksiyon makinenizden en kısa zamanda silin. Bunu el ile yapmak bizim kılavuzu izleyin. Otomatik çözümler tercih ediyorsanız, sizin için işi yapmak için bir antimalware app indirmek. Her iki durumda da hızlı hareket. Zaman senin arkadaşın değil.

Nasıl korsanının bu ile sıkışmış düştün? Biz size bildirir. Bu dikkatsizlik yüzünden oldu. Bu tür enfeksiyonlar sizin izniniz olmadan giremezsiniz. Tabii ki, mümkün olan en şekilde aradıkları ve çok şaşırmış ve ihmalkar iseniz, farkında olmadan verdin. Ne zaman çevrimiçi olduğunuzu gelecekte, daha dikkatli ol. Her zaman gardını yukarıda tut. Gölgeli yer uzak dur. Gördüğünüz herhangi bir reklam tıklatmayın. E-postalar gelen yabancılar açmayın. Yalnızca güvenilir download kaynak kullanın. İletileri ve sosyal medyada aldığınız linkler ile dikkatli olun. Yanlış bir adım ve bir parazit girer sisteminizi arkada. Daha uyanık ve dikkatli olun. Teyakkuz enfeksiyonlar uzak tutar. İhmal onları davet ediyor inç

ChromeSearch.info kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Tip msconfigve vurmak girmek.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala ChromeSearch.info–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *