Kaldır Appdarkgame virüs | Güncelleme

PUP

Appdarkgame virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Tüm Windows sürümleri için bu Appdarkgame virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

Appdarkgame varlığını fark ederseniz ama işin kötüsü, yağdıran istemem app, bu senin bilgisayar tarayıcı korsanı tarafından sızmış demek. Bu yavru (potansiyel olarak istenmeyen yazılımlar) kesintisiz bir katı reklam içeriği oluşturabilirsiniz emin olmak için tarayıcı ayarlarınızı değiştirme yeteneğine sahiptir. Bu eylem, onları kullanıcının yaptığı her tıklama ile gelir yaratmak için amaçtır. Bu tarayıcı korsanları kullanıcının gözatma geçmişi ve alışkanlıkları, kurban tıklayın büyük olasılıkla hedeflenmiş reklam içerik sağlamak amacıyla elde edebilirsiniz çünkü kolay bir iş olarak kanıtlamak. Diğer belirtiler bunlarla sınırlı olmamak üzere yetkisiz araç çubuğu ve uzantısı yükleme de kullanabilirsiniz.

Kez kullanıcıların spam e-postalar ve ekleri açarak malware için kurban düşmek. –Dan bilinmeyen gönderen mektup almak, tıkırtı üstünde o bir çeşit bilgisayarınıza zarar verebilir kötü amaçlı yazılım içerebileceğinden değil öneririz. Sahte güncelleştirmeleri, özgür yazılım demetleri, virüslü bağlantılar, şüpheli açılır pencereleri ve reklamlar, korsanının dağıtım diğer anlamı vardır vb

potansiyel bir gaspçı bulaşmasını önlemek için yapabileceğiniz şeyler bir kısmı sadece–dan bilgisayar yazılımı indirmek için lisanslı kaynakları, de böylece kolayca bir özel veya gelişmiş türü yükleme takip seçimini kaldırın şüpheli ya da ilk etapta indirmek için asla amaçlanan görünebilir herhangi bir istenmeyen yazılım.

Appdarkgame bir virüs kendisi değil, hala bir araç çekici reklamlar oluşturarak kar için bir yol bulmak için aramak bilgisayar korsanları elinde iken. Kullanıcıların hangi de bilmeniz, gereken belirtildiği reklam içeriği gizler başka bir potansiyel tehlike var. İşin aslı, nerede böyle yönlendirmeleri yol açabilir bilmenin yolu yoktur. Tarayıcı korsanı tarafından oluşturulan bir şüpheli pop-up tıklayarak, bilgisayar sisteminizin diğer virüs erişim verebilirsiniz.

Truva atları veya hatta ransomware sırada olmak öyle virüs mümkündür! Yalnızca bir gaspçı çok daha tehlikeli olmaları. Kişisel bilgilerinizi açığa almak istemiyorsanız, en kısa zamanda varlığını fark bu kötü amaçlı yazılım temizleme ile devam etmelisiniz. Bu görevi başarıyla tamamlamak için bizim talimatları izleyin.

Appdarkgame virüs kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Appdarkgame virüs bilgisayarınızdan kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *