Kaldır AK.IMGFARM.COM (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

AK.IMGFARM.COM kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu AK.IMGFARM.COM kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

AK.IMGFARM.COM bir siber enfeksiyonu ile ilişkili olan kötü amaçlı bir Web sitesidir. Sisteminizde bir tarayıcı hijacker olduğunu açık bir göstergesi sayfasıdır. İki el ele korsanının zaten sisteminizde almak başardı ve eğer cluing onun yolu bu zaman elbette AK.IMGFARM.COM site görmeye gideyim. Sana gelince bunu uyarı göz ardı etmeyin, bu tam olarak ne olduğunu. Ayrıca, risk korsanının gözardı etmiyoruz teşkil etmektedir.

Bazı çok daha çok korkulan ve tehlikeli zararlıları orada olsa bile, bu zararlı zararsız değil. Ayrıca ciddi hasar ve bunu yapmak için var daha fazla zaman gemide, vermek daha fazla zaman sen neden yeteneğine sahiptir. Kendine bir iyilik yap ve çok geç olmadan davetsiz misafir kurtulmak. Eğer gidersen o, er ya da daha sonra pişman olmak. Tereddüt etmeyin ve ertelemek değil. Sisteminizde bu korsanının için yer yoktur. AK.IMGFARM.COM sayfa spot bir kez nerede parazit gizlenmiş bulmak ve keşif silin. Sen-ebilmek almak eylem en iyi ders bu. Al şunu!

Bir kez hırsız girer, tam bir karmaşa, tarama yapar. Her şey önemli ölçüde şans ve daha iyi için değil. Gemide korsanının ile artık online faaliyetleri kontrolünüz altındadır. İnternette gezinmek bir kabusa dönüşür. Örneğin, aniden, önceki ana sayfası ve arama motoru yok olur ve AK.IMGFARM.COM site onların yer alır. Yaptığın o anahtarı için anlaşmamış mıydık? Bunun bir etkisi bile haberdar değildi. Henüz, bu bir gerçektir. Hijacker olarak uygun gördüğü ve bu konuda yapabileceğiniz bir şey yok reshuffles yapmak mümkün. Bununla başa çıkmak zorunda kalıyor. Ancak, bu değişiklikleri sonuçlar doğurabilir.

Artık barış içinde web sörf yapılmaz. Online her hareketini korsanı tarafından tespit ettik. Her zaman entrikalı siteler ton için yönlendirildi. Ek sekmeler açık mavi koy. Ziyaret ettiğiniz her sayfanın tamamen reklam her türlü ile kaplıdır. Hangi reklam ücretsiz eskiden bile şimdi afiş, bağlantılar, açılan pencereleri, vb ağır sitelerdir. Bu kesintiler bir sonucu olarak, PC de düşük performans başlar. Bir tarama hızı yavaşlar. Bu çöker ve sık sık donuyor. O herhangi bir neden ile yeniden doğmuş gibi. Tarayıcılar içeriğini düzgünce görüntüleyecek şekilde mücadele.

Hatta daha önce istikrarlı Internet bağlantınızı daha da kötüye gidebilir. Ve bu sürekli malware riske maruz kalır fazlasıyla yeterli değil gibi. Ekranınızda gördüğünüz hiçbir şey güvenilir korsanı tarafından üretileceğini değil gibi değil. Tek bir yanlış tıklama ve otomatik olarak gemide daha fazla parazit indirin. Bu tür risk almayın. Zararlı hemen silin ve her şey normale geri dönecektir. Sen-ecek muktedir yeniden Web’de barış içinde. Bizim kaldırma kılavuzu kullanın ve makinenizi tamamen temiz.

Nasıl korsanının sisteminizi girdiniz mi? Hala bir program olduğundan ve düzgün yüklü olması gerekir bu sizin izniniz olmadan olmuyor. Bu yüzden zararlı onay için sormak bağlıdır. Ancak, bu mümkün, freeware demetleri, bozuk sayfalar, üçüncü taraf bağlantılar, sahte güncelleştirmeleri, doğrulanmamış download kaynak, vb gibi numaralar yardımıyla en şekilde sorar. Dikkatsiz ve yakın ilgi değil, bu yöntemlerden herhangi çalışmaz. Öte yandan, eğer daha uyanık, davetsiz misafir zamanında belirlenebilir ve erişimini engellemek mümkün olacak. Kendini ihmalkar ve acele daha da kolay bir hedef haline yok. Senin durum tespiti yapmak. Senin PC ile ilgilen.

AK.IMGFARM.COM kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala AK.IMGFARM.COM–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *