InvisiMole virüs | Güncelleme

Trojans

InvisiMole virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Tüm Windows sürümleri için bu InvisiMole virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

Ne zaman birisi bir garip bilgisayar davranışlarına deneyimleri, bu bir Truva atı virüs nedeniyle değil dua ediyorlar. InvisiMole böyle malware örneği verilmektedir. Tipik bir Truva enfeksiyon, InvisiMole olarak uzun süre fark edilmeden kalmak sağlar inanılmaz gizli yetenekleri sahiptir. Kötü amaçlı yazılım bu tip başlama mutlaka onların saldırı ne zaman onlar bilgisayar nüfuz aynı anda aynı zamanda olmasıdır.

Siber suçlular Truva atları PC üzerinde kontrol için bir yol olarak kullanarak seviyorum. Başarılı bir Trojan infiltrasyon sonuçları ağır olabilir. Kötü amaçlı yazılım bu gibi birçok şey yeteneğine sahiptir. Bir arka kapı için diğer virüsler gibi web kimlik bilgilerini çalmak ve taklit edilirken yasadışı şeyler yapmak için bir yol olarak kullanılabilir. InvisiMole virüs bile fiziksel olarak ve hemen hemen casusluk hacker izin verebilirsiniz.

Kendinizi nasıl bu Truva atı bilgisayarınızı bulaştırmak soran bulabilirsiniz. Cevap basit-sen içinde bırakmak. Farkında olmadan olabilir, ama hala gerçek bu. Bu gibi zararlı parazitler, izniniz olmadan bilgisayarınıza sızmak olamaz. Onlar sık sık ücretsiz bohça bilgisayar yazılımı içinde gizlidir ve kullanıcıların bir tehlikeli ve zararlı yazılımlar dedi pakette bulunan yazılımı ile birlikte yüklemekte olduğunuz farkında bile değilsin.

Böyle hata önlemek için ne yapabilirim Internet’ten gelen içerik ve yazılım yüklerken Custom/ Gelişmiş modu Kurulum Sihirbazı’nda her zaman seçtiğinizde dikkatli olmaktır. Bu eylem yükleme işlemlerinin denetlemenize olanak sağlayacak ve kolayca herhangi bir program veya uygulama için şüpheli gibi görünüyor veya bile ilk etapta indirmek istemedim seçeneğinin işaretini kaldırabilirsiniz. Tabii ki, diğer anlamı Truva dağıtım vardır. Onlar bunlarla spam e-postalar ve ekleri, sahte güncelleştirme isteklerini, virüslü bağlantıları ve reklamlar, torrent dosyaları ve diğerleri için sınırlı değildir.

Truva atı virüs şaka vardır. Bilgisayar sisteminize zarar verebilir yolları sonsuzdur. Hackerlar malware etkisini her kurban için seçebilirsiniz. Bazı insanlar onların Truva enfeksiyon ile birlikte ransomware tarafından saldırıya. Başkalarının kendi bilgi ve çalıntı para alabilirsiniz. Orada bile durumlarda hangi sen-ebilmek almak mavi perde-in ölüm! Korkutucu, değil mi? Kim-si olmak onların bilgisayar tamir edilemeyecek hasar ister ki? Hiç kimse. Ama hepsi bu değil.

InvisiMole virüs-ebilmek kullanma senin CPU ve grafik kartı bir cryptocoin incelemesi makineye bilgisayarınızı açmak için güç. Bu ciddi bir düşüşe neden senin PC ifa, yayılımının bilgisayarın normal kullanımı imkansız hale. Bunlar sadece bazı yollar bir Truva atı bilgisayarınıza zarar verebilir. En kötü durum senaryosu önlemek istiyorsanız, hızlı hareket ve bu tehlikeli tehdit en kısa zamanda bilgisayarınızdan kaldırmak için tavsiye! Bu yazıda ayrıntılı yönergeler bulacaksınız. Aşağıdaki adımları izleyin ve bu virüsün temelli kurtulun!

InvisiMole virüs kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala InvisiMole virüs bilgisayarınızdan kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *