ICLoader virüs kaldırma (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

ICLoader virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Chrome, Firefox ve Internet Explorer için bu ICLoader virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

ICLoader bir kötü adware asalak. En kısa zamanda bilgisayarınızı infiltratlar, onları bir kar yapmak için bir araç olarak kullanmak için amaçlayan tarayıcılar, bir saldırı başlatacak. Nasıl? Sinir bozucu reklamlar ve pop-up ton üreterek, bu özellikle senden çalmak olacaktır bilgilere göre tasarlanmış. Başka bir deyişle, parazit Internet üzerinde her hareketini izlemek ve bilgi tarayıcı geçmişi, alışkanlıkları sörf gibi toplamak ve hasta’var olmak tıkırtı üstünde olasılığı daha hedefli reklamlar sağlayabilir böylece arama sonuçları, için programlanmıştır.

Yani, iki kez doğru olması için bu çok iyi görünüyor özel teklifini tıklatmadan önce düşünsen iyi olur. Sadece kendinize sorun getireceğim. Ekranınızda görüntülenen sponsorlu İçerik ile şu ki, bu zaman geçer gibi sayı artacaktır. Çok uzun kalmak bu parazit izin üstünde senin bilgisayar, senin durumun daha kötüye gider. Kalmış ve yavaş internet bağlantısı sadece kişisel bilgisayarınızda bulunan kötü amaçlı yazılımların varlığı için düz gelin belirtileri bazıları şunlardır.

Adware yazılım demetleri, sahte güncelleştirmeleri, virüslü bağlantılar, şüpheli reklamlar, spam e-posta mesajları, e-posta eklerini ve yürütülebilir dosyaların yanı sıra bozuk sel pusuda olduğu bilinmektedir. İnternetten indirdiğiniz yazılımı ile uğraşırken, Kurulum Sihirbazı’nı, gelişmiş veya özel modda tercih varsa öneririz. Hızlı yükleme ile devam’ı seçerseniz, bilgisayarınıza kötü amaçlı yazılım erişim bilmeden verebilir. Kötü amaçlı yazılım bulunmuş kez ek yazılım olarak kılık değiştirmiş, söz önemlidir.

Yani, eğer sen duyuru ve isteğe bağlı teçhizatları, onlar sizin bilginiz olmadan bilgisayarınızda yüklü değil bu yüzden hepsini dışarı tercih gerekir. Neyse ki sizin için-cant kesmek adware yol üstünde senin bilgisayar. İstila için izniniz gerekiyor. Öylesine eğer sen tıkırtı çalışkan ve ödeme dikkat iseniz, iyi olacaksın. Hatırla bunu, ihmal ve onların tuzağına düşen içine kandırmak için acele, itimat bilgisayar korsanları. Bu kadar saf olma ve online gördüğün her şeye güvenmiyorum.

Adware, saldırı sadece tarayıcılara sınırlar. Bu nedenle, gerçek bir virüs olmak adware çoğu kullanıcı olarak görmüyorum. Ama hiç kuşkunuz olmasın. Bu parazit bir şey ama zararsızdır. Bu tarayıcılar ciddi zararlar verebilir ve kolayca oturum açma kimliği ve IP adresleri gibi şifreleri, kredi kartı ve banka hesabı kimlik bilgileri gibi var herhangi bir önemli veri olumsuz etkileyebilir. Bu tür bilgileri korsanlara karşı çok değerli çünkü onlar kar için diğer kişilerle paylaşabilirsiniz.

Özel bilgilerinizi ortaya çıkmasını istemezsin, değil mi? Bir güvenli tarama için dönün ve kişisel bilgilerinizi korumak için ciddi hasar neden ve web platformları yok etmek mümkün olmadan bu kötü ICLoader adware kaldırma ile hemen devam gerekir. Ne olacağını görmek için beklemeyin. Biz söyleyebileceğim ne-ecek var olmak senin hareketsizlik sonuçları-ahşap kaplama, tarayıcınız yavaş internet hızı sürekli olacak crash ve tamamen çalışma durana kadar dondurma. Ve bunun üzerine – özel verilerinizi crooks eline düşebilir. Daha fazla zaman harcamak. Çok geç olmadan bu parazit kaldırın!

ICLoader virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan ICLoader virüs kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

ICLoader virüs–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *