Grave Setup virüs kaldırma (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Grave Setup kötü adware parazit PC sızmış açık bir göstergesidir. Ama merak etme. Bu gibi kötü amaçlı yazılımlar onun saldırı yalnızca tarayıcı için sınırlar. Bilgisayar sisteminizi saldırmaz. Ama parazit zararsız olduğunu sakın düşünme. Yüklü gibi bu, bilgisayarınızdaki varolan herhangi bir tarayıcı bulaştırmak devam ediyor. Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera, Microsoft Edge, Internet Explorer, Safari-hiçbir web platformu, zararlı etkinlikleri için bağışıklık olduğunu.

Temel amacı, bu adware reklam görüntüleme tarayıcılar açmaktır araçları. Bu ekran ile sinir bozucu reklamlar ve pop-up olursa olsun hangi Web sayfasını ziyaret ettiğiniz sel olacaktır. Sen daha üzerlerine tıklayınız olasılığı çok Dahası, reklam özellikle, hedef olacak. Her tıklama için yaptığınız, parazit ödemesi yapılacak. Ve iyi bir kar yapmak için sponsor içerik miktarı sorun tarayıcılar için her türlü neden olur her gün büyüyecek. Online güvenliğinizi ve gizliliğinizi kolayca açığa ki, aslında söz değil üstünde senin PC parazit varlığı sayesinde.

En yaygın adware dağıtım araçlarının sahte güncelleştirmeleri, özgür yazılım demetleri, spam e-posta mesajları, e-posta eklerini ve çalıştırılabilir dosyalar, gölgeli bağlantıları ve reklamlar dahil, aynı zamanda torrent dosyaları bozuk. Online ne için yakın ilgi önemlidir. Bir şey üzerinde iki kez’ı tıklatmadan önce düşünüyorum. Körü körüne güven sen bir şüpheli görünümlü güncelleştirmesi bağlantıyı izlemeye çağırıyor rasgele bir açılır pencere yok.

Daha sık sık–dan değil, bu tür bağlantılar tehlikeli üçüncü taraf web sitelerine yeniden yönlendirme. Sen bilmeden bir arka kapı çalmak senin özel veri, onlar bunu diğer insanlara kar için satmak böylece için aramak kesmek için açılabilir. Bunun yerine, ne yapman gerektiğini mi güncelleştirmek veya yazılım dosyasi geldiğinde sadece resmi ve lisanslı kaynakları, güvenmek.

Adware hafifçe tedavi değil etmektir. Çok sayıda reklamlar çok tehditkar görünmüyor olabilir, ama arkalarındaki gizli bir tehlikedir. İşin aslı, nerede onlar için yeniden yönlendirme asla bilemezsiniz. Parazit mümkün olduğu kadar çok reklamları göstermek için programlanmıştır. Onları doğrulamak için programlanmış değil. Hackerlar erişim kişisel ve mali bilgilerinizi vermek uzak bir tıklama olabilir. Ve bu senin de başına gelmesini istemiyorsun, değil mi? En kısa zamanda hareket çok önemlidir.

Parazit var olup olmadığını belirlemek bir kez değil israf zaman ve onun kaldırma ile devam etmek gerekir. Güvenli ve reklam ücretsiz bir tarama deneyimi için döndürmek istiyorsanız, bu tarayıcılar için ciddi zarar yapmak mümkün olmadan Grave Setup adware rahatsız edici kurtulmak gerekir. Bu görevi size yardımcı olabilir. Aşağıdaki bu madde, bu parazit bilgisayarınızdan tamamen kaldırmak nasıl ayrıntılı talimatlar bulabilirsiniz.

Grave Setup virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Grave Setup virüs–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *