Hellmolip virüs kaldırma (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Hellmolip virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Chrome, Firefox ve Internet Explorer için bu Hellmolip virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

Hellmolip enfeksiyon adıdır. O adware zararlıları şemsiyesi altında düşüyor. Olarak muhtemelen biliyor, bir adware hiçbir şey içinde senin sistem sahip dalabilir enfeksiyondur. Bu doğrudur. Bu parazitler, tehlikeli, rahatsız edici ve işgüzar. Hellmolip ayırt etmez. Bunun en kısa zamanda bu yazılımın kaldırılması gerekir. Neyse ki sizin için adware enfeksiyonları kaldırmak nispeten kolay kabul edilir. Diğer bir deyişle, elbette, eğer zamanında tedbirler. Bu haşere pozlar riski göz ardı ederseniz, sizin çıkmaz da kötüleşeceğini ve sonra davetsiz misafir silinmesi o kadar kolay olmayacaktır. Komut istemi eylemleri. Bir kez sen Hellmolip nokta, tam onun saklandığı yer bulmak ve hemen silmek için tereddüt etmeyin. Artık zararlı içinde senin sistem, daha fazla sorun yüzleşmek zorunda kalır. Kendine bir iyilik yap ve en kısa zamanda senin makine temiz. Aksi takdirde, er ya da daha sonra pişman olursunuz.

Bir kez içinde senin sistem, Hellmolip herhangi bir zaman kaybetmiyor. Bu zarar o girdiği andan itibaren başlar. Yeni başlayanlar için tarama deneyimi ne olması gerektiği değil mi. Eğer tek online hareket olmadan entrikalı siteler için yönlendirildi ve reklam ile bombardıman yapamazsınız. Belgili tanımlık adware tarama deneyimi tamamen yok eder. Ama hepsi bu değil. Aslında, onun getirdiği sıkıntı senin sorunlarının en küçüğü olduğunu.

Hellmolip güvenliğinizi tehlikeye atıyor. Hiçbir şey bu görüntüler güvenilir olmaktır. Reklamları değil, hiçbir şey ziyaret etmek için zorunlu sayfaları. Bozuk bir ticari tıklatın gerçekleşmesi ve orada olanlar bol, zaten virüslü makinenizde daha fazla kötü amaçlı yazılım yükleyebilir. Öyle. Tek bir tıklama sana yeter, durumu daha da kötüye için. Ama bile malware risk en büyük sorunun değil.

Hellmolip Ayrıca gizliliğinizi tehlikeye atıyor. Sana o girdiği andan itibaren casusluk başlar. Bu hassas verileri toplar ve sonra korsanlara karşı arkasında gönderir. Bu gerçek adınızı, kullanıcı adları, parolalar, e-posta adresleri, hesapları ve hatta mali kimlik bilgileri içerebilir. Neler olabileceğini hayal Eğer bu verileri siber suçluların elinde biter. Bu sadece onların kötü amaçlar için kullanır. Bunun olmasına izin vermeyin. Korumak senin mahremiyet. Bu adware silmek için tereddüt etmeyin.

Tüm yukarıda belirtilen sorunların yanı sıra, aynı zamanda günlük bazda underperform için bilgisayarınızı neden olur. Hatta en basit görevler yürüten ile senin makine mücadele. Ayrıca çöker ve sık sık donuyor. O yeniden doğmuş gibi. Internet bağlantısı kararsız hale gelir. Bu bir kabus olmalı. Bu hoş görmeyiz. Hellmolip adware bir kalemde silmek ve bu makalenin sonunda bizim kaldırma kılavuzu kullanın. Sisteminizde yeri yok. Bu geri dönülmez hasar vermeden kaldırın.

Nasıl bununla did sen almak bulaştırmak? Genellikle, adware parazitler freeware demetleri web seyahat. Bu sahtekarlardan onları diğer programlara takmak ve bu programı yüklediğinizde, adware de yüklemek anlamına gelir. Bu, yine de önlemek için bir yolu yoktur. Her zaman ne zaman yükleme programları zaman ayırın. Özel ayarları Kurulum Sihirbazı standart olanlar yerine tercih edin. Paket Ayrıca ekli her app görmek ve yüklemeyi bitirmeden önce seçimi kaldırmak sağlar. Bunu. Fazla zaman alır ama bu birçok gelecekteki sorunları kurtarabilir. Enfeksiyonlar olmadan başarısız olması bir şey senin dikkatsizlik olduğunu unutmayın. İzni vermemeniz gerekir. Enfeksiyonlara yol açar. Uyanıklık, öte yandan, sen güvende tutar.

Hellmolip virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Tip msconfigve vurmak girmek.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Hellmolip–dan senin kaş-ebilmek çıkarmak virüs değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *