Inquiry.doc Virus kaldırma | Güncelleme

Trojans

Inquiry.doc yardımcı olmaya bu makale yazdı. Bu Inquiry.doc kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

Inquiry.doc Truva atı kategoriye ait olan çok tehlikeli bir virüstür. Bu çok gizli ve bilgisayarınızdaki her şeyi bozmak için yeteneği vardır. Genellikle, bu senin sicil dairesi değiştirme ile başlar. Bunu silin ve sen olmayan girdileri ekleyin bile fark.

Onun kötü amaçlı etkinlik başlamadan önce bu tür bir malware yakalamak çok zordur. Bilgisayarınızı hasara wreaking başladıktan sonra program çöküyor gibi basit uygulamalar, yavaş internet hızı ve, bilgisayarınızın genel performansını ani bir düşüş çalıştırmak için yetersizlik sen bu sayesinde ayırt belirtiler algılayabilir. Sistem basit yeniden yardımcı olmayacaktır. Artık bu Truva atı daha fazla zarar neden olabilir, bilgisayarınızda kalır.

Bu virüs dağıtmanın en yaygın yolları özgür yazılım tarafından istenmeyen e-posta iletilerini veya sahte güncelleştirme isteklerinin desteler. Senin yardımın olmadan bilgisayarınıza sızmak olamaz. Çok dikkat ve size – vermek üzere olduğumuzu tavsiyelerine uymak gelecekteki Inquiry.doc enfeksiyon önleyebilirsiniz. Bir Custom/ Advanced/ izlemeniz çok önemlidir elle yapılan tip-in tesisat. Internet’ten yüklenen ücretsiz paket dahil yazılım tam listesini görmek için tek yolu bu.

Kolayca herhangi bir program veya görünüyor size şüpheli veya hiçbir zaman ilk etapta indirmek için amaçlanan uygulama seçimini kaldırabilirsiniz. Ayrıca, her zaman yalnızca lisanslı ve güvenilir kaynaklardan gelen, güncelleştirmeleri almak emin olun! Bilgisayar korsanları tarafından ayarla açılır güncelleştirme isteği tuzağına düşme!

Truva atları muhtemelen en tehlikeli virüs, özellikle onların gizli ve çok yönlülük nedeniyle türüdür. O-ebilmek var olmak program-bilgisayarınızı ransomware, adware, kaş kaçırmak, casus yazılımlar, solucanlar ya da kötü gibi virüs bulaştırmak için her şeyi yapmaya! Truva da siber suçlular için bir yol olarak – hem sanal hem de fiziksel olarak casusluk için kullanılabilir. Bu kimsenin istemeyeceği bir önemli güvenlik ihlali. Banka hesap bilgileri, oturum açma kimliği, parola, kredi kartı numaraları gibi kişisel verileri elde etmek kesmek için ne kadar kolay olacağını saymıyorum belgeler, fotoğraflar ve yürütülebilir dosyaları da onların eline düşebilir gibi vb

çeşitli dosya türleri ve onlar kar için diğer üçüncü şahıslarla bu bilgileri paylaşmak seçebilirsiniz. Zaman kaybetmeyin! Önce ciddi bir şekilde bilgisayarınıza zarar için fırsat vardır bu tehlikeli Inquiry.doc Truva atı virüsü kaldırmanız gerekir. Bu görevde sana yardım edebiliriz. Sadece bizim talimatları izleyin.

Inquiry.doc kaldır

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Inquiry.doc bilgisayarınızdan kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *