Kaldır Antrie.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Antrie.com

Antrie.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Antrie.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Antrie.com web sayfasının kötü bir haberdir. Bu güvenilir bir site değil, bundan emin olun. Eğer rastlamak için ne bu her zaman bu kadar dokunuş bir tarayıcılar sayfa, sorunları için hazırlanın. Antrie.com üstünde senin makine bir siber enfeksiyonu olduğunu açık bir işarettir. Bir tarayıcı korsanının biri. Parazit zaten gemide kayarak başardı ve sabit görüntü yukarıda belirtilen sitenin varlığını ortaya onun yoludur. Senin için ancak, Bu sayfa görünümünü bir büyük, neon uyarı işaretidir. Kulak verin. Antrie.com nokta, senin PC bir gaspçı ev sahipliği yapıyor emin olun ve bulmak ve en kısa zamanda silmek için elinden geleni yap.

Hava korsanı çok güzel arkadaşlık vardır değil. İyi bir şey bir sistem içinde tutmak dışarı çıkmaz. Aksine. Tüm zararlı mı o girdiği andan itibaren sorunlara neden olduğunu. Bazı geri dönüşümsüz hasara neden için yeterli zaman vermeyin. Önlemler almak sürece olacaktır çünkü. Davetsiz misafir nerede saklandığını bulmak ve oracıkta kaldırmak için tereddüt etmeyin. Eğer yapmazsan pişman olmadan önce uzun sürmez.

Enfeksiyon kurtuluşun sorunları dökme başlatın. Tarayıcılar ilk asıl olayın asalağın varlığı işaretleri sergilemek vardır. Bir neden için bir tarayıcı korsanının denir. İnfiltrasyon, hemen sonra korsanının tüm tarayıcılar üzerinde kontrolü ele alır ve onları her fırsatta Antrie.com siteye yönlendirmek neden olur. Haşhaş yukarıya sayfa olmadan tek bir online hareket yapamaz. Tarayıcınızı açın, orada. Yeni bir sekme açmak, yine orada. Bir ara, yazın bu sonuçlar arasında yer alır. Site her yerde var. Hatta senin iznine rahatsız olmadan ana sayfası ve Arama Motorunuzun yerini alır. Sen sadece kendi yerlerde zaten ve hiçbir şey kaldırabilirsiniz bulmak için bir gün tarayıcınızı açın.

Remove Antrie.com
The Antrie.com Virus

, sürekli yönlendirmeleri kenara korsanının da sayısız reklam size günlük olarak atar. Ziyaret ettiğiniz her sayfa afiş, fırsatlar, teklifler, Kuponlar, video reklamları, pop-up reklamları, mesaj, vb ağırmış. Bile yer hangi reklam ücretsiz eskiden şimdi tamamen reklam ile kaplıdır. Tüm tarama deneyimi enfeksiyon nedeniyle bir kabus dönüşüyor. Normalde web sörf geçmişte kalır.

Şimdi, online her hareketini haşere tarafından müdahale. O eskisi gibi web sörf engeller. İnanılmaz derecede sinir ve de tehlikeli. Korsanının gemide ile kolayca kötü amaçlı sayfalarında arazi veya sahte, tehlikeli olabilecek reklamlar için maruz. Tek bir yanlış tıklama ve daha fazla enfeksiyon zaten virüslü makinenizde karşıdan yüklenebilir. Bunun olmasına izin vermeyin. Korsanının silin ve online faaliyetleri normale döndü almak. El ile yapmak için bizim kaldırma kılavuzu izleyin. Şimdi yap. Senin durum her geçen dakika kötüleşiyor.

Kötü korsanının sisteminizi gerçekleştirilmesi ve onu durduran sensiz girmek nasıl aldın? Gerçeği zararlı giriş izni vermeleri dupe için hileci kullanılmış olmasıdır. Sizin izniniz olmadan içeri giremiyorum ve bu yüzden eski ama altın sinsi yöntemleri döner. Bazıları spam dahil e-postalar, freeware demetleri, sahte program veya sistem güncelleştirmeleri, bozuk sites/ link, üçüncü taraf reklamları, vb. Eğer bilgisayarınızı korumak, her zaman uyanık ve dikkatli kalmayı sürdürüyor hakkında olmak istiyorum. Acele ve oyalama vermeyin. Bu şekilde sadece bilgisayar korsanlarına yardımcı oluyor. Teyakkuz seçin. Makinenizi bulaşan korumanıza yardımcı olur.

Antrie.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Antrie.com kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Antrie.com–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *