JS:Miner – AA Trojan kaldırmak | Güncelleme

Trojans

JS:Miner – AA Trojan, olarak da bilinen Coinhive virüs, değil, bilgisayarınızda istediğiniz bir şey. Bu parazit bir cryptocoin incelemesi araca tarayıcınızı açmak için programlanmıştır. Nasıl? Uzun bir süre için dikkatinizi girişme olasılığı olan Web siteleri bozulmasını tarafından. Bu tür Web sayfalarını ziyaret ettiğinizde, bilgisayarınızı siber Coin benimki de. Şu ki, ondan bir şey elde edersiniz. Cryptocurrency düz crooks cüzdan için gitmek değil senin.

Aslında, sen muhtemelen tamamen, çok geç ve ciddi zararlar PC’nize yapılan kadar düzeninin farkında olacaksınız. Gördün mü, senin browsing deneyim bu kötü parazit tarafından etkilenen tek şey olmayacaktır. Bu Trojan bilgisayar sisteminize zarar daha yetenekli. Oğlum dikkat belirtileri gibi olacak ama sistem hızı, aşırı ısınma, program hataları, işlem, yüksek CPU ve GPU güç kullanımı, vb yavaşlatmak için sınırlı değildir. Böyle şeyler, bilgisayarınızın ömrünü kısaltma neden olur. En kısa zamanda bu Trojan virüs kaldırmak için bunu önlemek için yapabileceğin tek şey bu!

Eski iyi PPC (Pay-Per-Click) düzeni yerine bu virüs gelir oluşturmak için sürücü tarafından araştırma yöntemini kullanır. Varsa onlara kötü amaçlı bu planı takip Web siteleri bu tür bilgileri ifşa. Ancak, birçok durumda hackerlar incelemesi faktör açıklamadan JavaScript incelemesi kodu üçüncü taraf web sitelerinde enjekte etmek ve böylece kullanıcılar bu sayfalarda yatıyor gizli tehlike hakkında clueless.

Oluşturulur, herhangi bir para düz siber suçlunun cebine gidiyor. Size ziyaret ettiğiniz sayfa ama web sitesi bozmuşsun hackerlar sponsor değil. Bu tür aldatma tahammül yok. Bu parazit işini kesintisiz yapmak için izin verirsen sadece sorun elde edersiniz. Ciddi, aygıtınızda yansıtmak mümkün olmadan bu kötü amaçlı etkinlik durman gerekiyor.

Biz zaten açıklandığı gibi JS:Miner – AA Trojan virüs, bilgisayarınızın kaynaklarına yararlanabilmesi hileler kullanır. O-ecek başlamak için senin iznine rahatsız olmadan tarayıcınızın ayarlarını değiştirerek. Böylece, cyber makinenizi çevirmek içine araştırma aygıt mümkün olacak. Ama sorun şu ki, araştırma süreci çok ağırmış. Bu onun, tam bir kaos içinde kaynaklanan atabilirler her PC kaynak tüketir.

Sistem hataları, temel işlem çöküyor ve bilgisayarınızın performansında genel bir asalağın çalışma sonucu olacaktır. Bilgisayarınızı yakında aşırı ısınma de onun ömrü düşmesiyle sonuçlanan başlayacağını saymıyorum bile. Bilgisayarınızı bir ölümden kurtarmak için tek bir yol vardır. Bu tehlikeli virüs ASAP karşı hareket etmek gerekir! Uzun süre boşta kal, senin durumun daha kötü olacak!

Bu Truva atı temizleme ile devam etmek nasıl kullanacağınızdan emin değilseniz, bu görevde yardımcı olabilir! Bu sıkıntı kurtulmak için ayrıntılı talimatları aşağıda, sade bir şekilde izlemek kadar!

JS:Miner – AA Trojan kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala JS:Miner – AA Trojan bilgisayarınızdan kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *