Kaldır Bnewsb.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Adware tarayıcınızda görüntülenir çok sayıda müdahaleci reklam sorumludur kötü amaçlı bir yazılımdır. Bnewsb.com Web sitesi bilgisayarınızda kötü bir parazit varlığı sonucu olarak gelir. Bu yüzden sürekli bu sayfasına yönlendiriliyorsunuz, bir yere PC’NİZDE pusuda adware kategorisinden tehlikeli bir tehdit demektir.

Cyber baş belası online güvenlik ve varlığı gözatma geçmişinizi, alışkanlıkları ve arama sorguları için online ve toplama verileri gibi yapmak ama sınırlı değildir her adımı izleyerek olumsuz etkileyebilir. Bu verilerle parazit öylesine kullanıcı-ecek var olmak daha fazla üzerlerine tıklayınız olasılığı alakalı reklamlar oluşturmak mümkün olacak. Bu çevrimiçi güvenliğinizin büyük bir ihlaldir.

Belgili tanımlık adware böyle gölgeli promosyonlar, pay-per-click gelir oluşturmak için umut, tarayıcınızla saldıracak. Böyle ağır sponsorlu İçerik etkisini yakında çökmesine ve dondurma, öyle her gün görüntülemek zorunda reklamlar çok sayıda nedeniyle başlayacak tarayıcınızda yansıtır. En kısa zamanda veya riski o tarayıcınızda toplam tahribat wreaking bulmak Bnewsb.com reklam yazılımını bilgisayarınızdan kaldırılmış olması gerekir.

Adware kez bonus içerik olarak yazılım demetleri gizler. Parazit varlığı genellikle düzgün başkalarına açık değildir. Üstünde senin PC yüklemeye çalıştığınız freeware gizli herhangi bir ek yazılım içermez emin olmak için özel bir seçmeniz gerekir veya gelişmiş yükleyin. Hızlı bir kurulum için gözle hata yapmayın. Gizli herhangi bir tehdit varsa bizim tavsiyelerine uymak değil seçerseniz, otomatik olarak, sizin bilginiz dışında yükledikleri. Adware çok sinsi bir parazit var. Aynı zamanda spam e-postalar ve ekleri, sahte güncelleştirmeleri, torrent dosyaları ve şüpheli reklamlar gizleniyor.

Bnewsb.com adware, aygıtınızda olmasını istediğiniz bir şey değil. Bir kez o işgal etti, varolan her tarayıcı üstünde senin PC bir reklam görüntüleme aracı çevirmek için her şeyi yapacağız. Sonuç olarak, ekranınızın tıkırtı onları içine çekmeye çalışacağız gölgeli reklam ile çevrilmişti. Dikkat et! Bu kötü amaçlı yazılımlar sadece mümkün olduğunca çok sayıda reklam üreten hakkında umurunda değil. Kaynakları doğrulamaz.

Tek bir tıklama uzakta bir potansiyel siber enfeksiyon olabilir. Sahte bir bağlantıyı izlerseniz, bilgisayarınıza erişim hackerlar bilmeden verebilir. Ve tam olarak ne istiyorlar. Saflık ve parolaları, IP adresi, kredi kartı numaraları, vb gibi hassas bilgileri ele geçirmek için ihmal, Crooks güveniyor. Bu kötü parazit bilgisayarınızdan kaldırmak için tek yolunun bu nedenleriniz üstü değil. Uzun gecikme, daha kötü durumunuza alırsınız.

Bnewsb.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Bnewsb.com kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Bnewsb.com–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *