Kaldır Check Weather Virus (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Check Weather Virus

Check Weather Virus kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Check Weather Virus kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Hava hangi hava için bir kamuflaj bilgidir uygulama sağlayan n. weathercast olduğunu kontrol edin. Program bu bilgileri vermek yok ama bu değil tüm için oluşturuldu. Onay hava bir adware enfeksiyondur. Ona içine koruma o gemide sana inanmak onun’yararlı ve zararsız hale getirerek numara. Ne yazık ki, değil. Dediğimiz gibi özellik sağlayan weathercast sadece bir cephe olduğunu. Adware does biraz çok daha. Ortalığı tarama deneyimi sağlar. Buna karşı hemen daha iyi hareket.

Bu yardımcı program bilgisayar korsanları tarafından böylece pay-per-click gelir kazanıyor, hem de zararlı içeriği yayma belirli sayfalara web trafiğini artırmak için kullanılır. Bu haşere tutmaya karar verirseniz, sorunları ton için hazır olun. Ama Uzmanlar buna karşı önerilir. Ve biz de öyle. Belgili tanımlık adware yer içinde senin sistem yoktur. Asla sana yolu herhangi bir tür için yararlı olacaktır. Aslında, bu gemide, geçirdiği daha fazla zaman daha sorunlu bu olur. Bunu durdurmak için bir şey yapmazsak o. Onu durduran bu durum silmeden eşittir. Bunu. Ne kadar çabuk adware makinenizden daha iyi gitti. Ertelemek değil. Zaman senin arkadaşın değil.

Başarılı bir yüklemesinin ardından, adware, onun sinir bozucu eklenti tarayıcılar her birine ekler. Bu uzantı online faaliyetleri geliştirmek değil. Onları mahvedecek. Şu andan itibaren eklenen sürekli kesintiler acı başlatın. Barış içinde web sörf imkansız bir sekme duruma geçer. Her fırsatta gölgeli sayfalara yönlendirilmiş. Ek sekmeler her zaman açın. Sayfaları almak yüklemek için ages. Tarayıcılar içerik doğru şekilde görüntülemek için mücadele ediyoruz. Ve aynı zamanda rahatsız edici, tehlikeli olabilecek reklam ton ile gömülü olduğu.

Remove Check Weather Virus
The Check Weather Virus

Tüm ekran reklamları ile kaplıdır. Şimdi ağır afişler, fırsatlar, sunar, metinler, açılır pencereler, en uygun fiyatlarla, vb hatta reklam-özgür olmak için kullanılan sayfaları vardır ve etc. Bu bir kabus olmalı. Ama aynı zamanda tehlikeli. Bir şey yüzünden bu adware görmek güvenilir değil. Aksine, çoğu bozuk görmek ve bu enfeksiyonlar sunar.

Yanlış link/ ad/ sayfasında tek bir tıklama uzlaşma senin zaten uzlaşma ve makine daha düşük performans harcayacağınız kadar. Senin çıkmaz tıklayarak giderek kötüleşen bir risk değil. Ve bir dolandırıcı sponsor olmak değil. Bu insanlar her tıklama için ödeme yapılır. Onlar sizin pahasına aynı zamanda risk altında giyerken zahmetsiz para kazanmak. İyi bir fikir gibi bu geliyor mu? Tabii ki, değil. Seni zar zor hatta çevrimdışı PC’nizi kullanabilirsiniz saymıyorum bile.

Bilgisayarınızı çok halsiz ve tepkisiz hale gelir. Ayrıca çöker ve sık sık donuyor. Programları yüklemek için sonsuza kadar alın ve bazen her yük düzgün değil. Sinir bozucu. Tüm kontrol hava nedeniyle. Ve bu yeterli değil gibi hava kontrol de gizlilik üzerinde casusluk ve korsanlara karşı arkasında bulduğu tüm bu göndererek tehlikeye atıyor. Çok geç olmadan zararlı şimdi silin. El ile yapmak için bizim kaldırma kılavuzu kullanın.

Kontrol hava bir resmi download için kullanılır ama nedeniyle çekildiği için çok sayıda şikayet ediyor. Şimdi, hava kontrol web freeware demetleri, spam, bozuk iletilerin, sahte güncelleştirmeleri, sahte sosyal medya mesajları, üçüncü taraf reklamları, vb. gibi aldatıcı taktikler yoluyla seyahat eder. Eğer böyle bir haşere sisteminizi yeniden girmesini önlemek için sen, sen, hangi sayfaların tıklatın daha dikkatli olmak gerekir, ne “Evet”, vb de ziyaret edin. Başka bir deyişle, daha uyanık olmak zorunda. Enfeksiyonlar, ihmal için dua et. Onları davet ediyor. Teyakkuz onları uzak tutar. Bunu aklından çıkarma.

Check Weather Virus kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Tip msconfigve vurmak girmek.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Check Weather Virus–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *