Kaldır Any Search Manager (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Any Search Manager kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Any Search Manager kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Any Search Manager yasal bir program değil. Adware enfeksiyon sınıflandırılır. Olarak muhtemelen biliyor, adware zararlıları arasında en sinir bozucu cyber virüsler vardır. Ama onlar da tehlikeli. Uzmanlar bir adware mücadele nispeten kolay olduğunu söylüyor olsa bile, bu daha az tehlikeli yapmaz. Zararsız bir böcekten böyle bir şey yok. Her biri zarar neden olur ve her biri sonunda elden alır.

Kendine bir iyilik yap ve sana atmak belgili tanımlık adware olan bütün olumsuzluklar yaşamaya yetecek kadar beklemeyin. Gemide olduğunu fark sonra tam onun saklandığı yer bulmak ve keşif silin. Ne kadar çabuk o sizin ve sisteminizin refahı için iyi kurtulmak. Oyalanmak yok. Zararlı bile ikinci zarar için kullanır. Bırak olsun, er ya da geç bu geri dönüşü olmayan bir zarar neden olur.

Bir kez içinde senin sistem, Any Search Manager tüm tarayıcılar bozar. Öyle. Hayır kaş bağışıklık olduğunu. Adware her birinin kontrolünü alır ve günlük olarak görmek zorunda kalıyor çok sayıda reklamları ile enjekte eder. Bu sadece inanılmaz derecede sinir bozucu, değil. Bu riskine de yol açar. Belgili tanımlık adware doğrulanmış reklam görüntülemez. Bu sana casuslar ve ilgi kıvılcım reklamları gösterir.

Bütün bunlar çünkü tıklatmanız gerekir. Hackerlar pay-per-click mekanizması para çevrimiçi yapmak için kullanın. Onlar göstermek belgili tanımlık ads güvenli Eğer ya da değil onlar don’t care. Bazen onlar bile bozuk reklam kasıtlı olarak gösterir. Tek umurlarında bu konuda para ödendi. Eğer sen tıkırtı, onlar ödedi. Onların sponsor ol. Aklına ne geldi mi? Online faaliyetleri etkin bir şekilde yok saymıyorum bile.

Web reklamları sürekli kesintiye olmadan sörf yapılmaz ve entrikalı siteler için yönlendirildi. Bu bir kabus olmalı. Ve hepsi bu değil. Makinenizi de uğrar. İnanılmaz derecede yavaş ve tepkisiz hale gelir. Her zaman kalıyor. Gürültüyle çarpmak ve donuyor. Hatta Internet bağlantınızı kararsız hale gelir. Ama bu adware barındırma en kötüsü casusluk olanıdır. Dediğimiz gibi online her adımını izler ve sonra da hoşuna gidecek reklamları görüntülemek için toplanan veriler kullanır. Ama Peki ya mali olanlar gibi daha önemli bilgi çalmak yönetir? O zaman ne yapacaksın? Yeterince bulmak için beklemek değil. Bu makalenin sonunda bizim kaldırma kılavuzu kullanın ve adware bir kalemde silmek. Sisteminizde yeri yok. Eğer gidersen o, er ya da daha sonra pişman olmak.

Haşere kurtulmak bir yana, sen de başka bir saldırı olmayacak emin olun. Muhtemelen bilmiyorum nasıl Any Search Manager bilgisayarınıza bulaşmış. Şey, girmeme izin sen. Kasten değil, tabii ki. Seni oyuna getirdi ve izin vermek ihmal edildi. Çoğu kez adware kullanmak spam e-posta ekleri, sites/ torrents/ links/ bozuk reklamlar, bohça bilgisayar yazılımı, sahte program güncellemeleri, freeware platformlar, vb

Any Search Manager herhangi yukarıda belirtilen anlamına gelir infiltrasyon kullanabilirsiniz ama hala gerekir bir şey daha-senin dikkatsizlik. Kullanıcıların çoğunluğu iki kez hakkında düşünmeden, Gelen kutunuzdaki toprakları herhangi bir posta açmak eğilimindedir. Onlar ve Conditions/ EULA koşullarını okuyun ve sadece “next” tıklayarak devam et. Doğrulanmamış download kaynak kez kullandıkları ve onlar are değil dikkatli için kabul ediyorsunuz. Bu ne dikkatsiz olmak gibi bir şey. Ve enfeksiyonlar dua. Eğer biraz daha dikkat online bir saldırı önleme daha iyi bir şans var. Bu bir yoldur parazit ile ne ilgili daha sonra daha iyi seçenek. Kendinizi tam olarak ne ihtiyacı adware vererek daha kolay bir hedef yapmak yok. Uyanık olmak ve kendinizi ve makinenizi siber tehditlerden korumak.

Any Search Manager kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Any Search Manager kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Tip msconfigve vurmak girmek.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Any Search Manager–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *