Kaldır “Antivirus Detected Some Suspicious Activity” (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

“Antivirus Detected Some Suspicious Activity” kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu “Antivirus Detected Some Suspicious Activity” kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

“Antivirus Detected Some Suspicious Activity” uyarıları görüntüler şüpheli bir Web sitesi için yönlendirildi mı? Evet ise, biz sizin için kötü haberlerim var. Senin makine ile bir adware parazit bulaşmış ve bu yönlendirmeleri neden olan. İyi haber “Antivirus Detected Some Suspicious Activity” uyarılar sahte olmasıdır. Şüpheli hareket üstünde senin PC tespit değil. Senin makine ev sahipliği yapıyorsanız adware sayma değil gayet iyi.

Ama panik yapmayın. Bu zararlı çıkarılabilir olduğunu. Eğer yıkıcı bir Truva atı ya da açgözlü ransomware gibi çok daha ciddi bir tehdit ile enfekte. Acil eylem alırsan, hoş olmayan bu durum ile hiçbir sorun başa çıkmak gerekir. Zaman kaybetmeyin. “Antivirus Detected Some Suspicious Activity” uyarıları spot olarak PC artık enfeksiyon ücretsiz değil ve bir çıkış yolu aramaya başlamak gerçeğini kabul. Bu pisliği neden oluyor adware bulun ve silin. Bu veba mümkün olduğunca çabuk kurtul. Hiçbir şey ama sorunları ve baş ağrısı getiriyor. İzin verme. Ve kendinizi onun tarafından aldatmasın izin vermeyin. Bilgisayarınızı şimdi temizle. Belgili tanımlık adware yer içinde senin sistem yoktur.

Son derece güvenilmez, “Antivirus Detected Some Suspicious Activity” uyarıları görüntüler sayfadır. Üzerinde üzerinde gördüğün her şeyi tıklatmayın. Tamamen her ne pahasına kaçınılmalıdır pop-up ile kaplıdır. Sorun şu ki, site bırakmasını önleyen bir kötü amaçlı kod içerir. Açılır pencereler üzerlerine tıklatırsanız, sayfa gitmek mümkün olacak devlet.

Ne yazık ki, bu doğru değil. Eğer sen tıkırtı, site tam ekran modu tarayıcınızın sağlayacaktır. Veya, daha kötüsü ne, o-ecek download enfeksiyon üstünde senin PC. Tarayıcınızı kapatın ve bu siteyi terk için tek yol, Görev Yöneticisi’ni kullanmaktır. Yap. Herhangi bir şekilde kötü amaçlı sayfayla etkileşim değil. Bir şey üzerinde’ı. Ayrıca, ne yaparsan yap, verilen numaralarından çağırmayın. Bunu yaparsanız, kesmek belgili tanımlık adware arkasında başvuracağım ve paranızı çalmak için bir yol bulacaklar.

Sonuçta, bu neyin peşinde olduklarını olduğunu. Onlar gölgeli bir ürün ya da bir sahte anti-malware app satın almak için ikna etmeye ya da onlar seni istenmeyen servisine abone olmak için zorlayacak olacaktır. Bu insanlar oldukça yaratıcı. Ne istediklerini elde etmek için bir yol bulacaklar. Yani, yok işlerini kolaylaştırmak ve tarayıcınızı kapatıp yeni bir oturum başlatmak için Görev Yöneticisi’ni kullanın. Ancak, adware gemide olduğu sürece, aynı çok tehlikeli sitesine yönlendirme durmayacak. Bu yüzden Aferin silmeniz gerekir. Bu da senin çevrimiçi sörf daha da zorlaştırır günlük olarak rahatsız edici reklam ton ile amansız. Buna katlanmak yok. Bizim kaldırma kılavuzu kullanın ve şimdi PC’nizi temiz!

“Antivirus Detected Some Suspicious Activity” uyarıları nedeniyle adware ortaya çıktı ama belgili tanımlık adware içeri nasıl girdin? Kasıtlı olarak indirmek mi? Biz öyle düşünmüyoruz. Ve henüz, burada. Zararlı girmek için izin vererek içine aldatıldığını. Hileci kullanılmış. En sık kullanılan olanlardan freeware donatılacak denir. Asla başka ne onlara bağlı bildiğiniz gibi web kapalı Ücretsiz program yüklerken gereğinden fazla dikkatli olun. Öğrenmenin tek yolu Kur Sihirbazı’ndaki özel ayarları için tercih etmektir. Bu şekilde tek bkz: tüm Ayrıca apps bağlı ama aynı zamanda her birinin seçimini kaldırmak mümkün olacak olmayacak. Bunu. Böyle ekstralar enfeksiyonları genellikle. Bunları kaldırın. Sisteminize girmesine izin dikkat. Crooks, dikkatsizlik için dua et. Bu izni yok.

“Antivirus Detected Some Suspicious Activity” kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan “Antivirus Detected Some Suspicious Activity” kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala “Antivirus Detected Some Suspicious Activity”–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *