G.exe Trojan kaldırmak | Güncelleme

Trojans

G.exe Trojan kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu G.exe Trojan kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

G.exe zaten büyük Truva atı ailesinin en yeni üyelerinden biridir. Bildiğiniz gibi Truva atları en tehlikeli siber tehdit olarak kabul edilir. Ve bunun için bir sebep. Kendi itibarını hak edilmiş.

Truva atları son derece zararlı ve tehlikeli. Onlar senin makine arkada girin ve arkada da bir karışıklık yapmak devam etmek. Bazen bu bile senin makine enfekte fark önce uzun bir süre olabilir. A kapatmak göz üstünde senin PC tutmak gerekir. Eğer bir şey tuhaf görünüyor, sen daha iyi kontrol edin. Tam tarama temiz olduğundan emin olmak için bir antimalware programını çalıştırın. Yoksa, ancak, için kötü bir zaman geldi. G.exe Trojan tek başına durduramazsın. Aksine. Ne kadar uzun kalıyor, senin durum kötü olur.

Tabii ki, eğer gerçekten G.exe ile enfekte buna karşı acil önlemler gerçekleştirmeniz gerekir. Değil ise, gerçek bir şans makineniz tamamen yıkmak için senin düşündüğünden daha erken. Bunun olmasına izin vermeyin. Bu senin bilgisayar ve onun refahı için sorumlu sensin. Şeytani bir virüs bulmak ve oracıkta silin. Eğer yapmazsan, er ya da daha sonra pişman olursunuz.

Bir kez belgili tanımlık Trojan içinde şüphe, herhangi bir zaman kaybetmiyor. Sorunları hemen doğmak. G.exe sistem kayıt defteri ile uğraşamaz. Bu ekler ve izniniz olmadan girişleri kaldırır. Bu kötü amaçlı işlemleri çalışır. Varsayılan ayarlarınızı değişiklikler yapar. Sonuç olarak, tabii ki, normalde bilgisayarınızı kullanarak sorunlar yaşamaya başlayın.

Bazı programlarınızın düzgün çalışmıyor veya hiç çalışmaz. Bilgisayarınız çok yavaş olur ve belgili tanımlık Trojan fazla CPU bellek kullanır. Online faaliyetleri de acı. Çevrimiçi olduğunuzda, size sürekli kesilir kötü niyetli sayfaları, şüpheli reklamlar, vb. Tüm bu sizin için teşekkür etmek Truva atları var. Ama daha da kötü bir şey. Truva atları casusları. Bunlar çoğunlukla casusluk için kullanılır.

G.exe girdiği andan itibaren sana casusluk ve online her hareketini izleme başlar. Dahası, aynı zamanda her şeyi kaydediyor. Tüm kişisel bilgilerinizi katalogda ve her türlü onlar istemek için kullanılacak cybercriminals için gönderin. Ne anladın mı yani? Hackerlar özel bilgilerinizi erişebilirsiniz. Onlar bile finansal bilgilerinizi erişim alabilirsiniz. Bu durumda, bir kötü durumda. Bir kez kaybettim, bu bilgileri alınamıyor. Mali bir aldatmaca ya da bile bir kimlik hırsızlığı kurbanı.

Belgili tanımlık Trojan gitmesi gerektiğini daha inandırıcı ihtiyacın var? Öyle düşünmüyorum ama bunu yaparsanız, işte. Truva atları genellikle diğer enfeksiyonlar için bir arka kapı olarak hizmet vermektedir. Çoğunlukla, ransomware için. Eğer sen almak bulaştırmak ile bir ransomware de, kurtarılamayacak vardır. Bunun olmasına izin vermeyeceğim için elinizden geleni yapın. Bizim kaldırma kılavuzu kullanın ve Truva ASAP silin. Veya otomatik çözümler tercih ediyorsanız, sizin için işi için güvenilir anti-malware app olsun.

Nasıl belgili tanımlık Trojan girdiniz mi? Truva atları kullanmak en sık kullanılan teknikleri spam e-posta iletileri ve eklerini kötü niyetli biridir. Onlar yasal bakmak bile bilinmeyen bir gönderenden gelen e-postaları açmayın. Hırsızlar onları okunaklı görünmesini sağlamak. Kullandıkları isimleri ve logoları tanınmış şirketlerin, polis, postaneler, vb

kendini kandırdı izin verme. Gönderen bilmiyorsanız, iletiyi açma ve onun eki yüklemeyin. Bu kolayca bir enfeksiyon olabilir ve bir kez sen tıkırtı, ikinci bir emre olmadan PC girer. Tetikte olun. Ne hepsi dolandırıcı en başarılı olmak için gereken senin ihmal olduğunu. O olmadan, onların yöntemlerden hiçbiri çalışır. Bu vermeyin. Teyakkuz seçin. Seni güvende tutuyor.

G.exe Trojan kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala G.exe Trojan bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *