FoTest virüs kaldırma (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

FoTest virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Chrome, Firefox ve Internet Explorer için bu FoTest virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

Web tarayıcınızı kullanarak çalışın her zaman, “FoTest tarafından size Brought” etiketli açılır reklamlar bir sürü fark ederseniz, bu bir adware program sizin bilginiz olmadan PC bulaşmış kesindir. En büyük olasılıkla belgili tanımlık adware Geçenlerde sanal makinenizde yüklü bazı diğer freeware ile birlikte sistem girdi. Dikkatli olmak değil yeterli kurulum sırasında süreç, bütün şartları kabul etti ve koşulları bunları okumadan sağlanan ve bilgisayarınızı zararlı uygulamaya izin.

Bir kez yüklü, monitör genellikle sık sistem tarafından ardından çok sayıda ticari reklamlar ile sel başladı adware çöker, daha yavaş PC performansı ve ciddi güvenlik tehdit. Bu çoklu dışında rahatsız edici reklamları, FoTest ciddi sanal güvenliğinizi tehdit edebilir ki anlamına gelir. Böylece, yapabileceğin en iyi şey bu durumda istenmeyen program–dan senin PC hemen kaldırmaktır.

Başlattığınızda açılır pencereleri monitör, can sıkıcı görmek an sen emin olabilirsiniz FoTest bilgisayarınızda zaten. O zamana kadar adware sistemidir hiçbir iz yok. Bu uygulama yükleme için sizden izin ister, sadece almak yönetir, ancak o da varlığını kapsayacak şekilde yönetmek çünkü olur.

Genellikle, freeware, bozuk Web siteleri, bozuk bağlantıları, ya da spam e-posta eklerini ve sen arkasında FoTest gizler sanal makinenizde olduğunu hiçbir fikrim yok. Ayrıca, FoTest Ayrıca üstünde senin PC kurmak için yanlış program veya sistem güncelleştirmesi gibi oluşturabilir. Her durumda, belgili tanımlık adware makine enfekte için oyalama dayanır. Bu nedenle, yeni freeware çok dikkatli bir şekilde yüklemeniz gerekir ve tüm şartlar ve koşullar Kur Sihirbazı tarafından sağlanan okuyun. Aksi takdirde, güvenlik ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz.

FoTest biraz para kazanmak için yardımcı olacaktır yararlı bir araç sunulur. Bu Kuponlar ile sağlamak için tasarlanmıştır ve çeşitli fırsatlar gösterir ve Internet üzerinde pazarlık. Ne yazık ki, değil aslında böyle oluyor. Gerçekte, ne FoTest mu gösteren bu kuponlar, fırsatlar ve pazarlık yoluyla sürekli açılır pencereler. Ancak, bu reklam ile sorun onlar çok tehlikeli ve genellikle daha fazla kötü amaçlı yazılım yüklemeleri için PC’NİZDE kurşun var.

FoTest ilgili başka bir sorun, bilgisayarınızda yüklü bir kez tarama etkinliklerinizi izlemek için tasarlanmış olmasıdır. Aslında, uygulama her hareketini yapmak ve kayıt bir parça tutar. Ne zaman FoTest toplar yeterli veri sana onu bu kötü niyetli amaçlarla kullanabilirsiniz bazı üçüncü şahıslara arkasında paylaşır. Bu yüzden, Eğer kişisel güvenliğinizi tehdit etmek istemiyorsan, sen FoTest–dan senin PC en kısa zamanda silmeniz gerekir.

Neyse ki, FoTest reklamları kaldırma zor bir süreç değildir. Program el ile veya otomatik olarak silebilirsiniz. Elle yapılan kaldırma öğretim Bu makalede verilmektedir. El kaldırma işlemini tamamlamış olsa bile, yine de, hala herhangi bir kayıt defteri artık yemek veya geçici dosyaları tanımlamak için bir tam tarama çalıştırmak var. Tüm mevcut tehditlere bir kez silmek ve malware 24/ karşı sisteminizi korur bir saygın antimalware aracını yükleyerek yapabilirsin 7 günde.

FoTest virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala FoTest virüs–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *