Kaldır APUSX.COM (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

APUSX.COM kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu APUSX.COM kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

APUSX.COM bir tarayıcı korsanının parazit sınıflandırılır. Bunlardan birini daha önce ile ele alınmıştır? Eğer sen-si olmak, o zaman tam olarak ne kadar rahatsız edici ve iğrenç hava korsanlarının bilirsin vardır. Eğer sen sığınak’için bir sürpriz vardır. Hava korsanı gerçekten de son derece rahatsız edici. Onlar çok karışmak ve büyük bir karmaşa içinde senin sistem yapmak. APUSX.COM bir istisna değildir. İstenmeyen. Senin kendi makine kullanmaktan kaçının zaman tarama deneyiminizi noktasına bir kabus içine dönecek. O, tabii izin verirseniz.

Bu haşere tamamen kaldırılabilir. Bu da nispeten kolay ele almak üzere kabul edilir. Eğer derhal hareket yok, ancak, senin durumun üzerinde kötüleşen tutmak. Gemide, daha fazla sorun zararlı geçirdiği daha fazla zaman için güvenli zorlanıyorlar. Bu sorunları gibi küçük ve önemsiz başlayabilir, ancak herhangi bir önlemleri almazsan, onlar rakam ve önem zaman geçer olarak artacak. Asıl olay, kaybedecek zamanımız yok. En kısa zamanda korsanının ile enfekte fark, onun saklanacak yer aramaya başlamak ve keşif çıkarın. Şimdi bunu! Gecikmeler hiçbir şey pişman değilim ama neden.

Korsanının girer, o hemen sonra tarayıcılar ilerler. Hepsini. Microsoft Edge, Mozilla, Firefox, Opera, Chrome, vb enjekte eder. Bu tarayıcılar hangisi olursa olsun, favori, hala enfekte. Daha net olmak gerekirse, bu reklamlar ile enjekte edilir. “Reklam APUSX.COM tarafından” metin ekranın sol üst köşesinde fark ettiniz mi? Evet ise, bu değil. Ekranınızda gördüğünüz her reklam korsanı tarafından desteklenmektedir. Bu reklamlar hiçbiri güvenilir olduğu anlamına gelir. Aksine. Çoğu değil. Görüntülenen bazı güvenli reklam olsa bile, onları bozuk reklamları dışında söyleyebilirim. Eğer yanlış reklamı olur, kendini daha derin sorunlar göm olsa da.

Bazen tek bir tıklama sana yeter zaten virüslü, bilgisayarınızda daha fazla kötü amaçlı yazılım indirmek için. Ve o kadar çok ve çok müdahaleci reklam, onları kaçınarak mümkün değildir. Er ya da geç tıklamak. Ekranınızın tamamını reklamlar tüm şekil ve formları ile kaplıdır. Hatta reklam-özgür olmak için kullanılan sayfaları reklamları ağır değildir. Reklam eve sağ fare imleç altında bazen açılır. Ve her geçen gün daha fazla olurlar. Onları tamamen kaçınarak web hiç sörf değil için eşittir. Gaspçı tamamen kurtulmak için de onları aynı derecede-in malware riski onlar sunduğunuz kurtulmak için tek yolu bu. Bunu el ile yapmak için bu makalenin sonunda bizim kaldırma rehberi kullanabilirsiniz. Ya da, sizin için işi yapmak iyi antimalware programını kullanabilirsiniz. Hangi seçeneği seçerseniz seçin, çabuk yap. Zaman senin arkadaşın değil.

Nasıl did sen almak bulaştırmak ile APUSX.COM korsanının? Genellikle, hava korsanı diğer programlarla otostop. Donatılacak yöntemi çağrılır. Bir uygulama yüklerken dikkat ödemezseniz, özellikle eğer şüpheli bir kaynaktan indirilen bir gaspçı (veya diğer kötü amaçlı yazılım) bir bonus olarak almak. Böyle sonuç önlemek için her zaman özelleştirilmiş ayarları Kurulum Sihirbazı için tercih. Onlar tüm paket programı tarafından kontrol ve tüm bağlı ekstralar seçimini kaldırmak izin verir. Standart ayarları ile bu ekstralar otomatik olarak yüklenir. Bunun olmasına izin kadar dikkatsiz olma. Acele etme. Fazladan dikkat gelecekteki sorunları ton kurtarabilir.

APUSX.COM kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan APUSX.COM kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala APUSX.COM–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *