Kaldır Ariocroft.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Ariocroft.com Web sitesi kendi bildirimleri izin vermenizi sorup duruyor, sen yüksek alarma geçirilmesi gerekir! Site bildirim ile kabul ediyorsanız teklifi, müdahaleci reklam ile sular altında alırsınız. Ariocroft.com ekranda belirdi aslında bir yerde aygıtınızda adware kategorisinden tehlikeli bir parazit pusuda bir işaretidir. Ne kadar çabuk anlarsan, iyi olur.

Bilgisayarınızda bu sinir bozucu parazit tutarak yok pozitif elde edersiniz. Adware tutmak için iyi bir şirket değil. Bir kez senin kaş, ‘yuva’ diyor, sorunları her türlü doğmak olacak. Tarama deneyimi aynı olmayacaktır. Ve şimdi, bilgisayarınızda bulunan tüm kötü amaçlı yazılımı sayesinde. Cihazınızda onun kalmak uzatmak, senin durumun kötüleşmesine tutmak.

Ama bu parazit sızmaya nasıl aldın? Şey bu kullanıcı için tüm teşekkür. Görüyorsun, adware bilgisayarınızda kendi nüfuz yeteneği yok. Bu istila için yardım, gerekir. Sen bilmeden yapmış olabilir, ama işin aslı bu parazit yalnız yüklü. Çoğu zaman, bu spam e-posta eklerini veya yürütülebilir dosyaları açtığınızda veya güvenilir olmayan bağlantıları ve virüslü kaynaklarına kurşun reklamları tıklayarak tarafından ortaya çıkabilir. Bir yükleme işlemi sırasında hızlı kurulum modunu seçmek için düşmeyin. Bu eylem herhangi bir gizli program veya uygulama otomatik olarak yükler.

Biz şiddetle isteğe bağlı teçhizatları şeklinde gizli yazılım için görünmez bu yüzden ne zaman elde edilebilir, özel veya Gelişmiş kurulum modunda yüklemenizi tavsiye ederim. Ayrıca, daha önce iki kez kaynak güvenilir ise düşünme tıklayarak içine acele etme öneririz. Her reklam online görmek doğrulanır. Şüpheli ya da hatta tehlikeli üçüncü taraf web sitelerine gönderileceklerdi.

Bilgisayar korsanları, saflık ve dikkatsizlik, gelişmek için güveniyor. Acele ve ihmal neden Bilgisayarınızı şimdi adware ile ilgili bir parazit tarafından yaşadığı nedenlerinden ikisidir. Dikkatli olun ve şartlar ve koşullar okuma atlamayın. Adware sadece tarayıcınızda birden çok reklamı oluşturulan bir parazit değildir. Bu da neden web tarayıcılar daha halsiz olmalı, hem de internet hızı düştü neden nedenidir.

Crooks haşere tarafından görüntülenen gölgeli reklam içeriği yaparsanız her tıklama yararlanacaktır. Onların tuzağına düşme. Tehdit en kısa zamanda kaldırmak! Sizin kişisel ve finansal bilgilerinizi tehlikeye atma. Hackerlar hassas verileri gibi ancak bunlarla sınırlı olmaksızın şifreleri, IP adresleri, banka hesabı kimlik bilgileri, kredi kartı numaraları, bu adware en kısa sürede kaldırılması ile sürdürürseniz yok vb elde edebilirsiniz! Artık eyleme gecikme, daha fazla zaman parazit hasara yol verin. Akıllı ol ve sorunlarınızı nedeni kurtulmak.

Ariocroft.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Ariocroft.com–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *