Kaldır Chrome.7z virüs | Güncelleme

Trojans

Chrome.7z virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Tüm Windows sürümleri için bu Chrome.7z virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

Birçok kullanıcı Truva atı içlerinde en tehlikeli virüs olarak düşünün. Ve onlar haklı olabilir. Truva atları çok gizli ve çok yönlü olduğu bilinmektedir. Bu belki de bir virüs için en önemli nitelikleri vardır. Chrome.7z, örneğin, tipik bir Truva atı virüstür. Fark edilmeden sneaks ve kurbanlar ne zaman saldıracak bilmenin hiçbir yolu yok. Sanal makineyi infiltratlar olarak grev bu virüs için gerekli değildir. Ama bunu yaptığında kıyamet kopar.

Kötü niyetli niyetini kurban düşmek kullanıcılar için felaket bir deneyim var. Bilgisayar artık düzgün çalışmaz-yaygın gürültüyle çarpmak ve donuyor yanı sıra yolsuzluk çeşitli dosyaları ve kişisel bilgisayarınızın sistem için gerekli olan süreçlerin ardından yavaş internet bağlantısı, genel olarak sistem performansının, yaşayabilirsiniz. Sadece o değil, ama kurbanın bilgisayarının diğer enfeksiyonlar için kolay bir hedef haline dönecek. Bu Trojan virüs, hacker diğer kötü niyetli yazılım başlatmak seçebilirsiniz.

Tüm Truva atı virüsü belirtilen sonuçlarını tam potansiyeline sadece bir tat vardır. Bu yüzden hızlı hareket ve bu virüs kaldırılması ile devam etmek çok önemli bu yakında varlığını, bilgisayarınızda fark vardır.

En yaygın olarak, Truva atları Chrome.7z, gibi yazılım donatılacak ve sahte güncelleştirme isteklerini yoluyla dağıtılır. Biz her zaman internetten yazılım indirirken dikkatli olun bizim okuyucu tavsiye. Hatırlıyorum-durum tespiti anahtarıdır! Yapılacak en akıllı şey özel veya yerine hızlı bir kurulum aracılığıyla aşağıdaki Kurulum Sihirbazı’ndaki Gelişmiş mod için tercih etmektir. Bizim tavsiye izleyerek, hangi programları kontrol edebilecektir ve uygulamalar bilgisayarınıza bağlanabilir.

Herhangi bir ek yazılım görürseniz, Eğer onlar hemen hemen her zaman gizlenmiş halde zararlı yazılımlar olup çıkmak beri seçimini kaldırmak için önerilir. Ayrıca, gölgeli bir linke tıklayarak bilgisayarınızdaki bir programla güncelleştirmenize olanak çağırıyor rasgele bir açılır pencere üzerine rastlamak Eğer ne olursa olsun üzerine tıklamayın! Daha sık sık–dan değil, bu şüpheli görünümlü mesajlar bozuktur ve yeniden yönlendirmek için şüpheli üçüncü-eğlenti websites. Bunun yerine, resmi ve lisanslı kaynakları üzerinde yararlanmalıdır.

Her kim Truva atı enfeksiyon gücünü hafife cüretini onların karar pişmanlık için geldim. Bilgisayarınızdaki bir Trojan virüs tespit zor bir görevdir. Ancak, kötü amaçlı varlığını hissediyorum yardımcı olabilir bazı sık görülen belirtiler vardır. Bilgisayarınızın CPU ve GPU güç kullanımı yüksek olacaktır, uygulamalar ve programlar düzgün çalışmaz, rastgele resim bozuk veya silinmiş.

Truva atları da sistem sicil dairesi, hem de bozuk önemli görevleri ve işlemleri değiştirmek bilinmektedir. Sonunda, normal PC kullanmak mümkün olacak. Herhangi bir iş üstünde senin bilgisayar yapmak girişimi boşuna olacaktır. Dahası, özel dosya ve bilgi tehlike içindesiniz. Siber suçlular virüs-den geçerek onları kolayca erişebilirsiniz. Ve kar için diğer üçüncü şahıslarla bu verileri daha sonra paylaşabilirler.

Bilgisayarınızın kontrolünü yeniden kazanmak ve güvenliğinizi ve gizliliğinizi tehlikeye değil almak için bu tehlikeli Truva atı virüsü kaldırmak gerekir. Zaman kaybetmeyin! Sen bekledikçe, kötü sonuçları alırsınız! Bilgisayarınızdan kötü amaçlı bu parazit başarılı bir şekilde size yardımcı olabilir. Tek yapmanız gereken bizim talimatları uygulayın.

Chrome.7z virüs kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Chrome.7z virüs bilgisayarınızdan kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *