IBuddy virüs kaldırma (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

IBuddy virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Chrome, Firefox ve Internet Explorer için bu IBuddy virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

Adından da anlaşılacağı gibi Adware, malware tarayıcı bir reklam görüntüleme aracı çevirmek amaçlamaktadır inanılmaz derecede sinir bozucu bir türüdür. Ibuddy kötü amaçlı yazılımla örneğidir. Bir kez o gets üstünde senin PC, açılır pencereler, afiş, metin promosyonlar çok bile gibi reklamlar her türlü seninle bombardıman başlayacak. Burada amaç hackerlar ve teşvik edecek Web siteleri için PPC (Pay-Per-Click) gelir oluşturmaktır.

Onun başarı şansını artırmak için kötü parazit kurbanın tarama verilerini web geçmişi ve alışkanlıkları gibi arama sonuçları gibi çalacak. Bu veriler kullanıcı için daha cazip görüneceğini hedefli reklamlar sağlamak için misyonunu çok yararlı olacağına. Tüm sonra kurban yapar, daha fazla tıklama daha karlı bu düzeni siber suçlular için olacak.

Çoğu zaman, adware ücretsiz yazılım demetleri, sahte güncelleştirme iletileri, spam e-postalar ve ekleri, sel eğe, virüslü web sayfaları ve reklamlar, vb gizleniyor. Ne insan farkında değilsiniz ki, onlar yalnız adware için erişimi verebilirsiniz. Bu parazitler kendi bilgisayarınızda işgal edemez. Onlar inanılmaz derecede sinsi ve tarayıcılar sızmak olabilir bu yüzden, aptal için her şeyi yapacağız. Daha sık sık–dan değil, gördüğün gibi onlar aslında kalmayı sürdürüyor için fazla düşünce vermeden ‘İleri’ düğmesini tıklatın ve yükleme işleminde size atlamak için bilinen kullanıcılar inç

gizlice nasıl yönettikleri ücretsizdir. Aslında, biz normalde yazılım indirme sonra hızlı bir yükleme için tercih bahis. Bu büyük bir hatadır. Böylece, ne indirdiğiniz tüm içeriği görüntülemek mümkün olmayacaktır.

Oftentimes, kötü amaçlı yazılım düzgün İndiriyor üzerine başkalarına açık değildir ek yazılım kılığında ve böylece Kullanıcı hiçbir fikrim onun varlığını olacaktır. Bunun yerine, yapmanız gerekenler olduğunu Custom/ Gelişmiş modu Kurulum Sihirbazı’nda seçin ve sadece kullanılabilir herhangi bir isteğe bağlı teçhizatları kaldırın. Bunu yaparak, malware-Alerjik bilgisayarınızı devam edecektir.

Adware’nın güç kez hafife almışım. O sadece onun saldırı sadece tarayıcılara sınırlar beri birçok kullanıcı bile bir ‘gerçek virüs’ Bu parazit olarak görmüyorum. Yine de, bu zararsız değil. Kolayca ciddiyim tarayıcınızın zarar verebilir ve herhangi bir online iş yapmalarına engel. Bir kez PC işgal söz değil ciddi güvenlik ve gizlilik bu nedenleri ihlal.

Er ya da geç, tarayıcınızın artık tüm yolunda atılmış reklamları görüntülemek mümkün olacak. Bir noktada, o-ecek başlamak-crash, Internet bağlantınızı get daha yavaş ve bilgisayarınızı lag başlar. Tarayıcınızın bile tamamen çalışmaz duruma gelebilir. Bu yüzden önce özel verilerinizi tehlikeye yapabiliyor ve yapamaz bir normal tarama için karşılaştığınız bu sataşmak adware kurtulmak gerekir. Eğer bu siber parazit kaldırmak nasıl bilmiyorum, biz yardımcı olabilir. Tek yapmanız gereken bizim talimatları uygulayın.

IBuddy virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala IBuddy virüs–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *