Kaldır Call Microsoft Customer Support virüs | Güncelleme

PUP

Call Microsoft Customer Support kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Call Microsoft Customer Support kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

“Call Microsoft Customer Support” açılır pencere sorun bir ibret vardır. Gemide bir enfeksiyon varsa senin PC anlamına gelir açmak her zaman görünür görmek. Kötü bir parazit makinenizde kayarak başardı. Scamware ailesine ait bir parazit. Bu tür enfeksiyonlar bir göz ardı değil. Onlar bir veba vardır. Onların tek amacı para var. Tam olarak senin para. Ve onlar almak için oldukça kötü ve zor taktikleri güveniyor. Scamware taktikleri de scareware adıyla gidin ve bunun için bir nedenim olduğunu. Bu yolu olarak, paniklemeye kurbanlarını istiyorlar, crooks arkalarında kolayca istediğini alabilir. Asıl olay, korkuya teslim olma ve “Call Microsoft Customer Support” uyarıları bir saniye bile inanmam. Bu bir yalandır.

Bu uyarılara göre Zeus ile bilgisayarınıza bulaşmış. Zeus ile tanıdık değil mi? Truva atı ailesinin üyesi olan ve son derece tehlikeli. Neden hacker kullanılır tam olarak neden bu. Seni korkutmak istiyorlar ve panik olmanı istiyorlar. Çoğu insan, herhangi bir Trojan, adını duyduklarında gerçekten panik ve sonra virüs kurtulmak için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Bu yüzden Zeus olduğunu mükemmel bir yem. Ama lokma Hayır değil!

Crooks için ayarladığınız tuzağına düşmek değil. Bunu yaparsanız, buna pişman olursun. Onlar içinde senin sistem, bir Truva atı olduğunu bildirmek korkunç uyarılar, bir “Ücretsiz telefon numarası” arama içine çekmek deneyin. Onlar senin makine barındıran tehlikeli tehdit ile başa yardımcı olacak “uzmanları” temas alırsınız devlet. Sisteminizde hiçbir Trojan ama. Bunu unutmayın.

Hiçbir koşulda bu “uzmanlar” ile bağlantı. Bunu yaparsanız, onlar sana yalan devam edecek ve muhtemelen seni biraz pahalı ama işe yaramaz programı satın almak için deneyebilirsiniz. Sonuçta, tüm onlar parayı almak kaygı hakkında. Onları hiç vermeyin. Bu konuda kötü scamware endişelenmenize gerek tek zararlı. Ama bununla başa çıkmak için yardıma ihtiyacım yok. Yalnız, bazı pahalı program izin. Bu makalenin sonunda bizim ayrıntılı kaldırma kılavuzu izleyerek el ile kaldırabilirsiniz. Tam sırada verilen adımları izlerseniz, senin makine enfeksiyon-Alerjik yakında olacak. Tereddüt etmeyin. Sen-ebilmek almak eylem en iyi ders bu. Al ve her şey normale geri dönecektir. Korkunç uyarılar kaybolur ve bilgisayarınızı daha güvenli olacaktır.

Nasıl sen bulaştırmak ile bu scamware ilk etapta soruya cevabım: Muhtemelen bir bohça bilgisayar yazılımı. Zararlıları bu tür genellikle diğer programlarla birlikte paketlenmiştir. Emin olmak için her program tek tek pakette bulunan kontrol etmelisiniz ve hala bir şey özledim için bir şans. Bir paket indirme tehlikeli ve mümkün olduğunca kaçınmalısınız. Kendini indirdiğiniz bile bilmiyorsun bahsetmiyorum o icraat ve sonra biraz kadar enfeksiyon çok geç olacak. Ancak, bu kez başarısız oldu.

Bir dahaki sefere, temel seçenekleri seçmeyin ama özel olanlar için gidin. Dikkatli bir şekilde okumak belgili tanımlık dönem ve durum ve bir şey aslında katılmıyorum katılıyorum değil dikkatli olun. Ayrıca, hackerlar doğrudan düzenli kutunuza, bile spam kutusunu gitmek spam e-postaları kullanarak eski yöntemlerle unutmadım aklınızda bulundurun. Tıkırtı üstünde onları olarak hemen Sil şüpheli e-postalar, bilgisayarınızdaki şeytani bir virüs davet anlamına gelebilir. Ayrıca. Üçüncü taraf açılır pencereleri da güvenilmez ve çoğu kez onlar de bozuktur. Kendine zarar istemediğiniz sürece güvenliğiniz ile kumar oynar mısınız.

Call Microsoft Customer Support kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Call Microsoft Customer Support bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *