Güvenli Bulucu “Virüs” kaldırma

Browser hijackers
Remove Safe Finder

Güvenli Bulucu kaldırmanıza yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu güvenli Bulucu kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışıyor.

Güvenli Bulucu bir meta arama motorudur. Web sitesi etki alanı search.safefinder.com kayıtlıdır. İlk bakışta, platform bir sıradan arama motoru gibi görünüyor. Bir standart kullanıcı arayüzüne sahip fonksiyonlar ve seçenekleri temel bir set. Web sitesi kullanıcıları dünyanın farklı bölgelerinden gelen talepleri karşılamak uzlaştırmıştır. Güvenli Bulucu destekler 25 dil: İngilizce, Fransızca, Çince (Geleneksel), Çince (Basitleştirilmiş), Japonca, Kore dili, Almanca, İspanyolca, Rusça, İtalyanca, Portekizce, Hintçe, Arapça, Farsça, İbranice, İsveççe, Norveççe, Fince, Danca, Romence, Lehçe, Dutch, Türk, Tay dili ve Vietnamca. Platform normal görünüm teknolojik özellikleri eşleşmiyor. Bu güvenli Bulucu sorunlara neden olabilir bir tarayıcı korsanının barındırır keşfedilmiştir.

Ne sorunları güvenli bulmak için ilişkili?

Sizin arama yapmak için güvenli Bulucu kullanarak tavsiye edilmez. Korsanının sizi yanıltmak ve zararlı web sitelerine al. Sinsi programın arama sonuç sayfalarında desteklenen web siteleri ekleyerek değişiklikler yapar. Eklenen Web siteleri sorguları eşleşecek şekilde seçme yok. Çünkü bunun için para kötü amaçlı aracı bunları yoluna iletir. Sahipleri korsanının of üçüncü taraf içeriği desteklemek için komisyon alırsınız. Onlar teşvik Web siteleri güvenilir olması garanti edilmez. Herhangi bir sahte sonuç enfeksiyon içerebilir. Tarayıcınızı tekrar ve korsanının sisteminizde mevcut olduğu sürece güvenli arama motorunu kullanmak unutmayın. Program üzerinde ayarlarınızı geri değiştirip.

Korsanının ana sayfası ve varsayılan arama motoru search.safefinder.com için sıfırlar ve kullanıcının bu ayarları değiştirmesini engeller. Web sitesi belirli bir ölçü tarayıcı üzerinde kontrol kazanmak sahte programı sağlayan bir kötü amaçlı kod vardır. Arama sonuçlarını düzenleme dışında gizli program reklamlar yoluyla zararlı web sitelerine açabilir. Korsanının alışveriş reklam pop-up, pop-under, afiş, metin bağlantıları, kupon kutuları, freebies, yüzen, interstisyel, bağlamsal, geçiş, satır içi, karşılaştırma ve tam sayfa reklamları da dahil olmak üzere çeşitli biçimlerde görüntüler. Belgili tanımlık teklif etmek güvenilirliği hakkında hiçbir garantisi yoktur.

Remove Safe Finder
The Safe Finder Virus

Güvenli Bulucu sahipleri kendilerini onlar sorumlu insanların güvenlik sorunları için aranan olmak değil emin. Web sitelerinin kullanımı bölümü şartları içinde listelenen bir vazgeçme belgesi içerir. Anlaşmaya göre yükümlülükler ve garanti platform sahipleri kapatmayın. Güvenli Bulucu Linkury denilen bir varlığa ait. Koordinatları ve şirket yasal durumunu ifşa değil. İlgili kişi, sadece formu sağlanan Web sitesinde posta bir formdur.

Güvenli Bulucu gizlilik politikasının geliştiricileri yararına olacak şekilde de geliştirmiştir. Belirtilen şartları sahipleri Web sitesinden sorumluluk of rahatlatmak. Kullanıcılar herhangi bir sorun, kendi kişisel güvenlik için tazminat hakkına sahip değil. Korsanının konuların bir çok kişisel ve mali bilgilerinizi çalarak yol açabilir. Kötü niyetli programın size tarama oturumları izleyebilir, tarayıcınızın çevrimiçi hesapları ve özel ayrıntıları girdiğiniz giriş kayıt depolar. Bu senin Tarih, IP adresi, e-posta, ülke kökenli, kullanıcı adları, parolalar ve diğer verileri kapsar.
[ nasıl güvenli Bulucu korsanının dağıtılan]?

Orada birkaç yolu güvenli Bulucu korsanının başvurun. Gizli program için tercih edilen giriş noktası paketleri vardır. Korsanının kez freeware, shareware ve korsan yorum-in ödenmiş bilgisayar yazılımı ile hareket eder. Sinsi aracı ana programla paket teklif etmek için özgür bir bonus uygulaması olarak listelenir. Hiçbir ekstra yazılım yüklü olması kabul etmelidir. Böyle bir teklif, ek programı kaldırın. Yasal bir araç olsa bile, eksik olmaz.

Spam e-posta eklerini güvenli Bulucu arkasında korsanının kullanan diğer yayma vektör vardır. Bir metin belgesi, resim, sıkıştırılmış bir klasör, bir arşiv veya başka bir dosya türü olabilir bir ev sahibi ile gözlerden uzak gizli program seyahatler. Taşıyıcı açılış indirme ve korsanının sonraki yükleme istemi olur. İç iletilerinizi onlara güvenen önce güvenilir olduğundan emin olun.

Güvenli Bulucu kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni Başlat.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala güvenli Bulucu–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *