Kaldır 123rede.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

123rede.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu 123rede.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

123rede.com web tarama sýrasýnda bilgisayarınıza sızmak ve üçüncü taraf web sitelerinden gelen çeşitli programlar indirmeye çalışıyor özelliği olan bir tarayıcı korsanının gibidir. Bu korsanının sadece varsayılan ana sayfanızı etkiler, ancak varsayılan arama motorunuzu da yerini alır unutmayın. Durumda ana sayfası ve arama sağlayıcınızın URL değiştirmek istiyorum, böylece, sen 123rede.com tarayıcı korsanının–dan senin PC en kısa zamanda kaldırmanız gerekir.

123rede.com güvenli arama sonuçları sergilemek amaçlı bir yararlı arama aracı sunulur. Ancak, tarayıcı eklentisi virtual machine girer gibi sorunları sürü neden başlar, böylece program sistemde tutulması gerektiğini değil.

Kesinlikle fark edeceksiniz, varsayılan ana sayfa ve arama motoru modifikasyonu 123rede.com tarafından yapılan en belirgin bir değişiklik. Aslında, onlar senin PC, sızmak bir kez hava korsanları-iş sadece kesinlikle zarar-e doğru senin makine neden olabilir herhangi bir değişiklik uygulamak için onay ihtiyaçları öyle. Daha ilginç olan ise gerçeği sistemde program yükleme hatırlamıyorum ve bu kesinlikle seni rahatsız.

123rede.com sen farkında bile olmadan kendiniz yüklemek yapabilirim yetenekli olduğunu. Genellikle, bu muhtemelen bunun için en kolay giriş noktası sağlar çünkü korsanının diğer ücretsiz sağlanan PC girer. Freeware yükleme işlemi sırasında ek yazılım yüklemek için ve kendi ana sayfası ve arama motoru için değişiklik yapmak için kullanıcılarına önerilir. Bu yüzden her önerilen, değişiklikleri yanındaki işaretli bir kutu onları yer almak istemiyorsanız, tüm bunların seçimini kaldırmak. Sadece görmek ve Custom/ Gelişmiş yükleme seçeneğini seçerseniz ve kurulum adımları boyunca acele değil, bu yüzden bu tavsiye hatırlamanız gerekir ki yapmak mümkün olacak.

Unutmayın bu korsanının genellikle da kaldırma gerektirebilir diğer kötü niyetli programlara ile birlikte yüklenir. Bu nedenle, tüm şartlar ve koşullar Kur Sihirbazı tarafından sağlanan sanal makinenizde, yeni bir yazılım yüklediğinizde her zaman okumalısınız. Diğer durumlarda, güvenlik ile ilgili sorunlarla karşılaşacaklardır.

Bir kez installed üstünde senin bilgisayar, monitör çok sayıda ticari reklam ve bağlantılar ile sel 123rede.com başlar. Burada onlara şans eseri tıklayın ve bozuk bazı Web siteleri ile kötü amaçlı içerik aktarılır bu bağlantıları tanıması çok kolay değil sorun. Ayrıca, sağlanan bağlantıları her tıklayın para onların yaratıcıları için üretir ve istenmeyen program varlığını devam ediyor.

123rede.com hakkında bilmeniz gereken başka bir şey için rahatsızlık değişen kullanıcılar ana sayfası ve arama motoru tarafından neden olur, ancak arama sonuçlarını görüntüler ilgili değildir. Bir küçük işareti “Google özel arama” söyleyerek arama kutusunun altında görebilirsiniz. Onun bir tek amacı ise 123rede.com aldatmak için Google ile ilgisi yok. Aslında, 123rede.com iyi bir sebep değil güven için arama sonuçları arasında birçok sponsorlu bağlantılar sağlamak. Bunun yerine, Eshield güvenli arama hemen kaldırmak ve bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlara karşı iyi korunmuş olduğundan emin olun.

-Dibi takdirde senin tarama oturumları güvenilir olmayan Web sitelerine, güvenliği aşılan dosyaları, transfer edilmiş adware uygulamalarını sanal makine nüfuz başardı neredeyse kesindir. Sonuç olarak, bazı enfeksiyonlar sisteme gizli olabilir ve bazı siber suçlular PC’nizi erişebilir ve hassas verileri çalmak izin verebilirsiniz. Bu durumda, herhangi bir tehdit sisteminden tamamen silmek ve çalınmasını, kişisel verilerinizi korumak için tek yol olduğunu bir otomatik güvenlik programı kullanmak için. Bunu kullanarak, tüm gizli enfeksiyonlar yer ve hemen silinir.

123rede.com ilgili iyi haber onun kaldırma zor bir işlem değildir. Onun reklam yanında program otomatik olarak veya el ile silebilirsiniz. Kaldırma işleminin herhangi bir yardıma ihtiyacın olursa, bu makalede manuel talimatları takip edebilirsiniz. El kaldırma tamamlamış olsa bile, yine de, hala tüm mevcut tehditlere tamamen çıkarılmış olduğundan emin olmak için meşru antimalware aracı bilgisayarınızla taramak var. Güvenlik Aracı bulun ve olası istenmeyen programları silmek ve olacak gelecekte zararlı yazılımlara karşı sisteminizi korumak.

123rede.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan 123rede.com kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni Başlat.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

123rede.com–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *