Kaldır A2qz.Pcontentdelivery.info (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Adware bilgisayarınızı bulaşmış en sinir bozucu parazitler biridir. Böyle kötü amaçlı yazılım için kurban düşmüş bir işaretidir A2qz.Pcontentdelivery.info Web sitesi. Bu sayfa, ekran kesintisiz görürseniz, başın belada. Bir şekilde, aygıtınızı adware sızmış olduğunu anlamına gelir. Bu işgüzar haşere varlığı Eğer normal bir tarama deneyimi sahip olmasını önler. Hangi Web sitesi ziyaret etmekte olduğunuz önemli değil.

Uyarı iletileri, afiş ve metin reklamlar yanıp sönen açılır pencerelerin, biçimindeki müdahaleci içeriği ekran sel olacaktır. Gizli modu da anlamsız kullanmaktır. Nasıl görüntülenen promosyonlar önlemek denemek zor olursa olsun, bu sinir bozucu adware değil tarayıcınız bir reklam görüntüleme aracı çevirmek için misyonunu sonlandırmak ve böylece daha agresif olma kendi taktikleri sadece bir değişiklik olacak. Adware’nın temel amacı gelir pay-per-click şeması üzerinden oluşturmaktır.

Gibi bağlantıları ve reklamlar enfekte adware dağıtım araçlarının en yaygın spam e-postalar, freeware, içerir. Bu kötü amaçlı yazılımlar da yolunda bilgisayarınızda sahte güncelleştirmeleri ve sel eğe yolu ile gizlice. Bu tür bir kötü amaçlı yazılım olmadığını unutmamak gerekir gelişmiş. Yani, senin aygıtına erişim hack ederek cant’almak o. Bu istila etmek için tek yolu buna izin var. Evet, bu kötü cyber enfeksiyon sebebi sensin. Elbette bilinçli olarak yaptığını söylemiyorsun.

Onlar spam e-posta eklerini açtığınızda veya inanılmayacak iyi bakmak şüpheli reklamları tıklayın çoğu kişi bilmeden tehlikeli yazılım ile onlarýn bilgisayar bulaştırmak. Başka bir hata kullanıcılar sağlamak için bilinen ne zaman onlar’üstünde onların bilgisayar yazılımı installing hızlı kurulum modu için tercih etmektir. Bunun yerine, bir özel veya Gelişmiş yükleme seçeneğini seçin, böylece herhangi bir gizli içerik dışarı-in tercih etmeniz için görünür hale gelir bir alışkanlık haline getirin.

Bu sıkıcı parazit ile dikkatli olmak gerekir. Bu üretecektir reklamlar şüpheli ve hatta tehlikeli üçüncü taraf web siteleri için neden olabilir. Bu adware bu ve dikkat tehlikeli yazılım olarak kabul. Bilmeden bir arka kapı özel bilgilerinizi ele geçirmek isteyen bilgisayar korsanları, açılması için uzak bir tıklama olabilir. Verileri gibi fakat parola, oturum açma kimliği, sınırlı olmayan IP adresleri, banka hesabı kimlik bilgilerini ve kredi kartı numaraları tehlikeye.

Hırsızlar daha sonra kar için sorgulanabilir diğer üçüncü şahıslar ile paylaşacak bu verileri elde etmek için bu fırsatı yararlanmak arayacak. Şimdi, bilgisayarınızda bulunan parazit web tarayıcılar zarar verir. Uzun süre kalmak, senin durumun daha kötüye gider izin verilir. Bu yüzden değil eyleme gecikme ve en kısa zamanda A2qz.Pcontentdelivery.info açılan bildirimler için sorumlu reklam yazılımı kaldırmanız gerekir.

A2qz.Pcontentdelivery.info kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala A2qz.Pcontentdelivery.info–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *