Kaldır Bladabindi Truva | Güncelleme

Trojans

Bladabindi Virüs Truva atı kategoriye aittir. Virüs bu tür en tehlikeli olanlardan biri olarak kabul edilir. Bladabindi inanılmaz gizli ve çok yönlü bir parazit. Bilgisayarınıza bulaştıktan sonra kendisi kadar iyi, sen tespit etmek çok zor bulacaksınız gizlemek. O-ebilmek var kullanılmış için çeşitli suç fiillerinin, onun çok yönlü bir Truva’nın en iyi nitelikleri çünkü. O yoluyla, crooks kurbanlarını üzerinde casus yanı sıra ihtiyaç duydukları her türlü kişisel bilgilerinizi çalmaya.

Bir Truva atı varlığı kurbanın bilgisayar sistemine ciddi hasar neden olur. Truva atları kötü, programlar ve uygulamalar çökmesine ve düzenli olarak yanı sıra önemli sistem dosyalarını ve görevleri silme işlemini dondurmak gerçekleştirmek işletim sisteminiz için sorumludur. Bu virüs, aygıtınızda katılımsız kalmak izin verirseniz rezil mavi perde-in ölüm de ekranınızda görünebilir.

Bladabindi virüs yazılım donatılacak içinde PC üzerinde en sık yolunu bulur. Hızlı kurulum Kur altında yazılım yüklemek için büyük bir hatadır. Bunun yerine, yükleme, özel veya gelişmiş türü için varsa tercih etmek bir alışkanlık haline getirmelisiniz. Kötü amaçlı yazılım kez bonus programları ve apps–dan sen-ecek sinmek, olarak gizlenmiş. Görünmelerini sağlamak için sana daha önce verdik tavsiyelerine uymak gerekir. O zaman, tüm orada yapmak için sol olduğunu böylece bilgisayarınıza erişim olmaz herhangi bir ek yazılım, seçimini kaldırmak için.

Truva atı virüs da spam e-posta mesajları, sahte Güncelleyici, torrent dosyaları ve virüslü reklamlar yaymak. Crooks, dikkatsizlik itimat ve senin saflık onların kötü niyetli tuzağa düşmene yapmak için kullanacağı anlamak gerekir. Bu yüzden çalışkan ve çevrimiçi iken tam ve dikkatli olmanız gerekir. Bir şey üzerinde tıklatmadan önce iki kere düşünün.

Kullanıcılar Truva atı virüs bir sebebi korku. Bilgisayarınız tarafından infiltre, hackerlar bu fırsatı-sanal ve fiziksel olarak casusluk için kullanabilirsiniz. Sadece online aktivite izlenebilir ama crooks casusluk bu yüzden webcam ve mikrofon, kesmek olsun. Hiç kimse böyle bir gizlilik ihlali istiyor. Sürekli sistem çöker ve hata herhangi bir iş, aygıtınızdaki yapmaktan engeller.

Onlar ahşap kaplama tutmak ve sık sık donma çünkü programlar ve uygulamalar yakında kullanılamaz olacak. Bladabindi Trojan virüs olup olmadığını belirlemek en kısa zamanda hareket çok önemlidir. Daha fazla zaman sen israf, sonuçları daha kötüye gider. Bulmayı tehdit kaldırmak ve kendinizi daha fazla sorunları kaydetmek! Korumak senin bilgisayar sistem ciddi bir şekilde zarar görmesini ve kişisel bilgilerinizi gizli tutmak istiyorsanız, bu parazit ASAP kurtulmak gerekir!

Bladabindi Trojan kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Bladabindi Truva bilgisayarınızdan kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *