“Günün harika hediye” Kaldır (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

“Harika hediye Of The Day” kaldırmanıza yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu “Harika hediye Of The Day” kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

“Awesome Gift Of The Day” reklamları görmek her kadar çok değmek senin tarayıcılardan birini zaman, senin için kötü haberlerim var. Sisteminizde bir adware parazit var ve o olduğu sürece, tarama deneyimi tam bir karmaşa olmaya devam edecektir. Ziyaret ettiğiniz her sayfada reklamlara bakın (veya dememiz gerekir ziyaret girişiminde). Yok bu reklam kurtulmak vardır. Onlar her yerdeler.

Belgili tanımlık adware hangisi olursa olsun kullanmayı tercih, hala enfekte bu yüzden tüm tarayıcılar, ile uyumlu bir sinir bozucu eklenti ekler. Tüm ekran sürekli tüm şekiller ve renkler reklamları ile kaplıdır. Gördüğünüz afiş, Kuponlar, fırsatlar, metinler, video reklamları, pop-up reklamları, fiyat karşılaştırma, vb iyi fiyatlarla ve etc. Barış içinde web sörf imkansız bir görev haline gelir. Sürekli gölgeli diğer sayfalara yönlendirilirsiniz gibi çevrimiçi aradığınız bir şey bulamıyorum. Ek sekmeler her zaman açın. Ayrılmasına engel sitelerini ziyaret etmek zorunda kalıyor. Bu bir kabus olmalı ve deneyim nefret edecek. Ne kötü, ne olursa olsun, adware seni yalnız bırakmayacağım. El ile kaldırmak değil sürece, biz önermek en kısa sürede yaptığınız. Sinir bozucu enfeksiyon nerede gözlemliyor bulun ve silin. O kadar çabuk, o kadar iyi.

Belgili tanımlık adware reklam ile bir nedeni basar. Sahipleri için ödeme tıklama başına gelir elde etmek için parçaladığımıdüşünüyorsun. Temel olarak, her biri bir reklamı tıklama ile crooks ceplerini doldurmak. Onların sponsor ol. Bu yüzden her zaman o kadar çok reklam bakın. Daha fazla reklam görüşürüz, tıklatın için büyük şans olur. Henüz, numaraları ve sebat adware dayanan tek şey değildir. Tıklamalarınızın ihtiyacı ve tüm onları almak için olabilir. Zararlı tarama alışkanlıkları casuslar ve ne gibi öğrenir. Örneğin, sık sık online köpek maması için arama yapıyorsanız, benzer ürünleri hakkında önleyen gösterecektir.

Belgili tanımlık adware senin hakkında her şeyi biliyor ve hangi ilgi kıvılcım reklamları görüntülemek için bu bilgileri kullanır. Bu şekilde en azından tıklatın için cazip olacak biliyor. Bu tuzağa düşme. Reklam yazılımını online alışveriş hakkında umurunda değil. Tıklamalarınızın yeterlidir. Onları vermeyin. Her ne pahasına enfeksiyon tarafından oluşturulan her şeyi kaçının. Tabii ki, kaçınma geçici bir karardır. Sonsuza kadar mı ama en azından davetsiz misafir temelli kaldırana kadar’i çok daha dikkatli olmak. Bir kez sen yapmak, her şey normale döneceğim. Artık yanıltıcı reklamlar, çok tehlikeli siteleri yok yönlendirir, düşük performans makine yok olacak. Şimdi virüsüne karşı harekete ve normale makineniz olsun.

Nasıl adware bilgisayarınızı fark sensiz girmek yönetmek mi? Tabii bu seni oyuna getirdi. Çünkü sen izin vermek dikkatsiz etrafında ama sadece gitti. En sık kullanılan kalın adware zararlıları kullanım freeware donatılacak denir. Web kapalı Ücretsiz program yüklerken çok dikkatli olun. Dikkat ve onları kabul etmeden önce hüküm ve şartlarını okumak. Ayrıca, Kurulum Sihirbazı temel olanlar yerine özel ayarları seçebilirler. Onlar orijinal program ile birlikte yaklaşık yüklenmesi gereken tüm ilave uygulamalar bir listesini görmek izin verir. De onları seçimini kaldırmak için izin verilir. Bunu. Bunlar genellikle kötü amaçlı ve istenmeyen olarak tüm “ikramiye” çıkarın. Hackerlar, ihmal için dua et. Onlar tüm paket kontrol için zaman ayırın beklemiyorum. Yanlış onlara kanıtlamak. Korumak senin makine. Senin durum tespiti yapmak için bunu yapmak için tek yolu bu.

“Günün harika hediye” kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala “harika hediye Of The Day”–dan senin kaş çıkarmak değil? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *