Kaldır Api2.poperblocker.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Sürekli Api2.poperblocker.com Web sitesine yönlendirildi mı? Cihazınızda pusuda kötü bir adware sinir bozucu reshuffles arkasında nedenidir. Böyle bir kötü amaçlı yazılım herhangi bir varolan tarayıcı kurbanın PC ele geçirmek için bilinir. Hiçbir web uygulaması için etkisi-bağışıklık olduğunu Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera, Safari, Microsoft Edge, Internet Explorer. Parazit hepsini bulaştığından emin olabilirsiniz.

Tarayıcınızı açtığınızda açılır pencereleri, afiş, yanıp sönen uyarıları ve hatta metin promosyonlar şeklinde çok sayıda tacizkar reklamlar tarafından saldırıya. Ne tür sponsorlu İçerik hakkında ilginç olan, reklamları özellikle mümkün olduğunca çekici olmak hedeflenecektir. Adware avantajı için geçmişi ve arama sonuçları tarama gibi çevrimiçi etkinliği ve kullanım web veri izleme yeteneğine sahip olmasıdır.

En yaygın yer adware yerde spam e-postaları, sel eğe, gölgeli bağlantıları ve reklamlar, freeware ve sahte güncelleştirme isteği vardır. Spam e-posta iletileri aldığınızda, onları silmek en iyisidir. Özellikle ekler veya yürütülebilir dosyaları içerenleri. Ayrıca resmi şirketler gibi gönderilen ancak Amazon, eBay, bunlarla sınırlı olmamak için iddia spam e-postaları alabilirsiniz PayPal, vb

Bu gibi durumlarda, verilen e-posta ile onların anılan sıraya göre resmi web sitelerinden bir karşılaştıracağız. Yoksa, e-posta hemen silmeniz gerekir. Açık olmayan. Bu tür mesajlar onları açarak içine kullanıcı kandırmak için tasarlanmıştır ve nasıl onlar bilmeden kötü bir parazit ile onların aygıt bulaştırmak.

Adware online güvenlik ve gizlilik içinde ciddi bir ihlaldir. Unutulmaması gereken, şüpheli veya hatta tehlikeli sayfasına neden olabilir reklamlar görüntülerse bu kötü amaçlı haşere umursamıyor çok önemlidir. Tek amacı teşvik edeceklerdir sayfaları yanı sıra onun yaratıcıları için ödeme tıklama başına gelir oluşturmaktır. Bu söyleniyor, güvenilir bir reklamı tıklatarak, ama gerçekte, siz bilgisayarınızı bulaştırmak istiyor virüslü bir sayfa gönderileceklerdi düşünebilirsiniz. Reklamları görmezden bu sorunu çözmez.

Parazit-ecek biricik almak daha Agresif, daha fazla zarar yapıyor. Zaman geçiyor ve boşta kalmak gibi tarayıcınızın yaşayacaktır. Ahşap kaplama, yavaş internet gibi yaygın gürültüyle çarpmak deneyim olacak. Bir noktada, web tarayıcınız tamamen çalışmayı durdurur. Bu arada, hacker kişisel ve mali bilgilerinizi çalmak için bu olasılığı yararlanmaya çalışacağız. Bu senin de başına gelmesini istemiyorsan, zamanında hareket ve bu sıkıntı en kısa zamanda kurtulmak gerekir.

Api2.poperblocker.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Api2.poperblocker.com–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *