JS:MINER-C Virus kaldırma | Güncelleme

Trojans

JS:MINER-C Virus kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu JS:MINER-C Virus kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

JS:MINER-C olan bir Truva atı. Programın kodlama düzeni analiz, uzmanlar JavaScript ile yazılmış belirlediler. Adını gösterir gibi JS:MINER-C web cryptocurrencies için benim için yaratılmıştır. Bu terim ile yabancı olup, biz kısaca açıklayacağım. Bir cryptocurrency dijital bir para birimidir. Bu mali işlemler online tamamlamak için kullanılan anlamına gelir. Kişi genellikle satın alma ve sermaye transferi online olun. Ancak, güvenlik her zaman hacker saldırıları riski nedeniyle bir sorun olmuştur. Bu hırsızlık olasılığı ortadan kaldıran bir alternatif oluşturma ihtiyacı neden olmuştur. Farklı cryptocurrencies vardır. Pazar lideri Bitcoin, Monero, Ethereum, DarkCoin, çizgi, Litecoin ve diğerleri dahil.

JS:MINER-C kullanan bilgisayarlar için benim cryptocurrencies için onları kullanarak. Cryptocoins bulmak için web tarama ve onları toplamak işlemleri başlattı. Bu işlemleri Görev Yöneticisi’nde görünür. Onlar yüksek miktarda CPU sarfetmek keşfedeceksiniz. Bu, sisteminizde kendi bilançosu alacak. Bilgisayarınızı halsiz ve karmaşık görevleri gerçekleştirmek mümkün olacaktır. PC kez oyala, dondurma, görüntüler hata iletileri ve kilitlenme. Truva’nın varlığı için ilk belirtiler bunlar. Buna ek olarak, web tarayıcınızı beklenmedik davranışlar sergilemeye başlar. Yeniden yönlendirmeler ve açılır pencereleri olacak. Bu yana bu sorunları farklı sorunlara bağlanabilir, bu temel nedenini bulmak için biraz zaman alabilir.

JS:MINER-C tüm enfekte makine arasında bir bağlantı kurmak için bir botnet oluşturur. Toplu altyapı cihazların uzaktan saldırılar yürütmek belgili tanımlık Trojan sağlar ve daha fazla bilgisayar sistemleri nüfuz. Virüs onun zamanlanmış görevleri gerçekleştirmek amacıyla kendi kopyalarını yaymak gerekiyor. JS:MINER gündem-C açıktır. Gizli program geliştiriciler web cryptocurrencies için madencilik tarafından gelirleri olun. Onlar bilgisayar sistemleri yararlanmak ve Web’den cryptocoins toplamak yasadışı yoludur. Bu virüslü cihazların sahipleri karşı bir yan etkisi olabilir unutulmamalıdır. Bazı ülkelerde bilgi sistemlerinin doğru kullanım yöneten yasaları vardır. Bilgisayarınız uzun bir süre için bir botnet bağlıysa, ihmal için para cezası.

JS:MINER-C sistem yazılımı görevlerinin engellemesini önlemek için iç yapıları ile müdahale. Bu DNS ayarlarını işler ve kayıt defteri girdilerini yapar. Bu kötü amaçlı yazılım saldırılarına karşı savunmasız kılan sistemin savunma aşağı getiriyor. Diğer kötü amaçlı yazılım programları, bilgisayarınızın güvenlik açığından yararlanan ve bir giriş kırmaya teşebbüs. Bu en kısa zamanda varlığını algılamak neden parazit karşı önlemler almalı bir başka nedendir. Son olarak, belirgin olmayabilir veya potansiyel bir tehdit adresi olacaktır. Çoğu Truva atları insanlar üzerinde bilgi toplamak. Bu bilinmiyor olup olmadığını JS:MINER-C hedeflenen cihazlardan veri toplar, ama öyle bir olasılık.

Nasıl enfeksiyon yayılır bilmek, bilgisayarınızın korunmasına yardımcı olabilir. JS:MINER için birkaç yolu vardır-C sisteminize nüfuz. En yaygın yayma vektörü spam e-postalar olduğu. Gözlerden uzak program yükü ekli bir belgeyle birleştirilir ve ile mektup gönderdi. Gönderen size ekli dosya önemli bir bildirim olduğuna inanıyorum yapmaya çalışacaktır. O bir varolan şirket veya kuruluş, national post, bir kurye firması, bir banka, bir sosyal ağ, bir hükümet şube, bir kurum veya yerel polis departmanı gibi alıntı. Verilen e-posta olup olmadığını kontrol etmek için resmi web sitesi ilgili varlığın başvurarak ilgili kişileri kanıtı, meşrudur.

Sonraki listeden arabayla teçhizatları tekniğidir. JS:MINER-C bozuk bir Web sitesi üzerinden transfer. İşlemi girdiğinizde otomatik olarak başlar. Sisteminizi güvenli tutmak için virüslü etki alanları önlemek için vardır. Siteye erişim sonra çok geç olurdu. Devam etmeden önce bilmediğiniz platformlar üzerinde araştırma yapın. Söylememize gerek son dağıtım yöntemi donatılacak. JS:MINER-C freeware, shareware ve korsan uygulamaları gibi diğer yardımcı programları tarafından barındırılan. Download müşteri sinsi programın bir bonus aracı olarak yer alacak. Yüklü gelen önlemek için ayarları değiştirmeniz gerekir. Şartlar ve koşullar okuma atlarsanız, gizli program başına varsayılan erişim verilecektir.

JS:MINER-C Virus Kaldır

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala JS:MINER-C Virus bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *