Kaldır ActionClassicGames virüs | Güncelleme

PUP

ActionClassicGames kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu ActionClassicGames kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

ActionClassicGames potansiyel olarak istenmeyen Program (yavru) kategorisi altında düşüyor bir uygulamadır. Bu tarayıcı uzantısı varolan her web tarayıcı aygıtınızda-Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer, Safari, Opera, Microsoft Edge hedefler. Bu yavru tarayıcınızı her açtığınızda ekran ile çok sayıda müdahaleci reklam bombalamaya programlanmıştır. Şu ki, bazı reklamlar için sorgulanabilir sayfaları neden olabilir. Bu haşere seninle sel olacaktır promosyonlar doğrulama hakkında umurunda bile değil çünkü. Ve hepsi bu değil.

Parazit online aktivite izlemek yapabiliyor. Öyle. Üzerinde casusluk. Hangi sayfaların ne son zamanlarda web arama ziyaret, hırsızlar bu bilgilere erişim yok. Ve onlar öylesine hasta’var olmak tıkırtı üstünde olasılığı daha cazip promosyonlar görmek belgili tanımlık ads, özelleştirmek için olacak. Her tıklama için yaptığınız, parazit ödemesi yapılacak.

Neyse ki, sizin için bazı iyi haberler var. Bu yavru aygıtınıza kesmek değil. Bu gelişmiş değil. Yalnız sana izin verdim eğer almak giriş-e doğru senin PC için tek yolu olduğunu. Bu söyleniyor, bu bilgisayarınızda yüklemezseniz, seni rahatsız değil. ActionClassicGames yavru sen-ebilmek download o–dan bir resmi web sitesi, var. Kasıtlı olarak hakkında gizli tehlikeleri bilmeden bu gölgeli app yüklemiş olabilir.

Kötü haber ise, bilgisayarınızın enfekte almak için tek yolu bu değil. Çoğu durumda, kullanıcıların bilmeden bu haşere sızmaya izin verin. Sık sık, herhangi bir ek yazılım ise, bu otomatik olarak sizin haberiniz olmadan yüklü anlamına gelir hızlı kurulum modunda yüklediğinizde bu olur. Onun yerine, yapmak istediğin bu senin için böyle gizli içeriği görünür yapmak için gelişmiş bir yükleme için tercih. Bundan sonra kolayca herhangi bir isteğe bağlı teçhizatları seçimini kaldırmak mümkün olacak. Başka yollarla bilgisayarınıza gizlice yavru için spam e-postalar, sahte güncelleştirmeleri, virüslü bağlantıları ve reklamlar yanı sıra sel dosyaları içerir.

ActionClassicGames PUP, cehennem gibi bir deneyimi içine tarama açabilirsiniz. Ziyaret etmeye karar hangi sayfada olursa olsun, bu parazit örtbas emin olun her türlü reklamları açılır pencereleri, metin, afiş ve hatta uyarı iletileri yanıp sönen şeklinde olacak. Hatta online videolar için ticari tatili yarıda. Onlara’ı tıklatırsanız, sadece parazit için gelir elde, ama ayrıca alabilirsiniz bilgisayarınıza zarar vermek için aramak tehlikeli üçüncü-eğlenti websites yönlendirildi. Aygıtınızdaki pups varlığı web tarayıcılar için çok zararlı olacaktır. Onlar sürekli altında olduklarını ağır reklam saldırıları nedeniyle düzgün çalışması mümkün olmayacaktır.

Kalmış ve yavaş Internet norm haline gelecektir. Zaman varlığını fark ActionClassicGames uygulamayı kaldırmak için tarayıcınızın kontrolünü yeniden kazanmak ve korumak senin mahremiyet için tek yolu bu. Değerli zamanınızı boşa harcamayın! Eyleme ertelerseniz, senin özel veri ödün ve ciddi zarar değil iş vasıl tüm için varlık noktası tarayıcı risk.

ActionClassicGames kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala ActionClassicGames bilgisayarınızdan kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *