GamesNet Search virüs kaldırma (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove GamesNet Search

GamesNet Search kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu GamesNet Search kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

GamesNet Search bir özel arama motoru. Bilgisayar oyunları Web’de bulmak insanlara yardım etmek platform sunuyor. Popülerlik onların artış ile bu işlev kullanıcıların önemli sayıda faiz alınıyor, iyi bir şansı. Eğer oyunlar gibi Web sitesi denemek karar verebilir. Bu bir hata olur uyarmalıyız. GamesNet Search tarayıcı korsanının ilişkilidir. Sahte programı ile tarayıcınızın ayarlarından müdahale ve güvenlik riskleri için maruz. Platform uzak kalmalı. İçinde senin bilgisayar korsanının bulursanız, buna karşı hemen eylemleri.

GamesNet Search korsanının sisteminizi siz farkında olmadan girmiş olabilir. Sinsi programın makinenizi nüfuz çeşitli yolları vardır. En yaygın yayma vektör donatılacak. Download istemcisi isteğe bağlı bir bonus olarak istenmeyen program dahil eder. Ne zaman belgili tanımlık install iletken seçimini kaldırmak için seçeneğiniz olacaktır. Olumsuz seçenekleri algılamak için bilgisayarınıza yüklediğiniz uygulamaların genel Is Sartlari okuyun. Olası ana bilgisayarlar için GamesNet Search korsanının freeware, shareware ve korsan hizmet programları içerir. Pratik bir kural olarak, lisanssız programları kaçınmanız gerekir.

Diğerleri ile temas GamesNet Search korsanının gelmek için yol bir spam e-posta eki açılıyor ve bozuk bir Web sitesi içerir. Sahte iletilerin ikna edici. Gönderen national post, yerel polis departmanı, bir hükümet şube, bir kurum, bir banka, bir sosyal ağ veya bir online mağaza gibi saygın bir kuruluş adına yazabilirsiniz. İlgili varlığın logo ve hakiki görünüyor mesaj yapmak için rehber kopyalayabilirsiniz. Belirli bir harf güvenilir olup olmadığını denetlemek için üzerinden gönderilen e-posta hesabı kanıtı. Bozuk Web siteleri ve güvenliği aşılan bağlantılar GamesNet Search korsanının sisteminize tek bir tıklama ile aktarabilirsiniz. Seçici web üzerinde güven online kaynaklar olması gerekir.

Remove GamesNet Search
The GamesNet Search Virus

Bilgisayarınızı Penetran üzerine, GamesNet Search korsanının web tarayıcılar hedef olacaktır. Makinenize yüklediğiniz tüm gözatma istemcilerinin etkileyebilir. Gizli program için arama işlevselliği işleme yeteneği almak onların iç ayarlarla dokunamaz. Ana sayfası ve varsayılan arama sağlayıcınızı sıfırlar. Bu tarama sonuçlarınızı değiştirmek için olanak sağlar. Desteklenen Web siteleri gerçekten sorgularınızı eşleşen sayfalar arasında eklenir. GamesNet Search korsanının sahipleri üçüncü taraf platformlar teşvik için para alıyorum. Sayısı Puan edinildi edebiliyoruz sayısına göre hesaplanan komisyon alırlar. Bu ödeme yöntemi pay-per-click sistem denir.

Kullanıcıların faaliyet gelirleri onlar yapmak bağlıdır, GamesNet Search korsanının geliştiriciler yüksek sayıda reklamı oluşturmak için onların programı ayarlamak. Müdahaleci içerik satır içi ve geçiş reklam pop-up, pop-under, metin bağlantıları, kupon kutuları, freebies, interstisyel, kayan, bağlamsal, gibi çeşitli biçimlerde getirilecektir. Senin ekran online gitmek her zaman sular altında olacak. Dikkatinizi çekmek ve ilgi toplamak için bir girişim, sinsi program pazarlık alışveriş reklamları fırsatlar sunacak. Olarak önerilen Teklifler olabilir cazip olarak, onların kaynakları güvenilir olması için doğruladı değil unutmayın. Windows kötü amaçlı etki alanlarına yönlendirmeleri içerebilir.

Malware yakalanma olasılığını dışında hassas kişisel bilgiler sızdırılmış sahip bir potansiyel mevcuttur. GamesNet Search korsanının web tarayıcısından çeşitli bilgiler toplamak için yeteneğine sahiptir. Bu sörf geçmişi, izleme çörekleri, coğrafi konumu, IP adresi, e-posta, telefon numarası, alan kodu, fiziksel kaydı, kullanıcı adları, parolalar ve online banka kimlik bilgileri kapsar. Sinsi programın toplanan veri katalogları paketi ve darkweb üzerinde satmak. GamesNet Search korsanının sahipleri insanlar izni için kaydetmek ve kendi özel veri satmak istemiyorum.

GamesNet Search Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son görevini seçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala GamesNet Search–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *