ImpaqSpeed virüs kaldırma (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove ImpaqSpeed

ImpaqSpeed virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Chrome, Firefox ve Internet Explorer için bu ImpaqSpeed virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

ImpaqSpeed düz–dan senin okul sırası internet bağlantınızın hızını ölçmek için yardımcı olabilecek bir program olarak sunulur. Ancak, kötü amaçlı yazılım araştırmacılar bu program adware davranışı gösterir ve müdahaleci reklam içeriği sizin izniniz olmadan elde edebilecektir dışarı bulduk. Bu tür reklamlar optimizasyon araçları, tarayıcı uzantılarını ve diğer ürünler şeklinde gölgeli yazılım tanıtmak bilinmektedir. Burada nihai hedef PPC (Pay-Per-Click) yöntemi ile gelir oluşturmaktır.

Çünkü onları altında ayrı bir metin ImaqSpeed tarafından oluşturulan reklam var kötü amaçlı reklamları normal olanlardan ayırt etmek. Böyle metin olabilir ama “Reklamlar ImpaqSpeed tarafından”, “Powered by ImpaqSpeed”, “ImpaqSpeed tarafından getirilen size”, sınırlı değildir vb

diğer belirtiler bu adware enfeksiyon sahte güncelleştirme isteklerini, uygulamalar ve programlar, yetkisiz yüklemesini içerir yanı sıra yanıp sönen mesaj, vb ziyaret ettiğiniz tüm sayfalarda reklam, afiş, fırsatlar, kuponlar, özel görünümünü sunar. Dahası, şüpheli üçüncü taraf sitelere neden olabilir köprüler bile rasgele Web sayfası metnine dönüştürülebilir.

Remove ImpaqSpeed
The ImpaqSpeed Virus

Adware belirli bu tip en sık özgür yazılım demetleri ile dağıtılır. Bilinçsizce yapıldığını bile hangi kendini, ImpaqSpeed program yüklü demektir. Kullanıcıların yanlışlıkla kötü amaçlı yazılım yüklemek ortak bir olay olduğunu. Sen hüküm ve koşullarına dikkat yanı sıra, özel veya Kur Sihirbazı’ndaki Gelişmiş mod için tercih bu kolayca önlenebilir. Bu yükleme işlemi sırasında tüm kullanılabilir ayarları için size erişim verebilirsiniz yani kolayca için şüpheli herhangi bir istenmeyen yazılım seçimini kaldırabilirsiniz ya da hiç niyeti ile başlayan indirmek için vardı.

Oluşturulan reklamları tarafından ImpaqSpeed adware gizlemek potansiyel tehlike haberdar olmak kullanıcıları için önemlidir. Çünkü onlar yanıltıcı ve oftentimes zararlı web sitelerine açabilir üzerlerine tıklayınız için tavsiye edilmez. Ama hepsi bu değil. ImpaqSpeed program varlığını daha halsiz hareket gibi tarayıcınızın veya diğer uygulamaların donma ve değil iş hakkindayla yapmak bilgisayarınızın neden olabilir.

Tabii ki, herhangi bir kötü amaçlı yazılım olarak her zaman kişisel verileriniz için bir risk yoktur. Özel bilgilerinizi açığa istemiyorsanız, çok geç olmadan hemen bu kötü amaçlı yazılım temizleme ile devam etmelisiniz. Bu makaleyi okuyarak bu devam ve sen bu siber parazit ebediyen kurtulmak nasıl bulmak.

ImpaqSpeed virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

ImpaqSpeed virüs–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *