Instagram2Go virüs kaldırma (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Instagram2Go virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Chrome, Firefox ve Internet Explorer için bu Instagram2Go virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

Instagram2Go Adware ailesine ait kötü amaçlı bir araçtır. Gölgeli açılır pencereleri ve Instagram2Go yararlı ve güvenilir bir araç tanıtmak reklamlar aracılığıyla bilgisayar işgal etti. Belgili tanımlık app Kullanıcı erişimini Instagram düz–dan onların okul sırası vaat ediyor. Gerçekte, o-ecek yük Insta Web sayfası aracılığıyla bir çerçeve içinde bir app, bu nedenle bu özel geliştirmeler için bu kötü amaçlı yazılımı yüklemek bir sebep yok. Bir baş ağrısı tek elde edersiniz.

Aracın tarayıcınıza yüklendikten sonra farklı formlarda-pop-up’lar, metin, afiş, yanıp sönen uyarılar, vb çok sayıda reklam üreten başlar. Bu içeriğin kullanıcıya çekici olduğundan emin olmak için reklamları özelleştirmek için gerek duyduğu her türlü bilgileri elde edecektir. Yani tarayıcı geçmişi ve arama sorguları şimdi maruz kalır ve hatta diğer üçüncü şahıslarla paylaşılabilir. Onun amacı? Her tıklama kar için reklam içerik olun. Dahası, sen şüpheli ya da hatta tehlikeli üçüncü taraf web sitelerine yönlendirildi alışkanlık olduğunu hiçbir garantisi yoktur. Ne arkasında tehlike pusuda asla bilemezsiniz görünüşte meşru bir reklam.

Adware çok sinsi. Böyle kötü amaçlı parazitler kez şüpheli reklamlar ve bağlantılar, spam e-postalar ve ekleri, bohça bilgisayar yazılımı, sahte güncelleştirme isteklerini gözlemliyor görülür, vb Instagram2Go böyle yöntemlerle de dağıtılabilir. Çoğu durumda, bir pop-up kurbanın ekranda ortaya çıkar ve bu gölgeli aracını yükleme içine onu kandırmaya çalışır. Ne zaman böyle şüpheli reklamlar ve görünüşte güvenilir yazılım ve güncelleştirmeler teşvik açılır pencereleri stumble çok dikkatli olun.

Her zaman yazılım yüklemeleri ve güncelleştirmeleri almak için resmi ve lisanslı kaynaklara güveniyor. Durum tespiti anahtarıdır! Ne zaman sen download bilgisayar yazılımı Internet’ten, özellikle eğer onlar paketler Custom/ Gelişmiş modu Kurulum Sihirbazı’ndaki-e yeğlemek için unutmayın. Bu şekilde, kolayca herhangi bir gizli içerik olup olmadığını görebilirsiniz. Büyük olasılıkla kötü amaçlı yazılım, kılık değiştirmiş olduğu gibi herhangi bir ek program ve uygulamalar, işaretin kaldırılması önerilir.

Adware gerçek bir ‘virüs’ bilinen değil. Neden? Kurbanın bilgisayarının tarayıcılar için onun saldırı sınırlar, çünkü. Truva atları ile olduğu gibi tüm sistem bulaştırmak değil. Yine de, bu o adware zararsız olduğu anlamına gelmez. Aksine, Eğer zamanında hareket değil, tarayıcınızda ortalığı cehenneme çevirin. Gördün mü, artık onun kötü amaçlı planı, daha fazla zarar yapmak mümkün olacak yürütmek izin.

Belgili tanımlık ads gelmeye devam edecek ve tarayıcınızın sonunda onlarla çok fazla yüklenmiş alacak. Kalmış ve çökmesini, tamamen çalışmayı durana kadar başlayana kadar uzun sürmez. Gerçek bir tehdit adware gibi kişisel bilgilerinize ama sınırlı değildir şifreleri, IP adresleri, banka hesabı kimlik bilgileri, kredi kartı numaraları, oturum açma kimliği, değil söz vs. Bir güvenli ve özel çevrimiçi varlık tutmak istiyorsanız, çok geç olmadan bu kötü parazit kaldırmanız gerekir!

Instagram2Go virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Instagram2Go virüs–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *