Getthemall Video Downloader kaldırma | Güncelleme

PUP

Getthemall Video Downloader kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Getthemall Video Downloader kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

Getthemall Video Downloader yararlı bir program değildir. Bu bir enfeksiyondur. Doğrusu, bir potansiyel olarak istenmeyen program olup bir baş belası. Belgili tanımlık app herhangi bir şekilde sizin için yararlı olacaktır sanmıyorum. Böyle olmaz. Bu sadece ne olursa olsun bundan muzdarip hacker kötü amaçlı olarak hizmet etmek için oluşturuldu. Ne yazık ki, acı çekmek bu durumda olan sensin. Senin makine kötü amaçlı bir program ev sahipliği yapıyor ve bu sen ve senin sistem için kötü haber. Getthemall Video Downloader en kısa zamanda kaldırdığınızdan emin olun.

Yavru fok tamamen online faaliyetleri yok edecek ve her zaman malware riske maruz kalacağı. Hiçbir zaman israf. Bulmak ve davetsiz misafir şimdi silin. Gemide, geçirdiği daha fazla zaman daha fazla sorun neden olur. Ve bu sorunların şiddetinde de büyür. Yani, tabii izin verirsen. Konularda kendi eline almak, şeyler farklı olacaktır. Oyalanmak yok. Bilgisayarınızın, çok dikkat sizin sorumluluğunuzdadır yap. Getthemall Video Downloader, o kadar çabuk kurtulmak daha iyi. Pişman olmadan önce uzun sürmez rağmen olmak, izin verirsen.

Getthemall Video Downloader pups amacı onun sahipleri için ödeme tıklama başına gelir elde etmektir. Bunu yapar nasıl sence? Seni rahatsız edici açılır reklamlar ton ile Tabii bombardıman tarafından. Ekranınızın tamamını afiş, Kuponlar, fırsatlar, indirimler, metinler, en uygun fiyatlarla, karşılaştırmalar, video reklamları, vb ile kaplıdır ve etc. Basit düzenidir. Tıklattığınız her reklam için sahtekarlardan para alıyorum. Pratik olarak onların sponsor hale gelmektedir. Onlar sizin pahasına zengin olsun. Ayrıca, yavru fok sizi çok sayıda gölgeli sayfalara çok yönlendirir.

Yine, hackerlar bu off para kazanmak. Onları zahmetsiz kar yapmak yardımcı oluyor. Bu, ancak, gerçekten, tarama etkiler. Sürekli kesilir gibi çevrimiçi aradığınız bir şey ve her zaman tek bir tıklama uzakta kötü amaçlı yazılım bulamıyorum. Ekranınızda gördüğünüz bir şey güvenilir değil. Eğer yanlış reklamı olur, enfeksiyonlar indirin. Evet, tek bir tıklama daha fazla PC güvenliğini aşmasına olanak için yeterli. Ve zaten pups maskaralık nedeniyle acı olduğunu unutmayın. Halsiz ve tepkisiz. Bu her zaman gecikme ve sık sık çöküyor. Ne olacağını hayal daha fazla parazit davet eğer. Bu riski almak istemiyorum. Getthemall Video Downloader en kısa sürede silin. Bir kez sen yapmak, her şey normale döneceğim.

Nasıl Getthemall Video Downloader mi almak yönetmek? Cevap ama senin dikkatsizlik nedeniyle hastalık içinde başarılı zararlı gibi olacak değil. Seni sinsi Taktikler yardımı ile oyuna getirdi. Bu taktik freeware donatılacak biridir. Ücretsiz program yüklerken ekstra uyanık olmak.

Gelişmeler yükleme ayarları yerine standart olanlar için her zaman tercih. Bu şekilde yaklaşık ile birlikte orijinal program yüklenmesi gereken bazı ek olarak ekli apps olup olmadığını görmek mümkün olacak. Varsa, hepsini seçimini kaldırın. Böyle “ikramiye” çoğu kez kötü amaçlı programlar ve gerçekten onları gerekirse onları kendine şimdiye indirdiğiniz. Seni aptal hacker izin verme. Daha akıllı olmak ve bir adım önde. Acele, oyalama ve ihmal için başarılı olmak için dua ediyorlar. Onlara yardım değil. Bunun yerine olmak uyanık ve dikkatli ve bilgisayarınızı korumak.

Getthemall Video Downloader Kaldır

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Getthemall Video Downloader bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *