Kaldır Ahi.couprbi.com Pop-Ups (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Ahi.couprbi.com Pop-Ups

Eğer aniden web tarayıcınıza Ahi.couprbi.com pop-ups fark ederseniz, berrak bir veya daha fazla reklam yazılımı programları PC’NİZDE mevcut. Çok üçüncü tarafların bu reklam platformu kendi ürün ve hizmetlerini tanıtmak için kullanın. Ancak, bu durumda, bilmen gereken bu üçüncü taraflar, sanal güvenliğinizi tehdit edebilir kötü amaçlı olarak var aslında nedir.

Ahi.couprbi.com pop-ups genellikle tam ekranda sırıtmak ve bazı görünüşte yararlı uygulamalar veya güncelleştirmeler için bir program yüklemek için sunuyoruz. Ne yazık ki, onlar monitörünüzde her zaman görünür ve size tarama oturumları yavaş çünkü bu açılır pencereler çok rahatsız edici. Onları, tarayıcı sel durdurmak için onları görünür ve en kısa zamanda sistemden kaldırmak neden programı bulmak.

Unutmayın Ahi.couprbi.com pop-ups sanal etkinliğiniz yakından ilgilidir. Bu nedenle, her zaman yabancı web siteleri freeware download, ya da aksi takdirde, adware, kaş kaçırmak veya diğer istenmeyen programları ile bilgisayarınızda sonunun senin olabileceğini çok dikkatli olmanız gerekir.

Adware uygulamalarını da açın ve download e-postaları spam için ek olarak, sistem sızmak, ya da bazen almak bulaştırmak için kötü amaçlı bir Web sitesi üzerinde arazi için yeterlidir. Ne web siteleri açık ve sistem malware koruma amacıyla elde içerik yazın bu nedenle son derece dikkatli olmak gerekir.

Remove Ahi.couprbi.com Pop-Ups
The Ahi.couprbi.com Pop-Ups Virus

Ahi.couprbi.com pop-ups hakkında bilmen gereken en önemli şey sadece müdahaleci ama aynı zamanda potansiyel olarak tehlikeli oldukları için onları görmezden zorunda aslında. Zaten belirtildiği gibi bu açılır pencereleri bilinmeyen üçüncü kişilere ait içeriği tanıtmak. Ne olursa olsun size sunulur, bir büyük ihtimal gerçek olmayacak anlamına gelir. Ne zaman bir uygulama veya güncelleştirmeleri önerilir ve onları indirmek karar, en büyük olasılıkla ne elde malware olacaktır unutmayın.

Ahi.couprbi.com pop-ups ile ilişkili başka bir ciddi sorun onlar için ilgili reklam yazılımı programları etkinliği olduğunu. Bir kez installed üstünde senin PC, bu uygulamalar, web kullanımını izleme başlayacak ve sanal etkinlik yavaş olacak. Bu durumda, geriye kalan tek şey adware program veya programlar,–dan senin sistem hemen silmektir. Bu şekilde, rahatsız edici açılır pencereleri hemen de kaybolur.

Neyse ki, Ahi.couprbi.com pop-ups kaldırma zor bir süreç değildir. İlk olarak, onları oluşturur ve bilgisayarınızdan kaldıran adware programı bulmak. Bu programı el ile veya otomatik olarak silebilirsiniz. Elle yapılan kaldırma öğretim Bu makalede verilmektedir. El kaldırma işlemini tamamlamış olsa bile, yine de, hala herhangi bir kayıt defteri artık yemek veya geçici dosyaları tanımlamak için bir tam tarama çalıştırmak var. Tüm mevcut tehditlere bir kez silmek ve malware 24/ karşı sisteminizi korur bir saygın antimalware aracını yükleyerek yapabilirsin 7 günde.

Ahi.couprbi.com Pop-Ups kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Ahi.couprbi.com Pop-Ups kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Ahi.couprbi.com Pop-Ups–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *