GarGizer System Repair kaldırmak | Güncelleme

PUP

GarGizer System Repair kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu GarGizer System Repair kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

GarGizer System Repair düşündüğün gibi değil. Olası istenmeyen programlar kategorisi altında düşüyor ya da kısaca sersemler. Neden bu uygulamalar istenmeyen denir onlar bazen seni neden sebebi zarar. Örneğin, bu GarGizer System Repair senin makine-ecek temiz bir sistem doktoru bildirilir. Bir kez installed, program üstünde senin makine sayısız sorunları tespit iddia ediyor. Ayrıca onları az sayıda ücretsiz kaldırıldı ama kalanları kaldırmak istiyorsanız, onun tam sürüm yüklemeniz gerekir iddia ediyor.

Muhtemelen düşündüğün kadar tam sürüm ücretsiz gelmiyor. Bunun için ödemek zorunda. Ama ücretsiz-of-charge ve hangi tamamen temiz programları sistem olduğunda aynı işi yapmak neden yaptın. [[81 için]]’ın ödeme değil tam sürüm. İhtiyacın yok. Sadece bu değil, ama eğer satın sen de senin durumun daha da kötüye gidebilir. Ne uzmanlar yapmanı tavsiye GarGizer System Repair makinenizden silmek olduğunu. Neden app bir potansiyel olarak istenmeyen program olarak sınıflandırılır bir sebebi var. Makinenizde tutmuyorum. Bir en iyi duruma getiricisi enfeksiyonları ile ilişkili değil meşru bir yüklemeniz.

GarGizer System Repair eski girişler için arama sistem kayıt defteri tarar. Bazı bulduğunda, bunları kaldırmak sunmaktadır. Ancak, kayıt defteri girdileri, yüz binlerce vardır. Bazıları güncelliğini yitirmiş olabilir ya da belki bir program kaldırıldı ama onun anahtarı silmek unuttum. GarGizer System Repair bütün bu sorunları çözmek istiyor. Ama dediğimiz gibi bazen GarGizer System Repair kaldırır yararlı olanlar de taranacak kadar çok giriş vardır. Sonra sonuçları karşılaşıyorsunuz. Bazı programlarınızın düzgün çalışması başarısız olabilir. Diğerleri yüklemek için uzun zaman alabilir. Bu yavru köpek sizin yapar daha iyi daha kötü çıkıyor. Ve senin paranı istiyor.

Kendinizi aldatmasın izin vermeyin. Bu yavru tam sürümü için para ödemiyorum. Bu herhangi bir şekilde size yardımcı olmayacaktır. Aslında bazı eski dosyaları siler olsa bile, bu PC’NİZİN performansını etkilemez. Ama eğer yararlı girişleri siler, makinenizin performansını kötüleşeceğini. Bu tür risk almayın. GarGizer System Repair güvenin yok. Orada bol meşru optimize eder orada hangi hatta ücretsiz. En iyi duruma getirmeleri işlemine yardımcı olmak için güzel bir tane bulmak. GarGizer System Repair, yine de silin. Bunu ne kadar çabuk başarmış değil pişman önce kurtul. GarGizer System Repair tamamen kaldırmak ve bizim kaldırma kılavuzu kullanın.

Nasıl GarGizer System Repair mi sistem girin? Yavru fok giriş izni vermeleri için kandırdı. Bir program olarak, bu sizin onayınız olmadan içeri giremeyiz. Uygun yükleme ihtiyacı var. Ve için yeşil ışık sormak kaçınılmaz. Ancak, bunu mümkün olan en şekilde yapar. Aksi takdirde, bu erişimi reddeder. İnfiltrasyon spam e-posta mesajları ve kötü niyetli ekleri, bozuk sayfalar, gayri meşru sel, saldırıya uğramış siteler, doğrulanmamış download kaynak, freeware demetleri, gibi eski ama altın araçlarının yapılmasını gerektirecek ayarlamalardan vb

Bu yöntemlerin her biri-ecek iş eğer sen Neye “Evet” denir, ve sen tıkırtı üstünde kulak asmayın. Senin makine güvenli tutmak için dikkat anahtarıdır. Teyakkuz enfeksiyonlar uzak tutar. İhmal onları davet ediyor. Yani, parazitler iş dikkatsiz ve dikkati dağılmış olan daha kolay değil. Her zaman gardını devam edersen senin durum tespiti yapmak.

GarGizer System Repair kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala GarGizer System Repair bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *