Kaldır Cdn.Viglink.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

Cdn.Viglink.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Cdn.Viglink.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Cdn.Viglink.com kötü amaçlı bir Web sitesidir. Eğer sen görmek o ne zaman sen kaş her zaman, başın belada. Sayfa bir enfeksiyon açık bir işaretidir. Sisteminizde bir tarayıcı korsanının parazit varlığını gösterir. Zararlı zaten senin makine girmeyi başarmış ve Cdn.Viglink.com sabit görüntü kendini ifşa onun yoludur. Uyarı olarak o kabul ve bunu dikkate alın.

Kaçırmak için iyi bir şirket yapmayın. Sizinle ilgilenen tek bir istisna değildir. Hemen Cdn.Viglink.com site genelinde geldikten sonra onun saklanacak yer aramaya başla. Nerede gizlenmiş bulmak ve silmek için tereddüt etmeyin. Ne kadar çabuk öldü sizin ve sisteminizin refahı için daha iyi. Korsanının zarar için makinenizde her saniye kullanır göz önünde bulundurun. Yeterince uzun süre hasarı geri dönüşü olmayan olmak beklemeyin. Şimdi harekete geçin! Gecikmeler kötü sonuçlara yol açar.

Bir kez içinde senin sistem, korsanının hemen çalışmaya başlar. Aniden, tarama deneyiminizi kontrol dışına gidiyor. Cdn.Viglink.com site online gölge olur. Online gitmek her zaman, seni karşılamak için orada. Yeni bir sekme açtığınızda vardır. Bir arama yazdığınızda vardır. Sık kullanılan sayfalarınızı ziyaret etmeye çalışırken için yönlendirildi. Site ana sayfası ve arama motoru bile iznine rahatsız olmadan yerini alır. Tarayıcılar ayarlarında değişiklik yapmak için onayına ihtiyacım yok. Bu yüzden bir gaspçı denir. Kelimenin tam anlamıyla tarayıcılar ele geçirilmesini. Tam kontrolü ele alır ve sonuçları acı çekmeni bırakır. Ancak, yıkık online faaliyetleri Dertlerinizin en vardır. Gerçeği çok daha tehlikeli bir şey senin arkandan oluyor.

Kötü korsanının casusluk ve her online hareketini kaydetmek için programlanmıştır. Bu tam olarak ne işe yaradığını. Şu andan itibaren o girer zararlı sen hakkında gizli veri toplama başlar. Her şeyi biliyor. Hatta kişisel olarak tanımlanabilir ve mali kimlik bilgilerinizi çalmak olabilir. Ne olacak? Bu, tabii gönderir. Korsanının hackerlar arkasında toplanan bilgi gönderir ve onlar-ebilmek kullanma o için ne olursa olsun uygun gördükleri. Bir an için o lavabo izin ver. Crooks şimdi özel bilgilerinizi erişim hakkına sahiptir.

Bu sona erecek nasıl sence? Tabii ki, bu sizin için iyi bitmeyecek bir şeydir. Asıl soru, ancak, tembel tembel korsanının ne yaparken oturmak istiyor ya da hızlandırmaya ve Kes gidiyorsun gidiyorsun nedir? İkinci yap. Korumak senin mahremiyet. Bu davetsiz misafir bir kalemde silmek ve bizim kaldırma kılavuzu kullanın. Ne kadar çabuk yapmak daha iyi.

Nasıl korsanının sisteminizde fark sensiz kayarak nasıl başardın? Bu gibi enfeksiyonları hile ve kurbanlarını aldatmak için hile açın. Sahte program güncelleştirmelerini bu hileler biridir. Güncelleştirmeleri yüklediğinizde çok dikkatli olun. Aslında ise, Java güncelleştirmekte olduğunuz, malware sisteminizde yüklemekte olduğunuz düşünebilirsiniz. Her zaman şartlar ve koşullar kabul etmeden önce okuyun.

Kör inanç “Evet” demeyi kes. İhmal enfeksiyonlara yol açar. Tüm parazitler acele ve oyalama için dua ediyorlar. Onları sağlar. Teyakkuz seçin. Yalnızca güvenilir download kaynak kullanın. Tüm yan tümcelerini EULA’yı okuyun. Şüpheli bir şey görürseniz, yükleme hemen durdurun. Kendini daha da kolay bir hedef dikkatsiz davranarak yapmayın.

Cdn.Viglink.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Cdn.Viglink.com–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *