Kaldır Appearch.info (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Appearch.info

Appearch.info kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Appearch.info kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Appearch.info Web sitesi tarayıcınıza göründüyse kötüye işarettir. Anlamı, bilgisayarınızı adware tarafından saldırıya uğradı. Amacı ne? Belirli tür bir reklam içerik oluşturmak için web etkinliklerinizi üzerinde Gözetlemek için. Bu kötü amaçlı parazit tarama geçmişi, alışkanlıkları, arama sorguları, vb gibi veri toplamak için yeteneğine sahiptir. Bu tür bilgiler onun görev kurban çekmek ve onları çok sayıda şüpheli reklamlar ve pop-up oluşturduğu tıklayarak içine kandırmak için çok yararlı olmaktadır. Ana hedefi gelir, pay-per-click veya başına ödeme görünümü yöntemi ile sık sık olan oluşturmaktır. Birçok siber suçlular bu zararlı haşere virüslü sayfaları yaymak için kullanın.

Kendine izin vermedikçe Adware bilgisayarınıza erişim elde edemezsiniz. Bu gibi kötü amaçlı yazılımlar genellikle yazılım demetleri sıva altı ve böylece Kullanıcı bilmeden bu haşere saldırmak için izin verir. Adware dağıtım diğer anlamı vardır sahte güncelleştirme isteklerini, spam e-postalar ve ekleri, şüpheli bağlantıları ve reklamlar, sel eğe, etc. Eğer hacker’ın tuzağına düşmek ve kötü niyetli enfeksiyonu bu tür almak sağlamak için yapabileceğiniz bir şey var.

Remove Appearch.info
The Appearch.info Virus

Hızlı yükleme ve rush için gözle yerine sürekli ‘İleri’ düğmesini tıklatarak tüm süreç boyunca, başka bir şey tamamen yapmak. Özel veya Gelişmiş modu Kurulum Sihirbazı’nda seçmenizi öneririz. Bu yükleme üzerinde tam denetime sahiptir ve yüklemeye çalıştığınız yazılım paketi tam içeriğini görebilirsiniz sağlayacaktır. Herhangi bir şüpheli görünümlü programı ve uygulama veya hiçbir zaman ilk etapta indirmek istedim herhangi bir yazılım görürseniz, tek yapmanız gereken şey sadece kaldırın.

Appearch.info adware, gizlilik ve web güvenliğinizi tehlikeye işarettir. Hemen harekete ve bilgisayarınıza zarar neden mümkün olmadan kötü amaçlı yazılım, bu tür kaldırmanız gerekir. Doğru adware gerçekten bu bilgisayar sistemi doğrudan etkilemez çünkü gerçek bir virüs olarak kabul edilir değil. Ama o zararsız olduğu anlamına gelmez. Tam tersi. Tehlikeli bir virüs bilgisayarınızı sızmaya izin uzakta bir tıklama olabilir.

Şu ki, burada bu şüpheli reklamları almak bilmenin hiçbir yolu yok. Adware malware normal bir tarama deneyimi mümkün kılan çok can sıkıcı ve rahatsız edici bir tür olduğu bilinmektedir. Tarayıcınızın kontrolünü yeniden kazanmak ve huzurlu ve reklam ücretsiz bir tarama deneyimi için dönün. Tek yapmanız gereken bu yüzden bizim talimatları uygulayın başarılı bir şekilde bu parazit bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz.

Appearch.info kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Appearch.info–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *