Kaldır Appoftheroad.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Appoftheroad.com

Appoftheroad.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Appoftheroad.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Tarama sýrasýnda reklamlar anormal miktarda yaşıyorsanız, başın belada. Çok sayıda kullanıcı sadece çok sayıda reklam pop-up, yanıp sönen uyarı iletileri, metin ve afiş gibi formlar ile alı için çevrimiçine gidin. Bu normal tarayıcı davranış değildir. Günümüzde, reklamları çevrimiçi görmek bir şey alışılmadık değildir ama onlar normal bir sahip olmaktan durdurursanız browsing deneyim, bir sorun mu var ve bu sürede kaldırmanız gerekir.

Appoftheroad.com bir Web sitesi için zararlı etkinlikleri ile ilgili. Sürekli bu sayfasına yönlendiriliyorsunuz veya reklamları altlarında bir “Appoftheroad.com tarafından getirilen size” işareti varsa, anlamı tarayıcınız adware tarafından işgal edildi. Böyle bir kötü amaçlı yazılım çevrimiçi ayarlarınızı değiştirmek veya gölgeli uzantıları, eklentileri veya araç çubukları yetkisiz kurulumu yapmak senin kaş için tereddüt etmeyecektir. Dahası, bu tarama geçmişinizi çalmak ve arama sorguları gerekli özelleştirmeleri yapın ve oluşturulan reklamlar tarafından tıklattığınız olasılığı artacaktır emin olmak için.

Adware dağıtım araçlarının en yaygın spam e-postalar dahil ve ekleri, özgür yazılım demetleri, sahte güncelleştirme istedi, bozuk sel eğe, şüpheli bağlantıları ve reklamlar, vb. İnternetten indirdiğiniz yazılım yüklemek istediğiniz zaman, hızlı bir kurulum için gözle karşı tavsiye. Çoğu kullanıcı bu hata yapar ve onların kötü karar sonuçları ile başa çıkmak için yaptı.

Remove Appoftheroad.com
The Appoftheroad.com Virus

Gördün mü, siber suçlular, saflık ve titizlik eksikliği güveniyor. Çok sayıda kullanıcı hüküm ve şartlarını okumak için rahatsız değil ve onlar aslında kalmayı sürdürüyor dikkat ödemeden “Next” butonuna tıklayın çok çabuk biliyorlar. Bu yüzden yapılacak en akıllı şey özel veya Gelişmiş modu Kurulum Sihirbazı’nda seçmektir. Bu şekilde, herhangi bir ek yazılım olup olmadığını yapabileceksiniz. Herhangi bir isteğe bağlı yüklemesi varsa hepsini dışarı tercih önerilir. Kötü amaçlı yazılım böyle demetleri gizli görünüşte yararlı yazılımı olarak kılık değiştirmiş olduğu bilinmektedir. Sadece bizim tavsiye izlerseniz varlığını fark yapabileceksiniz.

Adware çok tehlikeli bir tehdit gibi görünmüyor olabilir, ama sen gücünü hafife alınmamalı. Hiç kuşkunuz olmasın, adware zararsız değil. Bu ciddi bir şekilde bilgisayarınıza zarar vermesini olasılığı çok gerçektir. Görüyorsun, şey nerede bu reklamlar için yönlendirme yapar asla bilemezsin. Kim bilir normal bir site olabilir. Aynı zamanda bir olasılık da sen-ebilmek var olmak kesmek kim bilgisayarınızı kesmek bir fırsat beklemek için arka kapı açmak için aradığı bir şüpheli ve hatta tehlikeli üçüncü taraf Web sitesine yönlendirildi. Öyle. Hayır israf olacak virüslü bir kaynak sürüklenmek uzak tek bir tıklama olabilir zaman ve kişisel bilgisayarınızda kötü amaçlı bir saldırı.

Bilgisayarınızdan kaldırmak için herhangi bir girişimi yapmadan uzun süre belgili tanımlık adware izin verirsen, sonuçlarına katlanırsın. Bu kötü amaçlı yazılımlar, tarayıcınızın hiç kullanmak mümkün olmayacaktır böyle şekilde bozuk yanı sıra, internet bağlantınızın hızını azaltarak yeteneğine sahiptir. Uzun süre burada tüm şey adware bilgisayarınızı yapabileceğini görecek kadar sopa yok. Çok geç olmadan zaman ve hareket hızlı bir şekilde atık. Kişisel çevrimiçi bilgilerinizi korumak ve diğer kötü amaçlı cyber enfeksiyonlara açık yönlendirmek istiyorsanız, bu sinir bozucu parazit ASAP kurtulmak gerekir.

Appoftheroad.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Appoftheroad.com–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *