Kaldır Auto Speedup 2018 (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

PUP
Remove Auto Speedup 2018

Auto Speedup 2018 kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Auto Speedup 2018 kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

Auto Speedup 2018 yardımcı programını yüklemek için düşünüyorsanız, bu hataya düşmeyin! Bu araç sözde bilgisayar sisteminizi optimize etmek için yardımcı olabilir güvenilir bir araçtır. Gerçekte, bu aslında bir yavru (potansiyel olarak istenmeyen Program) sınıflandırılır bir kötü niyetli parazit var. Bu ismi sizi şaşırtmak izin vermeyin. Potansiyel ile başarılı bir otomatik hız infiltrasyon geliyor sorun hakkında hiçbir şey yoktur.

Yavru fok, bilgisayarınıza erişmiş bir kez herhangi bir biçimde-pop-up’lar, afiş, yanıp sönen uyarı iletileri, vb metin, çok sayıda müdahaleci reklam içerikli bombardıman başlayacak. Bu asalağın temel amacı gelir pay-per-click yöntemi aracılığıyla oluşturmaktır. Bu yüzden daha fazla ve daha fazla reklam oluşturarak bu kar için şansını artıracaktır. Her sayfasını ziyaret edin, bir şey tıklayın, yükseltilen içerik tarafından saldırıya. Bu yavru çok rahatsızlık verici, hatta online, sadece onun gölgeli reklamları görüntülemek için izlemeye çalışıyoruz bir video kesintiye uğrar.

Bir yavru kendi bilgisayarınızda işgal edemez. Erişim kazanmak için senin yardımına ihtiyacı var. En sık, bu spam e-posta mesajları, e-posta eklerini ve yürütülebilir dosyaları sahte güncelleştirme istedi, gizlice yazılım demetleri, sel eğe, virüslü reklamlar ve bağlantılar, vb. Ne zaman installing bilgisayar yazılımı üstünde senin bilgisayar, yapmak seçmek emin bir Custom/ Gelişmiş Kurulum Sihirbazı’nda yükleyin. Bu şekilde, herhangi bir gizli içerik varsa hemen fark mümkün olacak.

Remove Auto Speedup 2018
The Auto Speedup 2018 Virus

Onlar kesinlikle gizlenmiş halde zararlı yazılımlar olarak herhangi bir ek program veya uygulama, dışarı gözle öneririz. Ayrıca, bilgisayarınızdaki yazılımı güncelleştirmek çalışırken, her zaman resmi ve lisanslı kaynaklara güveniyor. Körü körüne bir şüpheli güncelleştirme bağlantısını tıklamanızı çağrısında bulunuyor rasgele açılır pencereler güvenmiyorum. Oftentimes, şüpheli böyle açılır pencereleri kurbanlarını şüpheli ve hatta tehlikeli üçüncü taraf web sitelerine yeniden yönlendirme.

Auto Speedup 2018 yavru var yer üstünde senin bilgisayar. Bu koruma senin PC–dan yok pozitif kazanacaktır. Artık bu haşere tarayıcınıza, daha fazla hasar neden mümkün olacak ücretsiz gezme izin verilmez. Bu kötü amaçlı yazılımlar bilgisayar korsanları kolayca onların üzerinde hassas bilgileri gibi atabilirler ama parola, oturum açma kimliği, bunlarla sınırlı olmamak banka hesabı kimlik bilgileri, kredi kartı numaraları, IP adresleri, gözatma geçmişini, arama sorguları, vb

Böyle değerli veri için çok faydalıdır. Bu yüzden siber suçlular değil kar için diğer kişilerle paylaşmak için tereddüt. Kimse onlara olmasını istemez. Neden bunun çaba göstermelisiniz gerekir ve ne sen tıklayarak için ödeme yakın ilgi, süre online. Hacker kullanıcının saflık ve çeşitli tehditler ile bilgisayarınızı bulaştırmak için ihmal güveniyor. Auto Speedup 2018 kolayca online güvenliğinizi ve gizliliğinizi olumsuz etkileyebilir. Normal ve güvenli tarama deneyimi için döndürmek istiyorsanız, şimdi hareket etmek gerekir. Bu tehlikeli yavru en kısa zamanda bilgisayarınızdan!

Auto Speedup 2018 kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Auto Speedup 2018 bilgisayarınızdan kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *