Kaldır Bitballoon.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Bitballoon.com

Bitballoon.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Bitballoon.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Tarayıcı korsanları kendi kurbanların tarayıcıları alabilir ve onlara çok sayıda müdahaleci reklam ile saldırı rahatsız edici cyber parazitler. Eğer ana sayfası ve arama sağlayıcınız tarafından Bitballoon.com Web sitesi almıştır fark ederseniz, tarayıcınız kaçırıldı yapılmış bir işaretidir.

Bir reklam saldırı korsanının’ın işgalden sonra sağ doğmak olacak. Dahası, bu parazit, ellerini tarama geçmişi, dalga köpüğü alışkanlık, arama sonuçları, gibi özel web veri alacak oturum açma kimlikleri, vb. Bunu bu şekilde reklam içeriği özelleştirmek amacıyla, Kullanıcı oluşturulan içerik tıklatın en yüksek olduğu. Kurban mı her tıklama gelir yaratmak için amaçtır.

Hava korsanı en sık enfekte linkler aracılığı ile dağıtılır ve pop-up’lar, spam e-posta, e-posta dosya ekleri, sel, yazılım demetleri, sahte güncelleştirme iletileri, sahte yardımcı programı aracı reklamlar, vb. Eğer hacker’ın tuzağına düşmek ve PC–dan malware hastalık güvenli tutmak emin olmak için bizim tavsiyemiz takip öneririz. Açık spam e-postalar yönlendirmek. –Dan bilinmeyen gönderen şüpheli e-postalar alırsanız, en iyisi onları değil açık. Özellikle ekleri ve yürütülebilir dosyalar içerenleri.

Remove Bitballoon.com
The Bitballoon.com Virus

Ayrıca, mümkünse bir Advanced/ özel yükleme için gözle üstünde senin PC yazılımı yükleyebilirsiniz en güvenli yoldur. Bu herhangi bir gizli programları ve apps sen-si olmak downloaded belgili tanımlık bohça üstünde olup olmadığını görmek sağlayacaktır. Herhangi bir ek yazılım kullanılabilir durumdaysa, bu büyük olasılıkla olduğundan, seçimini kaldırma malware gizlenmiş öneririz.

Tarayıcı korsanları kurbanın tarayıcı hasara kötü parazitler. Böyle kötü amaçlı enfeksiyon belirtileri bunlarla yavaş internet bağlantısı, ahşap kaplama, anormal tarama davranışını, reklamları-pop-up’lar, metin, afiş, yanıp sönen uyarılar, vs büyük miktarda sınırlı değildir. Artık korsanının katılımsız sol, daha fazla zaman sorun çıkarmak zorunda kalacak. Herhangi bir zamanda büyümek ilan miktar yakında görüntülemek tarayıcı için zor olacağına.

Bir noktada, o gürültüyle çarpmak ve dondurma, tarayıcıya çalışmamasına ulaştıracağı-ecek başlamak. Tarayıcı korsanları çevrimiçi güvenliğinizin ve gizliliğinizin toplam ihlal vardır. Normal ve reklam ücretsiz bir tarama deneyimi için döndürmek istiyorsanız, en kısa zamanda üstünde senin PC varlığını fark bu sinir bozucu haşere kurtulmak gerekir. Bu tarayıcı korsanının kaldırılması ile ilgili bu makalenin sonundaki yönergeleri size yardımcı olabilir.

Bitballoon.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Bitballoon.com–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *