Kaldır Chrome Weather Virus (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Chrome Weather Virus

Chrome Weather Virus kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Chrome Weather Virus kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Krom hava olmak süsü faydalı bir program değil. Hava tahmini sağlar rağmen sadece bir cephe olduğunu. App gerçekten yapıyor bulma dikkatini dağıtmak için örtbas etmek. Program adware enfeksiyon şemsiyesi altında düşüyor. Bu bir adware. Sadece ne için programlanan yapabilmesi bu gemide tutmak yapmak yararlı gibi görünüyor. İzin vermeyin.

En kısa zamanda onun kötü amaçlı uzantısı tüm tarayıcılar için eklenen dikkat edin, önlemler almak. Krom hava saklanacak yer aramaya başlamak ve keşif silin. Neyse ki sizin için adware enfeksiyonları mücadele nispeten kolay kabul edilir. Ancak, hemen harekete geçmeliyiz. Bu zararlı değildir zararsız. Zaman verilirse, o-ecek yapmak online faaliyetlerinin tam bir karmaşa.

Ne kadar uzun asware kalıyor, daha fazla sorun neden olur. Bu sorunları gibi küçük ve önemsiz başlayabilir ama zaman geçer olarak şiddetinde büyürler. Bu senaryo açılmak izin vermeyin. Bazı geri dönüşümsüz hasara neden başarılı önce reklam yazılımını kaldırın. Ve o sonunda olacaktır. Soru bu izin verecek misin, makine korumak için gidiyorsun vardır. Akıllıca seçin. Başka bir şey size kalmış.

Remove Chrome Weather Virus
The Chrome Weather Virus

Adware’nın amacı belirli sayfalara web trafiğini artırmak ve böylece kendi geliştiriciler için ödeme tıklama başına gelir elde etmektir. O does öylesine güvenilmez reklamlar ve bağlantılar ton ile bombardıman tarafından. Tüm ekran afiş, Kuponlar, teklifler, fırsatlar, metinler, en uygun fiyatlarla, karşılaştırmalar, açılır pencereler, video reklamlar ve hemen hemen başka bir biçimde aklınıza reklam ile sular altında olduğunu. Hatta reklam-özgür olmak için kullanılan sayfaları reklamları ağır oldular. Bu reklamlar, tıklatırsanız daha da kötüsü hacker para kazanmak. Sizin pahasına. Her tıklamalarınızın ceplerine doldurur. Dahası da var, yine de.

‘ İ tıklatarak da tehlikeye atıyor. Malware riski. Belgili tanımlık ads güven olmaz. Bunların çoğu onlara daha fazla enfeksiyonlar gizlemek veya sayfalara, enfeksiyonlar tam yol. Bazen tek bir tıklama bu enfeksiyonlar indirmek için yeterlidir. Evet, tıklamalarınızın sizin izniniz eşit. Ve sen-ebilmek kaçmak belgili tanımlık ads sanmıyorum. Onlar çok sayıda ve onlar her yerdeler. Bu, sen, can sıkıcı yanı sıra aynı zamanda makineniz underperform için neden olur.

Gecikme, crash ve sık sık dondurmak bilgisayarınızı başlatır. Bazı büyük makineleri tamamen aşağı bile çökebilir. Tarayıcılar doğru reklam bombardımanı nedeniyle içeriği görüntülemek için mücadele ediyoruz. Hatta Internet bağlantınızı kararsız hale de getirebilir. Tüm bu nedenle adware. Onun maskaralık tahammül yok. Size iyi bir şey getiriyor. Bu makalenin sonunda bizim kaldırma kılavuzu kullanma ve çıkarmak hastalık bir kez ve herkes için. Yapmak ve gelecekteki öz Şükran kazanmak.

Ne kadar kötü adware fark sensiz bulaştırmak? En popüler ve yaygın olarak kullanılan yöntemlerden birini freeware donatılacak denir. Başka ne onlara bağlı bilmiyorum gibi ücretsiz programlar yüklediğinizde çok dikkatli olun. İstenmeyen programlar bilgisayarınızda yüklü önlemek için Gelişmiş Kurulum sihirbazını için tercih. İnsanların ne dediğini aksine, BT uzmanları için uygun değildir. Sadece daha fazla zaman alır ama aynı zamanda tüm paket programı tarafından kontrol ve tüm Ayrıca ekli apps seçimini kaldırmak için fırsat verir. Bunu. Böyle ekstra çoğu zaman kötü niyetli ve onları gemide gerekmez. Bunların tümünün seçimini kaldırın ve eğer sen istemek, aslında kurmak için planlanan app yükleme hala bitirebiliriz.

Chrome Weather Virus kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Chrome Weather Virus–dan senin kaş çıkarmak değil? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *