Google Image Downloader kaldırmak | Güncelleme

PUP

Google Image Downloader kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Google Image Downloader kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

Google Image Downloader Google Chrome tarayıcısı için kötü niyetli bir uzantısıdır. Kötü amaçlı yazılım araştırmacılar tarafından bir yavru (potansiyel olarak istenmeyen Program) sınıflandırılır. Programlar, uygulamalar, uzantıları, eklentileri, araç çubukları, optimizasyon araçları, şeklinde görülebilir vb

Google Image Downloader ilk başta bu doğru değil, ama ne yazık ki, yüklemek için bir güvenilir uzantısı gibi görünebilir. Tarayıcı ayarlarınız arasında geçiş yapmanıza ve arama sağlayıcınızı kaçırmak, aynı zamanda ziyaret ettiğiniz her Web sitesinde müdahaleci reklam içeriği görüntülemek gücüne sahiptir. Bu reklam içerik içerebilir ancak açılır pencereleri, özel fırsatlar, yanıp sönen iletileri, sahte güncelleştirme isteklerini, kuponlar, reklamlar köprüler rasgele web sayfası metin, özel teklifler için sınırlı değildir bu Chrome uzantısı tarafından kötü niyetli bir JavaScript kodu terfi vb

bulaştırmak websites geliyor. “Ekle Google Image Downloader” anlatıyor bir açılır pencere görüntüleyerek tarayıcı üzerinde istenmeyen bu programı yüklemek için kullanıcıyı zorlar. Ne olduğunu, “iptal” “Bu sayfa ek iletişim kutuları oluşturmasını engelleme” onay kutusu işaretlenmiş ekler tıklayın olur. Doğru tıkırtı o kutu ve tıkırtı “OK” tuzağına düşme. Bu eylem kötü amaçlı uzantısı komut istemi yüklemek için yol açacaktır.

Nasıl böyle virüslü sayfaları rastlamak? Şey, kez tarayıcınızın sen onlara saldırıya uğramış bir keygen, çatlak ya da bir yetişkin eğlence sitesi yönlendir. Başka bir dağıtım tarafından ücretsiz yazılım yoludur.

Geliştiriciler sık sık programlar ve uygulamalar ile birlikte kötü amaçlı yazılım yeniden paketlemeyi. Kullanıcıların kolayca yanında gözle ilgili için hızlı bir kurulum bu tuzağına düşme. Bunun yerine özel veya Gelişmiş modu Kurulum Sihirbazı’ndaki için gidersen, her parça bu dahildir yazılım demetleri dedi görebilirsiniz ve tek yapmanız gereken bu sadece şüpheli veya hiçbir zaman ilk pla indirmek için amaçlanan gördükleri herhangi bir program seçimini kaldırın CE.

Potansiyel olarak istenmeyen programlara güvenlik sorunları onların kurulumdan sonra neden edebiliyoruz. Virüs olarak kabul değil iken, onlar hala kullanıcının bilgisayar bilgisi olmaksızın içine almak veya kabul etmiş sayılırsınız ve güvenliği için bir risk oluşturabilecek bir şekilde hareket olabilir. Her yavru bir adware araç ya da bir tarayıcı korsanının olabilir söz önemlidir. Ama kendi meşruiyet ve kullanışlılığı kanıtlamak böyle bir program başarısız olursa, bu, aslında, kötü amaçlı bir haşere kılık çok büyük olasılıkla olduğunu.

Google Image Downloader gösteren müdahaleci reklam olursa olsun hangi Web sayfasını ziyaret ettiğiniz başlayabilirsiniz. Bu kötü amaçlı uzantısı kurbanı sürekli tarama oturumlarını sahte güncelleştirme isteği form veya diğer yazılım promosyonlar sırasında rahatsız edici müdahalelerine yaşayacaksınız. Ana sayfa ve arama motoru tarafından özel olanlar yerini için mümkündür.

Google Image Downloader kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Google Image Downloader bilgisayarınızdan kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *