IconRunner virüs kaldırma (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

IconRunner virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Chrome, Firefox ve Internet Explorer için bu IconRunner virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

IconRunner kötü amaçlı bir programdır. Eğer sisteminizde varsa, eylemleri hemen alsan iyi olur. Adware enfeksiyon ile ilgileniyor. Daha önce bir adware ile ele değil, şaşıracaksınız ve iyi bir şekilde değil hazırlamanız. Eğer varsa, tam olarak neden bu haşere en kısa zamanda kaldırılması gerekiyor biliyorsun. Adware parazitler daha az zararlı diğer tehditler daha ve aynı zamanda nispeten kolay ele almak üzere kabul edilir. Ancak, bu adware tamamen zararsız olduğu anlamına gelmez. Öyle olsaydı, bu istenmeyen enfeksiyon kategorize edilmiş olmazdı.

IconRunner Ayrıca sorunları neden yapabiliyor. Ve kaldırırsanız değil, o olacaktır. Özellikle talihsiz iseniz, o bile bazı geri dönüşümsüz hasara neden olabilir. Zararlı sonunda kontrolden geçer ve o zaman onun kaldırma umut olabilir kadar kolay olmayacak. Bu yüzden mutlaka sor eylemlerdir. Davetsiz misafir gemide spot için onun tam saklanacak yer aramaya başlamak ve keşif çıkarmak. Makinenizin esenlik ile kumar oynamam. Artık enfeksiyon kalıyor, senin durum kötü olur. Bunun olmasına izin vermeyin. Şimdi harekete geçin!

Dediğimiz gibi IconRunner bir adware. Adware zararlıları reklam destekli. Bu kaldıktan uzatmak için onlar reklam üretmek ve böylece hacker pay-per-click gelir elde etmek yardımcı olduğu anlamına gelir. Adware olan, ancak, hiçbir doğrulama mekanizması bir reklam platformu olarak düşün. Ödemeye hazır olan herkes tanıtmak için kullanabileceğiniz ve adware ne hizmetlerinin reklamı ya da reklamverenler olan denetlemez. Tabii ki, hırsızlar bu özgürlük avantajlarından yararlanın. IconRunner zahmetsiz kar kazanç ve kötü amaçlı içerik çevrimiçi yaymak için kullanıyorlar. Gibi hangi reklam gerçek ve sahte Hangisi bilmiyorum hiçbir adware nedeniyle görmek güvenilir olabilir.

Gerçek şu ki eğer bir teklif muhtemelen değil ve sadece orada için siber tıklayarak içine dupe için gerçek olamayacak kadar iyi görünüyor para alabilirsiniz. Bu insanlardan daha zeki ve körü körüne ekranda gösteren her reklam tıklayın değil. Orada reklamlar bir sürü vardır. Onlar bile her geçen gün daha da saldırgan olacak. Ekranınızın tamamını işlenecektir Kuponlar, fırsatlar, indirimler, metinler, açılır pencereler, vb ve vb

bütün bu saldırılar karşısında, senin makine başlar underperform bir sonucu olarak. Bu biraz ağır olur ve sık sık çöküyor. Tarayıcılar içerik doğru şekilde görüntülemek için mücadele ediyoruz. Favori siteleri ziyaret edemez eğer sürekli gölgeli sayfalara yönlendirildi ve bombardıman gibi artık reklam rahatsız edici. Reklam yazılımını daha önce normal tarama deneyimi yok eder. Bu bir kabus dönüşüyor. Şeyler kötüleşen iken tembel tembel oturmak yok. IconRunner tamamen kurtulmak için reklamlar ve yönlendirmeleri kurtulmak için tek yolu bu. Bunu el ile yapmak bizim kaldırma kılavuzu kullanın. Eğer tercih ederseniz, otomatik bir çözüm de kullanabilirsiniz.

Nasıl zararlı sizin haberiniz olmadan sizin sisteminde kaymak? Hackerlar adware için geldiğinde kullanan en yaygın yöntemlerden birini freeware donatılacak yöntemidir. Ne zaman sen install bir şey üstünde senin makine gibi başka ne orijinal programa bağlı olabilir bilmiyorum her zaman dikkat. Eğer acele edersek, tüm Ayrıca ekli apps otomatik olarak girin. Ancak acele ve bir şey karar vermeden önce dikkatlice okuyunuz, davetsiz misafir zamanında belirlenebilir ve girmesini önlemek mümkün olacak. Bir dahaki sefere bunu yapmak için tereddüt etmeyin. Teyakkuz ihmal seçin ve bilgisayarınızı temiz tutmak.

IconRunner virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan IconRunner virüs kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala IconRunner virüs–dan senin kaş çıkarmak değil? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *