Free virüs kaldırma (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Free virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Chrome, Firefox ve Internet Explorer için bu Free virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

BT uzmanları reklamları adware Free aracı tarafından kategorize. Bu inanılmaz derecede sinsi ve tarama deneyimi çok sayıda tacizkar reklamlar ve pop-up ile bombardıman tarafından berbat edebilir. Sık sık böyle reklam içeriğini özel fırsatlar ve teklifler, özel satış ve yanıp sönen mesaj metin reklamlar, sahte güncelleştirme isteklerini, kuponlar, şeklinde olacak vb

Adware kurbanın tarayıcı bulaşan malware çok sinir bozucu bir türüdür. Kullanıcı tıkırtı üstünde büyük olasılıkla hedeflenmiş reklam sunmak için gözatma geçmişini, alışkanlık ve arama sorguları, bir tutun almak yapabiliyor. Bu tek bir amacı olan-kar pay-per-click yöntemi ile yapılır. Çok başarılı bir stratejidir. Bu yüzden dikkatli olun ve gerçekte-oldukları için gerçek olamayacak kadar iyi görünüyor reklamları tıklayarak önlemek gerekir.

Free ‘virüs’ kez reklamları yaymak spam e-posta mesajları, e-posta eklerini ve yürütülebilir dosyaları gibi kötü amaçlı yazılım software, sahte güncelleştirmeleri, bozuk sel eğe, şüpheli bağlantıları ve reklamlar vb. hediye. Biz her zaman bizim kullanıcıların spam e-postaları–dan bilinmeyen gönderen açmaktan kaçınmalarını öneririz. Özellikle onlar ekleri veya yürütülebilir dosyaları eklerseniz. Daha sık sık–dan değil, bu tür iletiler bilgisayarınıza erişim istiyor kötü amaçlı yazılım tarafından bulaşmış. Bu spam mesajlar gibi PayPal, eBay, Amazon, güvenilir kaynaklardan gönderilmek üzere iddia mümkündür vs. Gerçekte, onlar değildir.

Internet’ten yazılım, Ayrıca, bu özel veya Kur Sihirbazı’ndaki Gelişmiş mod için tercih en iyisidir. Bu, bir yazılım paketi gerçek içeriği görüntülemek izin verir ve kolayca herhangi bir program seçimini kaldırabilirsiniz veya size şüpheli görünüyor uygulama gördükleri gereksiz.

Reklam yazılımı genelde çok tehlikeli olarak kabul edilir değil ama bunu küçümsememeli anlamına gelmez. Reklamlar tarafından Free ‘virüs’ tarafından oluşturulan reklamların gerisinde tehlikeli tehditleri pusuya yatmış. Truva atları, solucanlar veya hatta ransomware gibi bilgisayar sisteminizde virüs izin uzak tek bir tıklama olabilir! Nerede bu reklam size yönlendirir bilmenin yolu yok. Bu yüzden en iyi bu tıkırtı üstünde onları tamamen önlemek olduğunu. Yine de, bu eldeki sorunu gidermeyeceğini. Adware için bu reklam baş belası sorumlu kaldırmanız gerekir ve yakında yapmak gerekir! Artık bu kötü amaçlı yazılım bilgisayarınızda kalır-kötüye gider.

Bir noktada, tarayıcı yetişmek mümkün olmayacak reklamları ile de sular altında alırsınız. Sık tarayıcı çöküyor ve yavaş genel performansı, bu adware kurbanları yaşayacaksınız nerede web üzerinden herhangi bir iş imkansız hale bir noktaya ulaşacaktır. En kısa zamanda bu kötü amaçlı parazit hemen kaldırılması ile devam etmek istiyorum! Bu görevde sana yardım edebiliriz. Tek yapmanız gereken bizim ayrıntılı talimatları uygulayın.

Free virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Free virüs–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *