Kaldır BFMIO.COM (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

BFMIO.COM kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu BFMIO.COM kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

BFMIO.COM kötü amaçlı bir sitedir. O her zaman görürseniz, korsanının zaten sisteminizde kayarak başardı ve BFMIO.COM görünümünü varlığını duyuran yolunda olduğu anlamına gelir bir tarayıcı korsanının enfeksiyonu ile ilişkilidir. Arkasında pusuda korsanının kullanıcıya bir ön sayfa. Bir kalkan gibi eğer sen. Senin için ancak, Bu sayfa bir uyarı çok gibi kabul olduğunu. Bu sayfanın görünümünü bunu göz ardı etmeyin bu yüzden korsanının’ın işgalinin açık bir göstergesidir. Online gitmek her zaman kötü niyetli etki görmeye başlar başlamaz tedbirleri alır.

PC’nizi bir siber enfeksiyon ve hareket bir dizi olduğu gerçeğini kabul etmek. Bu korsanının zararsız veya herhangi bir şekilde yararlı olduğunu düşünüyor musunuz. Aksine. Bu IS zararlı ve yararlı. Sen-ebilmek almak en iyi hareketin bazı geri dönüşümsüz hasara neden şansı önce davetsiz misafir silmektir. Ne kadar çabuk size, daha iyi at gitsin. Bu gemide bırakırsanız, pişman olmadan önce Öte yandan, bu uzun sürmez.

Korsanının makinenizi girdiğinde sorunlar dökme başlatın. Birden, tek bir çevrimiçi hareket BFMIO.COM kesintiye uğratmadan yapamazsınız. Her zaman senin tarayıcılardan birini açık, orada seni karşılamak için bir sitedir. Yeni bir sekme açtığınızda, site yine orada. Bir şekilde başka bir sayfasını ziyaret çalıştığınızda geri [[193 için]] yönlendirildi. Orada kötü, Bu sayfa kurtuluyor değil. Hatta senin homepage ve arama motoru arkada değiştirir ve bir şey için online arama yapmak istediğiniz her zaman, bunu kullanmak zorunda kalıyor. Tüm bu değil sadece can sıkıcı, ama. Bu da tehlikeli olur.

Bu sayfanın güvenli ve doğru arama sonuçları sağlamak için güven olmaz. Tabii ki hayır. Sonuçta, bir tarayıcı korsanının ve boost web için belirli sayfalara trafik ve sahipleri için ödeme tıklama başına gelir elde bir gaspçı’nın hedefi ile ilişkilidir. Bu andan itibaren ekranınızda gördüğünüz hiçbir şey güvenilir olduğu anlamına gelir. Arama sonuçlarını, yönlendirilmiş sayfa, değil belgili tanımlık ads ile hiçbir şey alı. Bir şey üzerinde’ü her tıklattığınızda, hackerlar enfeksiyon arkasında para alıyorum.

Ayrıca, daha fazla malware sisteminizde indirerek, çıkmaz kötüleşen riske. Tek bir tıklama sizin izniniz bazen eşit. Tek gereken bu. Gemide daha fazla parazit davet ettiğiniz şeyin farkında bile olmayacak. Ve tüm bu falan değil yeterli, korsanının gizliliğinizi de tehlikeye atıyor. Bu tarayıcılar casusluk ve daha sonra kendi geliştiriciler için gönderir hassas bilgi toplamak için kullanılır. Zararlı kişisel olarak tanımlanabilir ve mali bilgileriniz elinde alırsa, büyük tehlikede olacak. Bunun olmasına izin vermeyin. Bizim kaldırma kılavuzu kullanın ve en kısa sürede korsanının silin.

Ne kadar saldırgan PC girdiniz mi? En makul senaryolardan birini freeware demetleri içerir. Kez web üzerinden ücretsiz programlar indiririm? Ve bunu yaparsanız, özel veya standart ayarları seçebilirim? Eğer verdiğin cevap ikinci değil, alışkanlıklarınızı değiştirmeniz gerekir. Özel seçenekler üstünde senin makine ile birlikte orijinal programın yüklenmesi gereken tüm ek olarak ekli apps görme şansı ver. Ayrıca standart ayarları böyle bir seçenek verme sırasında yüklemeyi bitirmeden önce tüm ekstralar kaldırmanızı sağlar. Dikkatli seç. Emanet hızı seçin. Biraz ekstra zaman ve dikkat ileride sorunlara ton kurtarabilir.

BFMIO.COM kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala BFMIO.COM–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *