Kaldır Ampxsearch.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

Ampxsearch.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Ampxsearch.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Tarayıcınızın sürekli Ampxsearch.com yönlendirildi yapar ve ne zaman sörf Web diğer entrikalı siteler? Evet ise, o zaman kötü haber sizin için var. Bilgisayarınız artık enfeksiyon-Alerjik değil. Bir tarayıcı korsanının enfeksiyonu ev sahipliği yapıyorsanız. Ne yazık ki, hava korsanı yapmak için korkunç arkadaşlık. Yaptıkları tek şey karışmak, arkandan değişiklikleri yapın ve tarama deneyimi ortalığı. Henüz, iyi haberlerim de var. Kendini biraz şanslı düşünebilirsiniz.

Gerçek durumunuza çok daha kötü olabilirdi. Bu korsanının çıkarılabilir. Hızlı davranırsan kurtulmak mümkün olacak. Örneğin, bir ransomware gibi başka bir enfeksiyon ile sıkışıp kalmış olsaydın, şeyler bir felaket olurdu. Sen bulaşmış haşere mücadele nispeten kolaydır. Tarayıcılar alarak Ampxsearch.com site noktaya en kısa zamanda, gaspçı’nın saklandığı yeri için sisteminizde aramaya başla. Bulduğunda, oracıkta silin. Zararlı zararsız değil. Bu ve yeterli zaman verirsen sorun neden olur. Bunu yapma. Nerede gözlemliyor bulduğunuzda, iyiliği için kaldırmak emin olun.

Olarak korsanının adları anlamına gelir, tüm tarayıcılar ele geçirilmesini. Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge, vb ile tamamen uyumludur. Senin favori bir olan ne olursa olsun, hala enfekte. Çevrimiçi olduğunuzda, kesinti acı. Sayfaları yüklemek için sonsuza dek sürer. Ampxsearch.com sürekli yönlendirildi. Hatta senin homepage ve arama motoru yerini alır ve onları geri değiştirmelerini engeller. Her yerde kötü sitedir. Tek bir online hareket kesintiye uğratmasını onsuz yapamazsınız. Korsanının etkili online faaliyetleri yıkan ve imkansız bir şey çevrimiçi Aradığınız veya genel olarak herhangi bir iş bulmak yapar. Ancak, bir şey daha kötü yoktur senin örümcek ağı dalga köpüğü engellemeden haşere. Bu da kötü amaçlı yazılım için ortaya koyar.

(Sayfalar, bağlantılar, reklam) tehdit nedeniyle görmek bir şey güvenilir değil. Aksine. Bunların çoğu sponsorluğunda ve tehlikeye. Eğer sen tıkırtı, sisteminizde daha fazla parazit davet ediyoruz. Ve inanın bize, bu korsanının atar sana her şeyi önlemek mümkün değildir. Ekranınızın tamamını sayısız reklam ile kaplıdır, her zaman çok tehlikeli sitelere yönlendirildi, arama sonuçları da bozuktur, vb. Er ya da geç olacak tıklayın ve sonra senin durumun kötüleşeceğini. Neyse ki, biz yardımcı olabilir. Bu makalenin sonunda, bir detaylı ve takip etmek kolay temizleme kılavuzu bulabilirsiniz. Tereddüt etmeyin ama bu davetsiz misafir temelli silmek yardımcı olması için kılavuz kullanın. Bir kez sen yapmak, her şey normale dönmesi ve tekrar barış içinde senin makine kullanmak mümkün olacak. Şimdi harekete. Ne kadar çabuk zararlı gitti, sen ve senin sistem için daha iyi.

Kötü korsanının PC arkada girmek nasıl aldın? Biz kasıtlı olarak indirmek vermedi varsayıyorum. Henüz, o girin yardım etmek için başka bir şey yaptım. Dikkatsiz ve zararlı seni oyuna getirdi. Genellikle, hava korsanı diğer programlarla birlikte web seyahat ve download ve bu yazılımı yüklemek, parazit de yüklü. Yükleme işlemi sırasında dikkat ama bunun yerine bir acelesi vardır çünkü. Bir dahaki sefere onları kabul etmeden önce hüküm ve şartlarını okumak için zaman ayırın. Küçük yazıları genellikle sürekli karşı olan yan tümceleri gizleyebilirsiniz, ancak onları okumaz varsa, bunları kabul. Ücretsiz senin bilgisayar enfeksiyonları tutmak için uyanık olmak anahtarıdır. Eğer senin durum tespiti yapmak, enfeksiyonlar zamanında belirlenebilir ve onları girmesini önlemek mümkün olacak.

Ampxsearch.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Tip msconfigve vurmak girmek.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Ampxsearch.com–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *